Yönetici arkadaşlarımızın dikkatine...

DeeRPaRtY

IRC Operator
Kıskandım walla Mod DeqiLim Ama Bende Yazacam Abi :)

Ben aLper.. HH'in Yeni ÜyeLerinden SayıLırım...
İstanbuL'da Yaşıorum.. 1 Sene Önce Üni Bitirip qeLdim..
Ama Okulla Alakasız Bi iş Yapıorum.. Ofiste WebMaster'Lık qibi BişeyLer :)
Biras Rahatısızım Bunuda Gördünüs Zaten :p
diNLediqim Muzik Türü Tabikide Rap...
Bende iş nedeniyLe qünde 15 saatimi Pc Basında qeciriorum.
HH'i Sewiorum :D

semphatic

Alayına Es -Es
nedim9855' Alıntı:
Gecen persembe hackhell.com hacklanmisti herhalde, birtürlü giremedim hep hata gösteriyordu. bugün'de cevriye.com diye bir sayfa aciliyor otomatikmen her tiklayista!!! Bunu engelleyemezmisiniz???
Kolay gelsin, Selamlar

Yaa dostum bu konunun yeri burası mı Allah aşkına yaaaaa !!!!!

Schranz

New member
Bölüm Donanım.
Yaş 25
1 seneye de yakın oldu buradayım 1 seneyi gecti zannedersem tam hatırlamıyorum
Merter vatan computer da teknik servis genel sorumlusuyum :)
İst üni alm.trc bitti 2003 te vs vs.
iyi forumlar arkadaşlar :)

arfy

____yaNNNNN
DeeRPaRtY' Alıntı:
Kıskandım walla Mod DeqiLim Ama Bende Yazacam Abi :)

Ben aLper.. HH'in Yeni ÜyeLerinden SayıLırım...
İstanbuL'da Yaşıorum.. 1 Sene Önce Üni Bitirip qeLdim..
Ama Okulla Alakasız Bi iş Yapıorum.. Ofiste WebMaster'Lık qibi BişeyLer :)
Biras Rahatısızım Bunuda Gördünüs Zaten
diNLediqim Muzik Türü Tabikide Rap...
Bende iş nedeniyLe qünde 15 saatimi Pc Basında qeciriorum.
HH'i Sewiorum :D
de gett Len sen Qıskanma :D:D
aL Len sana inat bişyLEr daha yashcam :sigara:

acaip fenerbahceLiiim ... üni ye gidiceim içhin babamy kandrp araba aLdırmakh üsreyim ... esmerLeri acaip seferym ... sarısına da hayr demem ... kumraLada hafif bi sempatim wardyr hany ....

heLe 3 ü 1 arada oLdumu zewkten 4 köşeim :D:D

göshLEr kuLakLar artyk araba radary gby ... nerden bi bass sesy duysam kafam kaLdryp göshLerim faL tasy gby oLuoo ... taby bi egzossh sesy we motor sesyndede ....hemen etrafımda aranmaa basLıom ...

ümraniyede oturuorum ... ama cocukLuum FuLyada geçty (şişLy) hemen cewahirin orda :p :p

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Tolgahan
24.02.1982
Smod olmaya çalışıyorum

Radyo Tv bitirdim.
Asıl mesleğim haber spikerliği olmakla beraber,
radyonun her mevkiisinde çalıştım.

Agresif bi kişiliğim olsa da, yufka gibi bi yüreğim olduğu söylenir ;=)

nickel_tec

New member
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Tolgahan
24.02.1982
Smod olmaya çalışıyorum

Radyo Tv bitirdim.
Asıl mesleğim haber spikerliği olmakla beraber,
radyonun her mevkiisinde çalıştım.

Agresif bi kişiliğim olsa da, yufka gibi bi yüreğim olduğu söylenir ;=)

agresif bi kişiğin olduğu belli, burda millete postavari tavırların var, milleti tehdit ediyosun, biri bi konu açsa hemen üşüşüyosun, iyi niyetle de olsa kelimeleri anlamak istediğin gibi anlayıp milletin ensesinde dolanıyosun...
bu dünya sultan süleyman a kalmadı... bütün mod larda olan mütevazilik sende yok, sende ne var biliyomusun aslanım, "koltuk sevdası"... mod luğunu bil, layıkıyla yapamayacaksan bırak uğraşma... B] :Sopa

la amma da doluymuşum heee... rahatladım az biraz:p

DeRSaaDeT

Islambol
yaş 19
üniversite öğrencisiim makine müh bölümü 2. sınıfa geçtim islam bölümü moduyum
hackhelli 3 kuruşa satmak, hackhelli reklam amaçlı kullanmak, siyaset yapmak, dini istismar etmek, islamın yok olması için uğraş vermek, irticai faaliyette bulunmak, kendisini mevkisine makamına aldanıp bişey zannetmek, yalakalık yapmak, islam bölümünde kaynak göstermeden konu açmak, küfürleşmek nefret ettiğim konular arasındadır =)

εگмεя

Fuzuli Üye
07 07 1983 istanBul doğumLuyum.yengeÇ buRcUyUM.beqarım :pp doğma büyüme buraLıyım.AmA asLen anKaraLıyım. annemde babamda anKaraLI.

romantizm&duygusaLLıq ve geyiq&mizah böLümLerinin mOduyum..

