Unutulanlar ! Unutmayalım Unutturmayalım !

react

Admin
SEPTAGH Dünya'nın en tatlı , fizyolojik olarak sahip olmadğım,ama gerçekten kardeşim olan insan,Hackhell büyük olmuşsa onun payları çok büyüktür,sevgiyi,saygıyı,yerli yerinde yorumlamayı o öğretti bir çok kişiye,dünya'nın en tatlı kardeşinin sevdiği insan müstakbel eşi MaYdOnOz u da unutmayalım,düğünlerinde birlikte olacağımız güzel insanlar,sizleri tekrar hackhell'e getireceğim için çok heyecanlıyım.

Türkü eski nickiyle CAGRI onun hackhell den ayrılması benim için çok acı olmuştu,hackhell'de gördüğüm en yardımsever,en kuralcı ve en sağlam kişilikli arkadaştı,onu belki tekrar aramızda göremeyiz ama bir umut : ( unutmayalım unutturmayalım! ( programların efendisi )

berk nerdesin ? : ( sitenin sana ihtiyacı var, gecelerine efendisi berk ! tekrar aramıza gelmen dileğiyle,unutmayalım unutturmayalım !

berkelson bir dönem intiharın eşiğindeydin,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım,son konuştuğumuzda daha iyiydin,emulatorlerdeki katkın unutulmaz ! seni tekrar aramızda görmeyi isteriz ! unutmayalım

KHANCYBER ah ah senin kadar iyi niyetli bir arkadaş keşke yanımızda olabilse : ( uzun süredir yoksun,tekrar aramızda görebilmeyi Yüce Allah'tan niyaz ediyorum, unutmayalım unutturmayalım !

Sevencloves sitede emekleri çok büyük olan,bir dönem ortak çalıştığım,hackhell için gecesini gündüzüne ayırmış olan paylaşım adına yüce bir insan kendisi,hackhell de büyük payları bulunan Sevencloves'ı unutmayalım! acun_karo ise Sevenclovesin sevgili arkadaşı onunda sitede emekleri büyüktü,unutmayalım unutturmayalım.

GeHeNNa,piken,qyner bu arkadaşları da unutmayın sitede emekleri büyüktü,unutmayın unutturmayın.

Barbazula bir dönem şiirleriyle aramızda bulunan,ilerleyen zamanlarda hackhell'e kendini sevdiren , ve hackhell için vazgeçilmezlerden biri olan arkadaşımızı da unutmayalım unutturmayalım!

w133 ün emekleride vardı hackhell'de onuda unutmayalım unutturmayalım,kalbimizde yer etmişti.

ahmetcan ise çok sevdiğim arkadaşlarımızdan,Hackhell in yüzlü sayılarla ifade edilen üyesi bulunduğu dönemlerde çok büyük emekleriyle bir çok arkadaşımıza yardımcı olan,yerli yerinde olgun yorumlarıyla hackhell'e renk katan ve sürekli bekliyor olacağımız yegane kişi.

G_hot ise hackhell'de ilginç yorumlarıyla,hep düşündüren kişiydi,onuda unutmayalım unutturmayalım!

KeViN NasH çok nadir görmeye başladığım ve son dönemlerde aramızda bulunmayan arkadaşımız,onu da özledik,güzel ilişkisi umarım aynı güzelliğiyle devam etmektedir,onuda unutmayalım unutturmayalım.

chamfer
hackhell müdavimi,hackhell aşığı,hackhell bekçisi,hackhell tutkunu, hackhell için çok değerli bir arkadaş,umarım işlerini bir düzene sokar ve yine bizlerle birlikte olabilir,onuda unutmayalım unutturmayalım!

The cakan's çok sevdiğim bir üyeydi hackhell de zaman zaman muhabbetimiz olurdu,kalbinden hiç kötülük geçmeyen iyilik ve güzellik kralı efendimiz onuda unutmayalım unutturmayalım

thecrown umarım işlerini yoluna sokar ve yine hackhell'e eskisi gibi katkılarda bulunursun,yine bizlerle olursun,onuda unutmayalım unutturmayalım!

ShitDeath sevgili bir arkadaş,hackhell için çok çalışması olmasına rağmen bir çoğumuz tanımıyor onu,onu tekrar aramızda görmeyi çok isterim şu smileylerin güzelliğine bakın:cool: unutmayalım unutturmayalım!

guven az mesajı vardır ama onu tanıyan tanır,efendi tavırları,yardımseverliği ve hoşgörülü yorumlarıyla sevgili bir arkadaşımız onu da en yakın zamanda aramızda görmek dileğiyle,unutmayalım unutturmayalım!

