Windows 7 Aktivasyon Kırıldı(Crack İçeride)

whoisthetylerdu

New member
öncellikle paylaşım için teşekkür ederim kardeşim. fakat şöyle bir sorunum var. aynen dediklerini uyguladım. windows'u etkinleştirdim. güncellemeleri falan sorunsuz yapabiliyorum. hatta slmgr.vbs komutu ile de kontrol ettim. bu sonucu aldım

fakat gel gör ki everest ultimate programıyla sistemimi kontrol ettiğim zaman, işletim sistemi kısmını bu şekilde gördüm.

25 gün kaldı olarak gösteriyor. dün kontrol ettiğimde 26 gün kaldı diyordu. yani geri sayım başlamış.

diğer taraftan dediğin şekilde bütün kontrolleri yaptım hiç bir sıkıntı yok. hepsi bahsettiğin gibi. ama everest programıyla baktığım zaman netice bu.

bunun sebebi ne olabilir? tekrar teşekkürler..

dengesis

New member
öncellikle paylaşım için teşekkür ederim kardeşim. fakat şöyle bir sorunum var. aynen dediklerini uyguladım. windows'u etkinleştirdim. güncellemeleri falan sorunsuz yapabiliyorum. hatta slmgr.vbs komutu ile de kontrol ettim. bu sonucu aldım

fakat gel gör ki everest ultimate programıyla sistemimi kontrol ettiğim zaman, işletim sistemi kısmını bu şekilde gördüm.

25 gün kaldı olarak gösteriyor. dün kontrol ettiğimde 26 gün kaldı diyordu. yani geri sayım başlamış.

diğer taraftan dediğin şekilde bütün kontrolleri yaptım hiç bir sıkıntı yok. hepsi bahsettiğin gibi. ama everest programıyla baktığım zaman netice bu.

bunun sebebi ne olabilir? tekrar teşekkürler..

Aşağıdaki resim bilgisayarımdan. Product Activation (WPA) required(gerekli) yazıyor. Önce tarihi bu ayın 30una aldım çünkü 16 gün kaldı diye gösteriyordu. Bakalım tarihi ileri alınca ne olacak dedim. Ve geri sayım tarihi gitti sadece aktivasyon gerekli kısmı kaldı. Ayrıca şu anda beni aktive et öyle yap şöyle yap diye uyaran bir seçenek de çıkmadı. Zaten anladığımı kadarıyla bu crack deneme sürümü olayını ortadan kaldırıp aktive edilmiş gibi gösteriyor. Neyse önemli olan bir sorun çıkmaması. Ayrıca tarihi de resmin sağ alt tarafındaki bölümden kontorl edebilirsin. Bu arada umarım yeni yıl iyi şeyler getirir. Mesela sorunsuz bir windows :)

AHHY

New member
eline sağlık ama link kırık odiseus kardeşim saol ilgilinmişsin Allah razı olsun ama link gene kırık arkadaşlar uyarmışlar buna rahmen link yenilenmemiş sahan zahmet link yenilensen kardeşim

dengesis

New member
eline sağlık ama link kırık odiseus kardeşim saol ilgilinmişsin Allah razı olsun ama link gene kırık arkadaşlar uyarmışlar buna rahmen link yenilenmemiş sahan zahmet link yenilensen kardeşim
dostum dikkatle bakarsan ilk mesajda link var hotfile yazıyor. Şimdi kontrol ettim sorunsuz olarak çalışıyor.

whoisthetylerdu

New member
Aşağıdaki resim bilgisayarımdan. Product Activation (WPA) required(gerekli) yazıyor. Önce tarihi bu ayın 30una aldım çünkü 16 gün kaldı diye gösteriyordu. Bakalım tarihi ileri alınca ne olacak dedim. Ve geri sayım tarihi gitti sadece aktivasyon gerekli kısmı kaldı. Ayrıca şu anda beni aktive et öyle yap şöyle yap diye uyaran bir seçenek de çıkmadı. Zaten anladığımı kadarıyla bu crack deneme sürümü olayını ortadan kaldırıp aktive edilmiş gibi gösteriyor. Neyse önemli olan bir sorun çıkmaması. Ayrıca tarihi de resmin sağ alt tarafındaki bölümden kontorl edebilirsin. Bu arada umarım yeni yıl iyi şeyler getirir. Mesela sorunsuz bir windows :)

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim dostum. zannedersem benim de tarihi ileri almama gerek yok heralde? sıkıntı olmuyorsa problem yok. tekrar teşekkürler..

