Yıllar Sonra Hackhell e Merhaba ;)

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Merhaba herkese yaşayan uyuyan unutulan hala pes etmeden burada olan arkadaşlara :) Yıl olmuştur belki buraya girmeyeli Facebook dan Ethnic kardeşime yazarken aklıma geldi gireyim dedim eski göz ağrımız saatlerimizi uykularımızı feda ettğimiz Hackhell e girip bakayım ihmal etmeyip arada yazayım dedim...

Tanıyan tanımayan herkese İyi Günler​
:durdurun :durdurun :durdurun :durdurun

LeaDerLyCa

New member
Konu açtım demesen görmeyecektim bu konuyu ki çoğu kişide görmeyecek okumayacak hatta bilmeyecek bu konuyu ve bu yorumu.
Zamanında açtığımız bir konu anasayfada 10-15 saniye kalırsa seviniyorduk. Şimdi ise 4-5 ay anasayfadan gitmeyen konu gördüm ben (portal zamanında)
Yine de yazmak istedim. Eskiden dinlediğim bir şarkı sözü bu konuya bu duruma o kadar uyuyor ki;
"Dün civarda çakılken şimdi sıradan kum bile değiliz" diye.

Cree

Murat
vay be bende bugün bi göz atayım dedim uzun zaman sonra herkese merhaba :)

Yeşil Gözlü

Altın Üye
Vay canına bende bugün iş yerinde canım sıkılınca bir bakayım dedim hala var eski kalıntılar :) duygulandım be uploader team varmı acaba hala özgür abiyle (known) idare ediyoduk bir dönem :D şimdi şifremi unutmayışıma bile şaşırdım

RuTH

Altın Üye
Hoşgeldin gözüm =) ne var ne yok

iSpiK

Kadim Dost
arada bir bizde bakıyoruz icabında ;))

RuTH

Altın Üye
Ne zaman sitede eskilerden birini göreyim hakikatten içim çok pis sızlıyor :sigara:

RuTH

Altın Üye
10 sene geçti aradan millet evlendi, çoluk çocuğa karıştı. Gececilerin hepsi uyuyordur o saatte :)

kedma

New member
Uzun zaman sonra ben de bugün eski günlerin anısına bir göz atayım dedim. Hackhell diye bir formumuz vardı dedim bizi eğiten, bize birşey öğreten.
Duygulandım !!!

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
La en sacma geyıklerı bıle ozledım HH de ;) Face Twıtter kapatılsın formlar eskı gunlerıne dönsün ;)

Demirbaşlar uyumayın canlanın :D

herroli

Türkoğlu Türk
Bende eskilerden sayılırım bir çoğunuzu değil hepinizi bir şekilde tanırım hatırlarım.Harbi benim de içim sızladı ne günlerdi.

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Ölmedik ,buradayız :)

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Bu arada eskilerden Denizli'de ikamet eden yok mu? Memleket değişti yine :)

visi0n

ѕтαη∂.ву &
gariptir 1578 gündür bende girmiyormusum :D yaklasık 5 seneye tekabul ediyor.. tanıyan vardır heralde :D