YoUcAnCall911 siteye bir rüzgarla geldi ve artık aramızda yok umarım o ve olgun yorumları tekrar aramızda olur yeniden! : ( unutmayalım unutturmayalım!

WildWolF hoş olmayan bir şekilde çok zıtlaşarak başlamıştı muhabbetimiz, sen de hackhell için zaman geldi geceni gündüzünü verdin,site açık kalsın diye mücadele ettin onuda unutmayın unutturmayın!

DrEaM_y yine sitede emekleri bulunan bir arkadaş,açıldığımız ilk gün bizler için çizmiş oldğu çizimleri unutamam : ( senide yeniden aramızda görmek dileğiyle, unutmayalım unutturmayalım !

vetkam umarım aramızda tekrar görebiliriz seni, yorumların zaman zaman ortamı alevlendirmiş olsada,özlendiğini unutma, unutmayalım unutturmayalım !

MonaLisaYiCizenKisi gerçekten mona lisayı çizmemiş olabilirsin,ama hackhell i baştan aşağıya senin kaliteli çizimlerin,boyamaların,ve karikatürlerin süsleseydi hiç fena olmazdı ;) seni çok özledik yeniden aramızda görmek dileğiyle, unutmayalım unutturmayalım!

Mc_DaRkNeEs
sen benim çok sevdiğim bir paylaşımcıydın, yaptığın hackhell imzalı underground turkce rap albüm uploadları unutulmaz !! tekrar aramızda görmek dileğiyle, unutmayalım!

ruzgar sana ne oldu bilmiyorum : ( çok uzun süredir yoksun ve kahkaha bölümüne eklediklerin hala güncelliğini koruyor,seni tekrar aramızda görmeyi çok isteriz, unutmayalım unutturmayalım !

eurisa bir dönemler counter turnuvası yapacaktık,hevesliydik,belli bir sürede oynadık aslında ama olmadı yapamadık beceremedik,yenik düştük : ( uzun süredir yoksun seni tekrar aramızda görmeyi isteriz, hackhell in senin o ilk günlerdeki destek verici mesajların gibi mesajlarına her zaman ihtiyacı var ! unutmayalım unutturmayalım !

comand eminim bir çok hackhellci seni avatarınla tanıyordur,iyi niyet elçisi seni aramızda tekrar görmeyi isteriz ! unutmayalım unutturmayalım

erenay_e sitede emeklerin büyüktür,hackhell de açtığın başlıklarla tanındın,yorumdan çok paylaşımda bulundun,aramızda tekrar bulunman dileğiyle ! unutmayalım unutturmayalım

GLoryBoy,Leke
onlar şimdi asker! aramızda bu değerli arkadaşlarımızı tekrar görmek dileğiyle ! unutmayalım unutturmayalım

grossherz hackhell'e benim çağrımla gelen ve zaman zaman ters takışmaların olsada hackhell de paylaşımlarda bulunan bir arkadaşssın,umarım seni tekrar aramızda görürüz, unutmayalım

likablex dünya tatlısı küçük yavrun ve seni tekrar aramızda görmek isteriz, unutmayalım!

MaXXSoFT değerli ve paylaşımcı bir arkadaşımız daha,seni aramızda görmeyi isteriz! unutmayalım unutturmayalım

ajan51 hala niye gittiğini anlayabilmiş değilim ? tekrar aramızda görmek isteriz, unutmayalım!

ersincnc siteye geldiğinde özel ilgi gösterdiğim sitede sürekli bulunmasını istediğim bir arkadaşım,çünkü o sitede olduğu zaman biliyordumki sorun olursa yazacağı bir mesajla ortamı yumuşatabilir,suları durultabilir,aramıza yeniden gelmen dileğiyle unutmayalım!

SiLvErGhOsT yokluğun hissediliyor,paylaşım delisi, düzen abidesi insan ! hackhell in senin gibi bir paylaşımcıya ihtiyacı sen gittikten sonra hep oldu ve olacak! umarım tekrar aramıza dönersin,unutmayalım unutturmayalım !

çekirdek sen nerelere kayboldun bilmiyorum,ama seviyeli yorumlarınla her zaman hackhell de bir yerin olacak! geriye dönmen dileğiyle unutmayalım unutturmayalım !

kadymp sen nerelere kayboldun ? tamam mevki değiştirmiş olabilirsin ama hackhell'de ki yerin boşalttığın gibi duruyor,gel ve o yeri doldur, unutmayalım arkadaşımızı unutturmayalım !

