Yönetici arkadaşlarımızın dikkatine...

maximus

GeNeRaL
isim : YASAR
yas : 28
mod oldugu bolum :forum oyunları
ikamet ettıgı yer :istanbul
meslegi : fotografcılık

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
karizma_5' Alıntı:
neden olmasın kardeşim,
asmod-mod ve smodlarda sizler gibi hh nin bir parçası,
açılışı ben yapayım o zaman
ben Romantizm & Duygusallık & Sevgi bölümünün
şimdilik as modu'yum
ankara kızılayda web tasarım üzerine işyerim var,
35 yaşındayım,
şimdilik bu kadar yeter sanırım
saygılarımla

bakın tanımanın yararlarına web tasarımı işimiz oldumu doğru karizmatiğin yanına ;) :D

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
güzel organizasyon olmuş böylelikle şimdi yönetimi tanımayan arkadaşlar onlar hakkında bilgi kazanmış oldular bu konuyu açanada ayrıca teşekkürler....

nedim9855

New member
Gecen persembe hackhell.com hacklanmisti herhalde, birtürlü giremedim hep hata gösteriyordu. bugün'de cevriye.com diye bir sayfa aciliyor otomatikmen her tiklayista!!! Bunu engelleyemezmisiniz???
Kolay gelsin, Selamlar

maximus

GeNeRaL
nedim9855' Alıntı:
Gecen persembe hackhell.com hacklanmisti herhalde, birtürlü giremedim hep hata gösteriyordu. bugün'de cevriye.com diye bir sayfa aciliyor otomatikmen her tiklayista!!! Bunu engelleyemezmisiniz???
Kolay gelsin, Selamlar

hackhell de herhangı bır sorun yok hacklenmedı hacklenemezde.. acılan cevrıye.com a gelınce bu sıte reklamlarla ayakta duruyo. oyuzden gelır ve gıderler reklamlardan karsılanıyo ıı forumlar

free!

artık yok...
istanbul, üniv öğrencisi, yaş 20
web tasarım-programlama üzerine çalışıyorum
dinlediğim gruplar/sanatçılar: almora, athena, evanescence, loreena mckenitt, rammstein, rhcp vsvs...
ehliyetim yok, ki zaten hummer alasıya kadar gerek yok:)
hobiler: elektronik devreler, robotik, hh, vsvs....
fobiler: lamerlerden tiskinirim, lahana, kereviz, enginar, yonja gibi yerlere takılıp tötünü başını açan sexi poz verdiğini sanan kaşarlığı aşmış kızlar, yurt müdürü, hiç bi zaman 2 dişin üstüne çıkmamış wireless sinyalleri, ispikin salsa muhabbeti :p, hapcılar, tozcular bilimum uçuş modundakiler, gstring/tanga/(her neyse işte) giyip o bez parçasının 4te 3ünü gösteren ve namusluyum diyenler, ve uzaaar gider :)
oyun bölümü moderatörü yüm,
şu sıralar wireless kontrollü robot projesi üstüne araştırmalar yapıyorum,
evli diilim, ama yalnızda diilim, severim-sevilirim, günde 23saat59dakika netteyim :)

iSpiK

Kadim Dost
şimdy ... neyımı merak edionus sorun söliim..

denizliliyim.. işletme ögrencisiyiz... hackhellde güncel ve anket mod. yum

bazıları gıbı ehlıyetı olmayıp onu yuzsuzluk yapıp hummer a kadar almıcam dıyenlerden dıılım ( ornek : free ) araba kullanmayı severim .. hızı daha cok severim hele kızları bi başka acaip severim ama netten kız kaldırmak gıbı bı olayım yoktur hıc sewmem... ondan hackhelldeyız %95 erkek yoksa ne işim war gider yonjada takılırdım :p vaLLa kafamın pichlige calıstıgını söylerler cok haklılar nerde itlik puştluk warsa kesin parmagın wardır ondan lise 5 yılda bitti :D ama anadolu lısesıydı hanı kazanmakta kolay diil : )) turizm le ilgili bi iş düsünüom... Takım holıganlıgı wardır az biraz deplasmana gider 1 gün kalır geliriz :))
alkolu cok severim.. kandan cok alkolde wardır dıyebılırız bunyede ;) ne tarz muzık dınnerım ( la free bu zamazıngoları hep sen cıkardın yaşını solesen sadece olmuyodu : )) ) rap dinlerim DMX ın yerı ayrıdır ... ARAbesk fantezi dinlerim müslüm ferdi c.kurtoglu full arsiw ezberimdedir ; ))) ama görenlere göre clubber yada tikky sınıfındanım ama o tiptekileride sewmem yanı kendımı sewmem : )) la tam arkadaslık sıtesınE yazıo gıbı hıssettım kendımı...

bu arada genCO illa tutturdu antep e gelıosun dıye chıef ın elınden tutmus yarın antep e bılet almıs bende kafam guzelken soz werdım yarın antep yolcusuyum chıef de ıstanbuldan gelıcek bakam neler oLcak :p

Gєηco

Altın Üye
Antep üniversitesi bilgisayar programcılıgı bölümünde 3 seneden beri 1. sınıftayım
yaşım 20 sitede S.modum.
doğma büyüme G.antepliyim bilgisayar işiyle uğraşmaktayım.
tek hobim hh ve internet kızla kozla peq işimiz olmuo : )
gibi gibi işte
gencim güzelim sizi üzerim : = )
şimdide Chief başımda dırdır ötüo a.q akşam akşam onu boğmamak için kendimi zor tutuom... yarında yola çıkıoz işte chiefle ben antepe dönüoruz ispikten denizliden atlayıp antepe gelio orda bi 3 lü zirve yapıoruz gerisini siz düsünün ... :sigara:

єĸση

I'm Lost
Gєηco' Alıntı:
Antep üniversitesi bilgisayar programcılıgı bölümünde 3 seneden beri 1. sınıftayım
yaşım 20 sitede S.modum.
doğma büyüme G.antepliyim bilgisayar işiyle uğraşmaktayım.
tek hobim hh ve internet kızla kozla peq işimiz olmuo : )
gibi gibi işte
gencim güzelim sizi üzerim : = )
şimdide Chief başımda dırdır ötüo a.q akşam akşam onu boğmamak için kendimi zor tutuom... yarında yola çıkıoz işte chiefle ben antepe dönüoruz ispikten denizliden atlayıp antepe gelio orda bi 3 lü zirve yapıoruz gerisini siz düsünün ... :sigara:
Oh oh alem var desene...:) :)

мάgηєtά

New member
Selam ben magneta ;)

Hackhell'in 19820 nolu üyesiyim.

Photoshop & flash bölüm moderatörüyüm.

Harita Mühendisiyim
23 yaşındayım
Kova burcuyum
Yakışıklıyım
MUĞLALIYIM ;)
GALATASARAYLIYIM...

karting, otomobil, balık tutmak, ! rakı !, futbol, yüzme, internet, bilgisayarla ilgili herşey, resim, hobilerim

sarışın bayanlar nedense ilgimi çeker ama esmer olsada olur :) farketmez.

müzik tercihim yabancı pop-rock, kaliteli türkçe müzik dinlerim , rap sevmem

bu kadar yeterli sanırım :)

HTML