Xp mi Windows 7 mi?

Xp mi Windows 7 mi?

• Xp

Kullanılan: 299 48.2%
  • Windows 7

Kullanılan: 321 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    620

P0KéR

New member
2 ay falan kuLLandım win 7'yi ama tekrar xpye döndüm win 7'yi kuLLanmak için sistemin ßiraz daha iyi olması qerekiyor.

kafkasli41

New member
xp gelenek oldugundan mı yoksa gercekten iyi mi anlamak zor.Gözümüzü renkli temalar cici karekterler aldatmasın

balpin100

New member
xp den şu an memnunum

xp den şu an memnunum windows 7nin driever eksikleri tastamam tamamlanınca bende geçicem

TheMetaor

тм ρRoduction
Xp ile basladım xp le giderim diyebilirim.Tıpkı gözlerini yeni açan bi çocuk gibi uyandım ben xp de kolay kolayda vazgecmem

hacker321

New member
her türlü xp çünkü bişey yüklemek istediğinde daha çabuk yükleniyo ama win 7 2 saat bekliyosun benim leptom mesala win 7 di xp yaptırdım şimdi daha iyi

genctürk52

New member
Windows 7 ultimate 1 yıla yakın kllanyrm gayet gzl srnsz virüs problemi olmadı şuana kadar driverleri otomatik tanıyo Tavsiyem..4 Gb ram 1 Gb ekran kartım var 64x kurdum gayet hızlı...

qreenhell

New member
Windows 7 ultimate 1 yıla yakın kllanyrm gayet gzl srnsz virüs problemi olmadı şuana kadar driverleri otomatik tanıyo Tavsiyem..4 Gb ram 1 Gb ekran kartım var 64x kurdum gayet hızlı...
arkdaşın dediği gibi yakLaşk 6 aydır virüs programsz kuLLandm bu 6 ay içinde 350-400 gb downLoad yapmıstrm haLa sağLıkLı hızLı ve güveniLir tavsiye ederm :thumbup:

SyStEmPrG

Uploader Team
sonuna kadar seven en kararlı en hızlı en uyum sağlayan,

xp ise kararsız herşeyde hata raporu veriyor, sistem çok tıkanıyor vs vs vs. köhnedi artık xp

setyans

New member
orjınal cd den kurdum ama ıkı kez mavı ekran verdı ufacık zorlanmada dayıyor mavi ekranı usb den bellek cıkardım anında hata bence en ıyısı xp bu taht 2014 de kadar sarsılmaz bende

*\ReaLLieS/*

New member
7 kadar stabil bir sürümü daha yok windows un.ilk kurduğum günden beri bende antivirüssüz kullanıyorum tık demedi daha

pLayßoy

Altın Üye
Win7 Tavsiye Ederim PC Xpye Gore Baya Bi Hızlanıo Ultımate Surumunu Bı Dene Derim !

MisafirMan

New member
Windows 7 tabii ki hem görsel bakımından hemde hız bakımından pc nin açılışındaki windows 7 yazısı bile animasyonlu XP den daha çok alıcı bulur. Zaten Vista rafa kaldırıldı gibi birşey

HTML