Vista Ultimate Turkce x64-64 Bit_full DVD_ISO_full crack+caps

stillaa

New member
dostum eline emeğine sağlık yalnız ben indirdim ve dvd ye yazdırdım ama vistayı kurmadı H:/sources/install.wim dosyasina ulasilamadi diyo ve bu hata numarasi cikiyo 0x8007045d ne yapmak lazim yardimci olurmusun tikandim kaldim vistayi kurjam diye acaba benim donanimda mi bi problem var islemcim pentium d 820 2.8ghz 2x1mb 64 bit i destekliyo olmasi lazim isallah kurabilirim vistayi

EgeLeee

New member
Tekrar dene dosyaları kopyalamadan kaynaklı sorun gibi..yeniden format at yada yeniden dvd çek dene..vistamda asla ve asla sorun yoktur..

stillaa

New member
usta msn e ekledim ama kabul etmedin galiba [email protected] eklersen sevinirim
biraz nette arastirdim galiba dvd ye yazma probleminden kaynaklaniyo ben 16x te yazdiirmistim ondan o hatayi vermis olabilir yarin ilk isim en dusuk hizda cin iskencesi cektirerek yani :D yazdirjam ve sonucu burda aciklarim eger vista kurulursa olmadi yine xp ye donujez kolay gelsin herkeze

stillaa

New member
hocam tmm senin vista da bi problem olmaya bilir ama ben yine kuramadim en dusuk hizda da yazdirdim yine dosyalari genisletiyo(%0 gosteriyo hep 1 bile olomadi) derken ayni hatayi ne yapmam lazim bi yardim be haci ben deamon toolla okuttum once sonra nero 7 ile yazdirdim 4x te en dusuk buydu hadi msn den goruselim benimde artik bi vistam olsun

__crazy

New member
teşekkürler ama daha vista geliştirilmeli bence vista da çok görselliğe önem vermişler xp gibi olsaymış kurardım tekrar teşeküürler bilgisayarına vista kurmayı düşünen varsa vista ultimate kursunlar derim çünkü vista nın en iyi versiyonu o

stillaa

New member
arkadaslar sorunumu cozdum ram den kaynaklaniyomus 2x1gb ozc nvidia sli var ben tekini cikardim bide oyle denedim(cunku forumlarda arastirdim biraz neden acaba diye biri boyle bi oneri bulmus bende denedim) ve dosyalari genisletmeye baslatti bu hatayi alan arkadaslar denesin ve muhakkak sonuc alijaklardir.vista kurulduktan sonra tekrar 2. ram i takabilirler suan gayet iyi calisiyo vistam egeleee arkadas saolsun ...

ustuste yazmis olujam hocam kusura kalmayin artik vista icin en iyi codec hangisi herseyi acsin ve kasmasin pc yi (xp ace mega codec i yukleyince acilis biraz gec oluyoda onun gibi olmasin merala)saygilar

renovat

New member
k-lite codec pack son sürüm indir kur vistana..en iyisi o..piyasada vista codec package lar var.hepsi dandik.görüntü en kaliteli k-lite codec pack'in son sürümünde.öle açılışta kapanışta etkisi yok..zaten bide freeware..

xaiver

New member
bende zaten 64bit vista ultimate kurulu,crack dosyası için bütün bu partları indirmemmi gerekiyor? şu crack sorununu çözen arkadaşa büyük hayır duası etcem walla

alanya1988

New member
Paylaşımın İçin tşkler bende 5 gb ram taktım 32 bit xp görmedi sayende bunu indirip sorunum çözülecek emeğine sağlık

renovat

New member
egeLeee senin bu konunla ilgili değil ama vista ultimate 32-bit service pack-1yüklü işletimim var.önerebileceğin bir crack var mı?((forumda var,ama güvenemiorm..))

AminoAsit

New member
Hepsini sorunsuz bir şekilde indirdim paylaşım için teşekkürler.Birazdan kuracam.

Sorunsuz bir şekilde kurdum ve crack da çalışıyor.

sebebsizce

Aviator Junior Officer
yanı bu ınsanları anlamak zor egelee herkese cevap verıyor ama hala bu hatalı bu yanlıs bu 32bıt zaten soylemıs hem 32 hemde 64 bıt var dıye koyup kacmamısta ındırıp kuranlarda var gereksız cevaplar yazmayın helede hackhellde oturup adam gıbı bır yardımı bıle olmayanlar acımasızca yargılamasınlar

ellerıne saglık paylasımlarının devamını dılıyorum ............

EgeLeee

New member
KArdeş yorumları okuyun benm uploadlarımda crack ve serialler içindedir..32 bit ve 64 bit alternatifleri mevcutta olsa pek çok sitede benim uploadlarımı bulacaksınız..hemen hepsi 2000 kez cekildi denendi..sorun yok..üstelik sorun olursa cevap veriyorum...

İndirmeyen pişman olur..isteyene adrese yollarım ücretsizz.bilenler bilir..15-20 kişiye yolladım..

kaplans007

New member
Şimdi çekmeye başladım rapidden. Tahminime göre sabaha iner. Paylaşım için teşekkürler dostum.

Edit:Dostum crack dosyası içindeydi galiba ama ben rar dosyalarını silmiştim imagei yazınca sadece crack dosyasını upload edip bana özelden linkini atabilirmisin.

WeLLeT007

New member
Çok çok teşekkür ederim egeleee sayende 64 bit bi vistam oldu. Seni tanıdığıma çok memnum oldum. Sorunsuz bi şekillde çalışıyor bana göndermiş olduğun DVD inşallah yeni toplağım Pc ye senin vermiş olduğun vistayı kurucam. Gerçekten yardımların için birkez daha teşekker ederim

EgeLeee

New member
İnşallah kısa sürede toplarsın kardeş...Güle güle kullan Dvd yi ii muhafaza et hatta yedek yap derim..Paylasmaya devam..teşekkürler

HTML