Yönetici arkadaşlarımızın dikkatine...

Gєηco

Altın Üye
baq nickel_tec her türlü şikayete açığız yanlız hakarete deyil. sen hocusa diosun
kendi konuşma üslubuna baq.. bir daha yaparsan uyarmam.

nickel_tec

New member
Gєηco' Alıntı:
baq nickel_tec her türlü şikayete açığız yanlız hakarete deyil. sen hocusa diosun
kendi konuşma üslubuna baq.. bir daha yaparsan uyarmam.

ne yapmışız genco? :eek: yazımda neyi editledin anlayamadım ama şunu söliyim içimde bi kinleşme yok bu bir; ikincisi ben adama yorum yaptım, teşekkür etti, ben teşekkürü görünce tebessüm ettim ondan sonra bişi demedim... bu msjımı da sakına özür dileme amacıyla yazdığımı zannetmeyin! :sigara: bundan da bişey çıkaracaksanız banlayın...

:hhman:

artı şu floodlarımı düzeltirsen sevinirim, özür dilerim ekran gelmio...

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
nickel_tec' Alıntı:
ama herşeyin bi adabı var, nasılki bütün üyelere forum kuralları belirtilmişse...
o zaman üyeler kurallara uyacak.

ben kimseyi tehdit etmedim etmem de.. kurallara uymamanın cezası banlanmak, bunun neresi tehdit ;=)

eleştiriye de katlanıyoruz gördüğün gibi.. uyar uyar defalarca, anlamıyorsa insan o zaman forum kurallarını okumamış demektir.

Ben hala sinirlenmiyorum ama ;=)

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
J@CK@L seni görmek güzel ;)

kendim hakkında yazmak isterdim yazmam gereklise şu cümleyi yazıyım rahatlıyım :)

GiZLiLiK TeMeL PrEnSiBiMiZDiR :cool:

18 yaşındayım
üniversitede iktisat okuyorum 1. sınıf
hobilerim bilgisayar oynamak,gezmek,eğlenmek,nargile,içki vs.

daha da yazmıom çok bile yazdım :p

CHI€F

Kalpsiz
nickel_tec' Alıntı:
ne yapmışız hemşo? :eek: yazımda neyi editledin anlayamadım ama şunu söliyim içimde bi kinleşme yok bu bir; ikincisi ben adama yorum yaptım, teşekkür etti, ben teşekkürü görünce tebessüm ettim ondan sonra bişi demedim... bu msjımı da sakına özür dileme amacıyla yazdığımı zannetmeyin! :sigara: bundan da bişey çıkaracaksanız banlayın...

banlanmadan önceki son isteğim: beni chief afaroz etsin, gayrısını istemem...

:hhman:

nickel su an yönetim kadrosunda değilim fakat su an bi yaptırımım olamaz ama inan ki az çok kisiliğinden ii biri olduunu biliorum ve hachell in seni kaybetmesini istemiorum insanları sevmesekte saygı duymaya herkes mecbur ricam üzerine özür dilersen sevinirim msn imi yollayacam pm den bir iki çift muhabbet ederiz ok ;)

konunun amacı doğrultusunda kendimi tanıtmak isterdim ama durum malum modları tanımak istiolar..

bu arada ispiyoncunun slm ı var

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
HoCuSPoCuS' Alıntı:

Ben hala sinirlenmiyorum ama ;=)

HoCuSPoCuS' Alıntı:

biraz ağır yazmışsın ama sinirlenmedim ;=) anlattığın gibi bi kişi olsam sinirlenirdim

extede görüldüğü gibi hocuspocus arkadaşımıs çok sakin bir kişiliktir :D...o yüzden fazla konu dışına çıkmaya gerenk yok bence :sigara:

Gєηco

Altın Üye
nedenini pm ne attım...

nickel_tec

New member
CHI€F' Alıntı:
nickel su an yönetim kadrosunda değilim fakat su an bi yaptırımım olamaz ama inan ki az çok kisiliğinden ii biri olduunu biliorum ve hachell in seni kaybetmesini istemiorum insanları sevmesekte saygı duymaya herkes mecbur ricam üzerine özür dilersen sevinirim msn imi yollayacam pm den bir iki çift muhabbet ederiz ok ;)

konunun amacı doğrultusunda kendimi tanıtmak isterdim ama durum malum modları tanımak istiolar..

bu arada ispiyoncunun slm ı var

konu gereksiz yere büyüdü, hocus la da konuştum genco yla da... saygısızca davrandığımı düşünenler varsa Hocus kardeşimden gerçekten ÖZÜR DİLİYORUM...

sevmemezlik gibi bi durum yoq,

+ chief'e teşekkürler....
++ kovsanız da bacadan yine girerim, hackhell bizim evimiz gibi...

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Walla mod diilim,bi dewre adaydık...Ama merak edenler varmıs sanırım :)
Yaş 32...Bu yaşta hiçbişeye hasta olmadık HH'e olduğum kadar :)
İnşaat Mühendisiyim,aynı zamanda hukuk mezunuyum(salaklıgıma doyamiim )
İşim gücüm bilgisayar,7/24 kapanmaz,bugüne kadar değiştirdiğim powersuply ve fanın sayısını hatırlamam,fanatik GALATASARAYLIYIM.Çalışırım,çalışırım,akşamlarıda çalışırım.haftasonları ortamlara akarım,yanımda HH'den bi arkadaşım varsa dahada keyif alırım..HHde kimseye kızamıyorum,kavgada etsem yine sewiyorum alayınızı,mucuxxx :)