Black_Angel forumda az mesajı olan ama unutulan bir arkadaşımız : ( onuda unutmayalım dimi apicik,seni tekrar aramızda görmek isteriz, unutmayalım unutturmayalım

~uYuSTuRuCu~ sen nerelerdesin peki ? nickinden ürkmeye gerek yok,iyi niyetli paylaşımcı,ve arabulucu bir arkadaşımızdın,tekrar aramızda aktif dönemlerinle seni görmek dileğiyle unutmayalım unutturmayalım

SaMuRaY uzun süredir aramızda değilsin,umarım sorunların yoktur ve kısa süre sonra hackhell senin olabildiğince ilginç yorumlarına tekrar kavuşur ! unutmayalım unutturmayalım

vengeance hep birşeyler anlatırdın ve biz bir bölümüne inanmazdık ama inan forumun şenliğiydin,uzun süredir yoksun artık dönme zamanı gelmedimi ? unutmayalım unutturmayalım sende bir an önce aramızda ol

balalayka o kadar iyi niyetli biriydin ki, seninle olan ikili diyaloglarımızı hatırlıyorum,sitede seni tanıyanlarda vardır,sen denizde ki deniz anasıyla , öğretmeniz deniz hanım arasındaki tatlı farkı bilen insandın ;[ tekrar aramıza gelmeni istiyoruz, unutmayalım unutturmayalım!

paranoiac çok sevdiğim bir paylaşımcıydı o,hatta bir dönem programlama bölümüne mod olacaktı ,nedense kayboldu :[ umarım en kısa süre içerisinde yeniden aramızda olur, unutmayalım unutturmayalım!

MyDooM peki sen neredesin ? tam 6.5 ay olmuş ve hala girmemişsin siteye :[ değerli yorumlarına hasret kaldık,az gülmemiştik dimi?:{ en kısa süre içinde aramızda olmanı istiyoruz, unutmayalım unutturmayalım!

Archangel peki ya sana ne demeli ? 8 ay gibi uzun bir süredir hackhell de yoksun :{ bir an önce senin de hackhell'e gelip e-book paylaşımlarına devam etmeni bekliyoruz! unutmayalım unutturmayalım!

macintosh seni de özledik, az yazan öz yazan bol teşekkür alan sevgili üyemiz, yeniden aramızda bulunmanı istiyoruz, unutmayalım unutturmayalım!

armanius fenerbahçelisin hemde koyu,ama kalpten bir sportmensin,centilmensin,ılımlı yorumlarınla tekrar aramızda olursun umarız, unutmayalım unutturmayalım!

TurkDj uzun süredir aramızda yoksun, benim gözümde yardımseverliğinle büyümüştün,eminim seni hatırlayanlar olacaktır,aramıza yeniden gelmen dileğiyle,unutmayalım unutturmayalım!

Whspr senin en çok babacan tavırlarını ve aklı başındalığını sevmiştim! fazla uzun sürmeden tekrar bizlerle birlikte olman dileğiyle, unutmayalım unutturmayalım!

Bu arkadaşlarımızı unutmayalım unutturmayalım ! unutukklarım da vardır elbet,sizde bana yardım edin ve o arkadaşlarımızı da analım, belki bir gün geri dönerler diye !

Hackhell Varoluşunu unutmasın!

CHI€F

Kalpsiz
react0r bu gün bile konularına bakıldıında anca 20 sayfa gidebilip eylül ayına kadar olanlar gösterilebilen (ondan öncekileri sizi düşünün) sadece amacı siteyi yüceltmek büyütmek için zamanını harcayan ki zamanında smod iken düzeni sağlamak için elinden geleni yapan ve arkadaşlarını hiç bir zaman unutmayan bi insan unutmayalım unuttur mayalım ;)

edit + aşık ve karapapatyasını çok seven bi insan ...!

