Windows 7 Aktivasyon Kırıldı(Crack İçeride)

crazyC4

New member
deneyip sonuç yazıcak kimse yok mu ? herkez tşk edip geçiyorda madem kullanıyosunuz bılgılendırsenızde bızde anlasak durumu. konuyu acan arkadasa laf yok bende tşk. ederim.

manyaxceza

New member
ELine Sağlık Arkadaşım güzel crack loaderlerden daha iyi ve rahat kullanımı şimdilik kesin çüzüm gibi görünüyor

sadivar

New member
arkadaşlar loader'ların yavaşlama yaptığı söyleniyor, bunda durum nedir? sanırım böyle bir şey olmaması lazım.

sadivar

New member
arkadaşlar bu crack ile windows update işini ne yapıyorsunuz? kapalı mı tutuyorsunuz yoksa güncelleştirmeleri yapıyor musunuz? baktım bir sürü güncelleştirme buldu. içlerinden biri de "windows kötü amaçları temizleme yazılımı"

updateleri yapalım mı? ya da yaparsak hangilerini kurmayalım?

lütfen yardım

dengesis

New member
arkadaşlar bu crack ile windows update işini ne yapıyorsunuz? kapalı mı tutuyorsunuz yoksa güncelleştirmeleri yapıyor musunuz? baktım bir sürü güncelleştirme buldu. içlerinden biri de "windows kötü amaçları temizleme yazılımı"

updateleri yapalım mı? ya da yaparsak hangilerini kurmayalım?

lütfen yardım
Şimdilik bende test aşamasındayım.Ancak tüm güncelleştirmeleri kurdum ve sorun yok.Aktivasyon sistemini tamamen kırıyor.Büyük ihtimalle service pack 1 'e kadar götürür diye düşünüyorum. Zaten o zamana kadar da yeni versiyonu çıkar. Gönül rahatlıyla service pack 1'e kadar kullanabilirsiniz.

dengesis

New member
Windows Genuine Advantage wga sistemi crack.. loader yada bios modlu aktivasyonla arasında ne fark vardır yada tam olarak güncellemelerdemi fark ediyor...
Bu crack windows aktivasyon sistemini aldatıyor aslında. Patch gibi birşey. Aktive edilmiş gibi aktivasyon sistemini atlatıyor.

Loader denilen sistem ise windows önyükleyicisine entegre oluyor ve sanki herhangi bir oem üreticisinde windows 7 lisansı satın almış gibi kandırıyor.

Bios modlu aktivasyon görünürde en sağlam olanı gibi duruyor. Bir kere yap gitsin gibi. Ancak dezavantajları da var. Mesela windows 7'den vistaya döneceksiniz.Aktivasyon yapmak için orjinal biosu geri yüklemek gerekiyor. Aynı zamanda orjinal biosa dönülmezse cihaz garanti dışı bile kalabilir. Ve bios güncelleme riskli iş. Teknik servislerle başınızı ağrıtabilir.

Güncellemelerle ilgili dediğim gibi service pack 1'e kadar bir sorun olacağını sanmıyorum. Zaten o zamana kadar crackin yeni versiyonu çıkar.

Son olarak crackin avantajı şu kur devam et arkana bakmana gerek yok. Bütün windows 7 sürümlerinde kullanılabilir. Baş ağrısına gerek yok bilgisayarın orjinalliğine dokunmadan biosu değiştirmeden.

Yine üstüne basarak söylemek istiyorum bu iş tamamen tercih meselesi. Ben tercih ettim kullanıyorum. Herkes istediğini kullanabilir.

mörtis

New member
Teşekkürler dediklerini aynen uyguladım crack kesinlikle çalışıyor... Tüm sürümlerine oluyor mu?

HTML