Aktuğ

Altın Üye
heheheeee abicim sen bunu peşinen yazmıssın.
mod olunca yazmana gerek kalmadı desene :D

maximus

GeNeRaL
OdyyseuS' Alıntı:
İşim gücüm bilgisayar,7/24 kapanmaz,bugüne kadar değiştirdiğim powersuply ve fanın sayısını hatırlamam,fanatik GALATASARAYLIYIM.Çalışırım,çalışırım,akşamlarıda çalışırım.haftasonları ortamlara akarım,yanımda HH'den bi arkadaşım varsa dahada keyif alırım..HHde kimseye kızamıyorum,kavgada etsem yine sewiyorum alayınızı,mucuxxx :)

abı senı yerım valla muncuk. sende oılmasan bız napcaz ? :S:S:S mod deılsın ama mod gıbısın masallah

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Ben olmasam canınız sıkılır :) Hem kim bulacak benim gibi uğraşacak adamı,ama işin en güzel yanı ne biliyormusun Maxi, buranın baska bir havası var,hemen tüm faal üyeleri tanıyorum ve birçoğu her nekadar küçük,fırlama,yada aklı havada olurlarsa olsunlar bir saygı ve birliktelik var.Küçük küçüklüğünü ,büyük büyüklüğünü biliyo,arada çıkan sivrileri anında temizleyebilecek kadar otokontrol var..Güzel biryer burası yaa,12-13 saat bazen daha fazla kalıyorum ve cok keyif alıyorum...

MiKeRiNoS

New member
biri fırlama felan mı dedı:D ahanda ben geldım.. burası gelsin gelsın bölumu deil mı yaf...:D:p yanlış gelmişim ben:D

odyy abe sen yazmasaydın eksik kalırdı kesin...:D

baron0233

New member
OdyyseuS' Alıntı:

ya sen sen nasıl modluğu adaylığını koydun o sivri kelimesi ne burdaki üyelere nasıl böyle dersin mod lara yağcılık yalakalık yapacaksın diye hackhell deki hiçbir üye hakkında bu şekilde konuşamassın hem sen kim oluyosun hackhell her guruba ve her kesime hitap eden bi forum sen burada hiçbir üyeye hakaret edemessin kendini bil

A.k.A_EjAy

.:TuRkCeRaP StYLe:.
MiKeRiNoS1' Alıntı:
biri fırlama felan mı dedı:D ahanda ben geldım.. burası gelsin gelsın bölumu deil mı yaf...:D yanlış gelmişim ben:D

odyy abe sen yazmasaydın eksik kalırdı kesin...
walla fırlama görmesek.....:D:D:D:D

Kasırga61

New member
Adım Aslan
Motorlu Araçlar & Modifiye Dünyası bölümünün moderatörüyüm
istanbulda yaşıoyrum taki üni için zonguldağa gidene kadar (pazar gününe kadar yani)
20 yaşındayım,trabzonluyum
rent a car , çelik konstrüksiyon işleri ile uğraşıoyrum hedefim inşaat mühendisliği
iyi forumlar

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
16.08.1984 doğumluyum;

Aslan burcuyum, istanbulda doğdum büyüdüm.Koü Güzelsanatlar Fak. müzikoloji böl. 2.sınıftayım. HH-Girlse modum, Müzik dinlemeyi ve şarkı söylemeyi ve piyano çalmayı çok seviyorum ayrıca kitap okumayı,sinemayı, yüzmeyi dansı severim,HHyebayılıyorummm girdimi çıkamıyorum kötü alışkanlık yapıyo :)
Kendimi özet şeklinde anlatmak gerekirse ;Sezgim
güçlüdür,kararlı,inatçı,amacıma bağlı,kıskanç(ama dışa göstermeden:),bayağı bir inatçı,eliaçık,doğal ve yaratıcı biriyim.En sevmediğim şeylerde yalan,ukalalıktır ve haksızlığa kesinlikle dayanamam ve gözü karayımdır..

Özgeçmiş gibi oldu ama artık kusura bakmazsınız:D

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
baron0233' Alıntı:
ya sen sen nasıl modluğu adaylığını koydun o sivri kelimesi ne burdaki üyelere nasıl böyle dersin mod lara yağcılık yalakalık yapacaksın diye hackhell deki hiçbir üye hakkında bu şekilde konuşamassın hem sen kim oluyosun hackhell her guruba ve her kesime hitap eden bi forum sen burada hiçbir üyeye hakaret edemessin kendini bil
Güzel kardeşim,neden tepki verdiğini anlamış değilim,orada yazdıklarımı 3 kez daha okudum ve orada kızılacak birşey soylediğimi sanmıyorum...Kaldıki orada herkesi bağlayacak birşey söylememişim,birçok kelimesini (birçoğu her nekadar küçük,fırlama,yada aklı havada olurlarsa .....) kullanmışım..Senin bunu üstüne alman tuhafıma gitti,burada birçok mod ve smod var,hatta hepsi burada ve tepki senden gelmiş...Ama yinede üzerine almışsan yada bu kelimeyle ilgili bir yaran varsa senden özür dilerim...Ben hiçbir mod a yalakalık yapmadım,hatta birçoguna yeri geldiğinde cok sert tepki verdim,halada yapıyorum,bu cümleni beni tanımıyor olmana ve yeni olmana bağlıyorum,ve kendini gösterme çabana,ama inan benimle atışman sana prim kazandırmaz,illa adını duyurmak istiyorsan bunu paylaşımlarınla yapmalısın...
Ve,ben kendimi bileli 32 yıl olmuş,bence sen kendini bil,bidahada böyle bir terbiyesizlik yaptıgını görmeyeyim :D

Edit:
baron0233
Yeni Üye

Mesajlar: 37 Teşekkür Sayısı: 56 24 Mesajına 29 Kere Teşekkür Edildi

BANA HH'i EN SON OGRETEBİLECEK ADAMLARDAN BİRİSİN BU ARADA...

HTML