Vista'nın 15 Önemli Eksiği

miko14

New member
Arkadaşım bu eksinlerin çoğu yalan. Sistem yeterli olursa xp den daha hızlı çalışıyor. Dosyaları ramde yedekleyip pc yi uçuruyor. Daha birsürü özelliği var. Vista yükleyecekseniz en az 2 ghz çift çekirdek işlemci, 400 watt güç k.(ultimate için 500 öneririm) 2 gb ram(1 gb yetersiz, kendim denedim) 128 mb ekran kartı

memur1453

New member
Vista İşletim sistemi , yen bir işletim sistemi olduğu için yeni donanimlarla 100 / 100 performasnla çalişiyor yaptiğimiz testlerle bu çok açik görünüyor özellikle donanimi çok ii kulaniyor . Mesela Disklerde Dosya Transferi Sırasinda Diskin yüzde yüz okma performansini kullaniyor gerçek değerlerde okuma ve yazma yapabiliyor , bundan önceki işletim sistemlerinde Xp de dahil bu çok yavaşti , ve işletim sistemleri bu yüzden donanim nekar güçlü olsada yavaş çaişiyordunu eksikliği gidermişler vista ile beraBER.
Ayrına Xp de devamlı kullandiğimz bazi karişimiza çıkan eksikliler Giderilmiş
bunlar kullanin ca anlaşiliyor
Bazi gereksi servisler var içerisinde onlar kadirilinca dahada performansi artiyor VİSTA nin
dediğimiz gibi yeni donanımlarda mükemmel çalişiyor sorun yok ,
ama yazılım konusunda Xp de ilk çıktığında biraz sorunlar olmuş tu bundada olajaktir
Bence VİSTA nin Önü Açık arkadaşlar ,
Gelmş GEçmiş En İİ VİSTADİR
teşekkürler arkadaş çok güzel anlatımışsın vistanın artılarını ama gerksiz bazı servisler olduğundan bahssetmişsin onlar hangileri bu konuda bizleri bilgilendirirsen sevinirim. bende maalesef vista kullanıyorum aslında memnunum ama çok kasıyo.

angelpower

New member
Valla ben Vista ya geçiş yapmadım..VE Bu gidişle de yapmayı düşünmüyorum..Hala Sistem rayına oturmamışa benziyor..Xp bana yetiyor artıyorda..
Kesinlikle sana katılıyorum.Geçeyim mi geçmeyeyim mi ortada kalmıştım.Geçmiyorum arkadaş.Benim sorunum bana yeter bide Vistanınkilerle uğraşamam.

HTML