kady

Kurucu Üye
bu msj bı donum noktası olsun dıe yazıyorum
reactor kendı adıma senden ozur dılıyorum
o bu su hıc onemlı degıl senden ozur dılıyorum
hakkın gectı bana cok kez hakkını helal et kardesım....
su dk ıtıbarı ıle benım sana bır kırgınlıgım yoktur olmadı dıyorum

sebebıde o saydıgın adamların hepsı bı gun bu sıte ıcın calıstı cabaladı
her bırı tek tekı cok degerlı ınsanlar
ve kımsenın yapmayı bıle akıl edemedını sen yaptın
en azından hatırlamamızı sagladın
saol

wasp

New member
Bilmem hatırlar mısınız ama Nephentes vardı, kendisi adult şifrelerde mod luğu haketecek kadar çalışırdı, öss nedeniyle uzun zamandan beri siteye giremiyordu ki bugün gördüm onu sitede:D ki kendisi ayrıca bana bu siteyi öğreten kişiydi...:hhman:

iSpiK

Kadim Dost
o zamanlar guzeldı ya hepsıde calıstı sıte ıcın guzel muhabbetlerımız dondu cogunu dıger forumlardan baslayan dostluklarımız wardı... gercek hayatta olan yada sıtede olan sorunlardan bazıları ayrıldı ama emeklerı yadsınamaz ... o zamanların tadını tekrar yakalamak dilegiyLe ;)

edit : işaLLah benım adımı burda goremezsınız :D

free!

artık yok...
Acaip oldum yaw
kimler gelmiş geçmiş yok şimdi :S:S
AngeL vardı ilk geldiğim zamanlarda sonra biraz kargaşayla gitti ancak oda bayaa emek sarfetmişti, şiirleri vardı.. gerisi hatırlayamıorm :)
türkü ile silverghost a çok üzüldüm,
keşke desem geri dönseler :(

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Hemen hemen hepsını tanıyorum.
İyi kötü anılarımız olmuştur.
Ama burada hatırlamak gercekden cok güzel ve anlamlı olmuş.

Zeytin

Zeytin&Limon
SEPTAGH , w133 , sevencloves , ahmetcan , chamfer , Mc_DaRkNeEs , eurasia..

birebir tanıdıklarım cok iyi insanlardı bazılarıyla hala gorusuyorum ama bazılarının da izini kaybettim.. umarım hayat onlara da gulumser.. hepsinin yolu acık olsun :)

w133

тσ яєαℓιz&#
Teşekkür ederim sorunlu biz çok eskiden tanısıyoruz seninle bizim emeğimiz 1 ise seninki 10 dur bu sitede , enazından bizleri unutmamıssın gercekten cok sevindim bu mesajı gorunce.
Insallah bi gün hep beraber tekrar devam edecegiz.

ahmetcan

New member
react0r usta unutmamışsın emeği geçenleri şimdilik teşekkürle yetiniyorum ama unutulmasın ki sınav derdim bitince bu kuru teşekkürü en güzel şekilde süslicem çünkü bir zamanlar emeği geçen değil daimi emek veren üyelerden olduğumu herkes görecek :goz:

pesimist™

New member
react0r cok gusel ßi dusun ce vaLLa goseLerım yasardı ßende ßu site nerdeyse acıLdıgından berı takılıodum ama uye oLmak akLmıa geLdı :p

cok saoL

t_mac

New member
başkaları tarafından güzel bir şekilde hatırlanmak ne güzel bişey inş hepimiz böyle hatırlanırız( reeldede sanaldada)

ayrıca react0r sanada thnx çok güzel bi konuya değinmişsin

bim_28

Altın Üye
Hemen hemen hepsini tanıyorum ve hepsi o kadar değerli insanlar ki
anlatmakla bitmez sitenin bu günlere gelmesindeki katkıları önemli derecede
büyük zamanında gece gündüz çalışarak bu siteye birşeyler katabilmek için
birbirleriyle dostluk kardeşlik havasında yarışıyorlardı.

Onların olduğu ortamda tartışmaların tadı bile bir başka oluyordu.
Onları unutmadık unutmayacağız.

İyi forumlar...

mendo68

New member
saydıkların arasından bi kaç kişiyi tanımıorm
ama çoğunu tanıorm zaten

reactor yine de unttukların war
ifrit ve evren'i unutmuşsun
bunlar site açıldığı ilk günden itibaren hh için çalışan kişiler
gerçi daha sonra onlarda ayrıldılar
inş bi gün tekrardan hep beraber oluruz

react

Admin
ikiside hergun forumdalar,msndeler ve msg yazıyolar :]
ben çeşitli nedenlerle foruma girmeyen veya giremeyen
isimleri belleklerimizden silinmek üzüre olan isimleri yazmaya çalıştım

bim_28

Altın Üye
react0r' Alıntı:
bim unutmayacağız dedin ama bu başlık bile unutuldu :'{ 3. sayfalardaydı sen yazana kadar
Başlığı sabit yapalım...