MeSLeĞiM İse muHaSEbe. =) ba$qa bir$ey varsa sorabiLİRSinis..

birde beLki coq konuşuyorum ama coq konuşandan değiL az konuşandan korKucaqsınız demi$Ler :pp

wede en büyüq hobim hackHeLL.. cok sewiyorum hh yi

DeRSaaDeT

Islambol
nickel_tec' Alıntı:
agresif bi kişiğin olduğu belli, burda millete postavari tavırların var, milleti tehdit ediyosun, biri bi konu açsa hemen üşüşüyosun, iyi niyetle de olsa kelimeleri anlamak istediğin gibi anlayıp milletin ensesinde dolanıyosun...
bu dünya sultan süleyman a kalmadı... bütün mod larda olan mütevazilik sende yok, sende ne var biliyomusun aslanım, "koltuk sevdası"... mod luğunu bil, layıkıyla yapamayacaksan bırak uğraşma... B] :Sopa

1)Bu kadar açık şekilde düşüncelerini bizimle paylaştığından ve cesaretinden ötürü seni tebrik ederim kardeşim :)
2)hocuspocusta bu mesaja teşekkür etmiş onuda anlayışından dolayı kutluyorum

işte hackhellin yönetici user ilişkisine süper bir örnek :cool:
neden hackhell die soruyolar işte cevap :)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
nickel_tec' Alıntı:

Bu sitede yönetici olmak kolay değildir.Özellikle üst düzey yöneticilik.Yani biraz gergin olunması agresif olunması normal sayılır.Tabi zamanla bunlarda aşılıacacaktır..Bunu mümkün olduğu kadar hoş görmek lazım.
senınde düşüncelerine saygılıyım tabi.Ama biraz ağır olmuş :)

Ben şu anda yönetici değilim ama geçmişde uzun bir süre yapmısdım :)

ve zamanında bu bilgileri yazmıs olduğumuz bir konu vardı :)

merak edenler için ;

http://www.hackhell.com/showpost.php?p=751018&postcount=41

Cree

Murat
Adım : Murat
Yaşım : 21
Okul: AÖF Dış Ticaret Okuyorum
Yabancı Filimler Ve Türk Filimleri Modyum Şimdilik (Daha Önce Klip ve Şarkı Sözleri Moduydum)
Bir Şirkette Muhasebe ci Olarak Çalışıorum (Ama Hiç Sevmem Muhasebeyi Benden Muhasebeci Olmaz Zaten Bırakıcam Bu Mesleği)
İnnternet-Karting-Kafa Yapıcı Bilimum Madde (Aklınıza Ne Geliyorsa) İlgi Alanıma Girer
Club Müzik Anadolu Rock Ve Türkü Dinlerim Genelde... Arada Sırada Arabesk de Olur...

Bu Kadar Yeter Herhalde ! ;)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
ben forumun tadını cıkarıp rahat rahat dolasıp stres atamadıgım için sinirli gözüküyorum, yazılan her mesajı okumak gibi bi sorumluluğumuz var.

bir kişi 2 kere uyarılmaktan anlarsa, asla ukalaca yada sinirli konusmam. biraz ağır yazmışsın ama sinirlenmedim ;=) anlattığın gibi bi kişi olsam sinirlenirdim

J@CK@L aynılarını sana yazsa banlardın ;=)
çok özledim seni msn de açmıyorsun sanırım

MAJESTE

Kadim Dost
Adım Burak
Aslen Gümüşhane liyim
İslam ve İnsan , İşletme ve Hackhell-İmagehell.com Reklam Sorumlusuyum
Mesleğim Muhasebe
Yaşım 25

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim ;)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Çok doğru diyorsun hocus haksızlıklara gelememk sebebi bu bence;)

nickel_tec

New member
J@CK@L' Alıntı:
Bu sitede yönetici olmak kolay değildir.Özellikle üst düzey yöneticilik.[QUOTE=J

o zaman katlanıcaksın her türlü eleştriye... ben kafadan konuşmadım, hocuspocusun bu forumda insanları uyarması değil, banlama ile tehdit etmesine ayar oluyorum...
uyarmak ayrıdır, ona bi diceimizi yok herkes kafasına göre hareket etsin demiyorum elbette... ama herşeyin bi adabı var, nasılki bütün üyelere forum kuralları belirtilmişse...

HTML