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar sizde bir problem olabilir. Ben denedim aşağıda da görüntüsü. Eğer hotfile ile ilgili bir sorun varsa kullandığınız tarayıcıda gerekirse başka bir yere de upload edebilirim. Ama gerçekten çalışıyor.

Bende ne problem olacak bence sende var problem

Yinede emeğine sağlık programın adını öğrendim google amca sağolsun ordan buldum ve win7 yi active ettim. Buda yetti bana beni aydınlattığın için tekrar teşekkür kardeş

Bu arada işim bir şekilde halloldu tşk butonu sana feda olsun

eonder87

New member
arkadaşım crack dosyasını her anlamda test ettin degilmi güncellemelerden tut da diger sürümlerine kadar o şekilde test ettiysen bir sorun cıkmaması lazım
teşekkür ederim...

fatihcin

New member
ultimate 64 bit denedim sonuç mukemmel sorunsuz çalişiyo emeğine sağlık o kadar crack denedim en iyi si bu saol kardeş

dengesis

New member
arkadaşım teşekkürler akşama format atıp deneyeceğim piyasada birsürü crak var birçoğu çalışsada sorunlar yaratıyo güncelleme gibi inşallah bunda öyle bir sorun olmaz eline sağlık

arkadaşım tekrar eline sağlık denedim kurdum birçok loader ve crack tan daha performanslı ilk defa sorunsuz güncelleme yapıyorum bu fotoyu da referans olarak gösteriyorum gerçekten bu crack tek geçerim

Eywallahh kardeş saol...
emeğine sağlık
Emeğin için teşekkürler.
eline sağlık çalışıyor. gayet raht kullanımı. : ) eline sağlık...
ELine Sağlık Arkadaşım güzel crack loaderlerden daha iyi ve rahat kullanımı şimdilik kesin çüzüm gibi görünüyor
Teşekkür ederim arkadaşım eline sağlık
ben dennedim ve şimdilik çalışıyo.teşekkürler kardeş.
ben yaptım lisans etkinleştiridi yazdı...bakalım kaçgün sürer böle :)
tavsiye ederim sorun yaşamadığım tek crack
emeğine sağlık ey dost ben kurucuam valaa
yürü be ki tutar seni be hll be sağol be ii ki paylaştınn :) yaşasın
teşekkür ederim süper....crack
Teşekkürler dediklerini aynen uyguladım crack kesinlikle çalışıyor... Tüm sürümlerine oluyor mu?
Sagol aslanim.. Bir deniyelim..
Kardaş allah razı olsun paylaşmak güzeldir ilaç gibi oldu....
hocem züper walla sabah lenovo netbook'a çaktım güncelleme felan herşey tamam saaaolasın izocam heheeee
gerçekten ustasın arkadaş.ellerine sağlık
allah razı olsun gardaş çokmakbule geçti
evet bende de işe yaradı. teşekkürler.
arkadaşım crack dosyasını her anlamda test ettin degilmi güncellemelerden tut da diger sürümlerine kadar o şekilde test ettiysen bir sorun cıkmaması lazım
teşekkür ederim...
ultimate 64 bit denedim sonuç mukemmel sorunsuz çalişiyo emeğine sağlık o kadar crack denedim en iyi si bu saol kardeş
dostum süper bişi bu yaa güncelleme bile aldım bi gram problem yok TŞK
:thumbup:
Teşekkürleriniz için ben teşekkür ederim hepinize. Amaç sadece işin görülmesi gerisi zaten hikaye. En çok hoşuma giden de küçücük bir şey paylaşmak bile ne kadar insanı mutlu ediyo. Zaten bunun üzerine konuşacak pek fazla birşey yok. Tekrar tekrar teşekkürler.

HTML