trojan ve yüksek risk uyarısı

adres63

New member
Şimdi çıktı bende bı prınt çektım

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Ie Dada Sorun Yok Eger Sp2 Yukluyse Zaten O Pop Up Sitelerini Engelliyor Aninda Kapatiyor..

Isyerinde Acik Unutmusum Acilir Pencere Eng. Sini Ondan Acilmis

Evde Bi Sorun Yok.

maximus' Alıntı:
evet arkadaslar her acıldıgında yaklasık 6 adet trajen vırus buluyo . kaspersky kullanıyorum. admın leın buna acılen bır cozum bulması lazım.. insallah en kısa zamanda duzelır

KOCA YALANLARLA UYELERI TEDIRGIN ETMENIN LUZUMU YOK!!

MAJESTE

Kadim Dost
bende puop engellerimi kaldırdım bende de çıktı korkulcak bişi deilmiş allah iyiliğinizi versin emi :D spy puop programı indirin taratma yapın engelleyin bişi olmaz bu sadece hackhell için geçerli deil herhangi bir sitede de karşınıza çıkacaktır

Pişt adres resimlerimizi www.imagehell.com dan veriyoruz ;) aha bak bende de çıkan bu puop işte bu her sitede çıkar bu

adres63

New member
MAJESTE' Alıntı:
bende puop engellerimi kaldırdım bende de çıktı korkulcak bişi deilmiş allah iyiliğinizi versin emi :D spy puop programı indirin taratma yapın engelleyin bişi olmaz bu sadece hackhell için geçerli deil herhangi bir sitede de karşınıza çıkacaktır

Pişt adres resimlerimizi www.imagehell.com dan veriyoruz ;) aha bak bende de çıkan bu puop işte bu her sitede çıkar bu
:D :D yaw imagehellde de problem var resmi yuklemedı ondan aklıma bu geldı sorryy :D

Unknownn

New member
MAJESTE' Alıntı:

HoCuSPoCuS' Alıntı:
Ie Dada Sorun Yok Eger Sp2 Yukluyse Zaten O Pop Up Sitelerini Engelliyor Aninda Kapatiyor..

Isyerinde Acik Unutmusum Acilir Pencere Eng. Sini Ondan Acilmis

Evde Bi Sorun Yok.

KOCA YALANLARLA UYELERI TEDIRGIN ETMENIN LUZUMU YOK!!

böle demeyin sp2 yoksa bilgisayarın içine edio .Ondan sonra istedğin kadar tarat düzelmio.o yüzden sanki sorun yokmuş havası yapmayalım.sp2si olmayanlar yüklesin hemen.sonra işler geri dönülmeyecek noktaya gelio söliim.bende bırak yöneticiyii internet explorerei bile açmıyodu:(

MAJESTE

Kadim Dost
Sp2 olmayan pc kaldımı ya ? çok ilginç sp2 siz pc boş demektir her türlü virüse açık

zeit

New member
Değerli yönetici arkadaşlarım biliyorum ki burda mesaj sayısı az olan arkadaşlar pek ciddiye alınmıyabilir. Söyledikleri şeylerede pek güven olmayabilirim. Ama şunu söliyebilirim ki başta scr koyduğum resmin aynısı, yani aynı manzara halen devam etmektedir. Hala trojan uyarısı almaktayım. sistemimde kav 2006+spyware doctor +kaspersky anti-hacker ve son olarak a-squared programı var ama ben hala aynı uyarıyı alıyorum. Eğer bu sorun düzeltilmezse bu benim şahsi fikrim değil ama bir zaman sonra bunun kasti yapıldığını düşünen üyeler olabiir. Bugün 80.000'in üzerinde üyesi bulunan bir sitenin bu soruna acilen ve ivedi bir şekilde çözüm bulması gerekmektedir.

Saygılar......

MAJESTE

Kadim Dost
zeit' Alıntı:
Değerli yönetici arkadaşlarım biliyorum ki burda mesaj sayısı az olan arkadaşlar pek ciddiye alınmıyabilir. Söyledikleri şeylerede pek güven olmayabilirim. Ama şunu söliyebilirim ki başta scr koyduğum resmin aynısı, yani aynı manzara halen devam etmektedir. Hala trojan uyarısı almaktayım. sistemimde kav 2006+spyware doctor +kaspersky anti-hacker ve son olarak a-squared programı var ama ben hala aynı uyarıyı alıyorum. Eğer bu sorun düzeltilmezse bu benim şahsi fikrim değil ama bir zaman sonra bunun kasti yapıldığını düşünen üyeler olabiir. Bugün 80.000'in üzerinde üyesi bulunan bir sitenin bu soruna acilen ve ivedi bir şekilde çözüm bulması gerekmektedir.

Saygılar......
Öncelikle ilginiz için teşk ederim mesaj sayınızın az olması şikayetiniz dile getirmenize engel olmayacaktır.Bu poup konusunda gereken yapılacaktır sanırım tek sorun bizde neden çıkmıo onu bulamadım ama gereken yapılacaktır. HackHeLL Kesinlikle sizlere zarar verecek materyaller yayımlamamakla beraber size gelecek her türlü zarara karşıda önlemini ivedi çekilde alacaktır. Bu konuda gereken yapılacaktır kimsenin en ufak şüphesi olmasın....

olumlucumle

New member
valla bende de bi ara ole bi reklam sayfası geliodu once downloader trojan ve sorada buffer overrun uyarıları alıodum.(kasper 6 yklu zone alarm pro kullanıorum)
bu aralar kesildi...bide service pack 2 yuklu diilse neden bos pc olsuni...nette her yeri gesiom ama daa bi virusun girdiini gormedim sistemimi atlatıp....ki bende service pack 1 bile yuklu diiil.... :D

ManigatöR

PlaYboY 69
yaaa bu problem bende hep var hangi pc den girersem giriym

bgroom.com diye bi site açılmaya başlıyor bide kızlar com du galiba buna bi önlem alınsın artık

TürKReiS

Forum Koruyucusu
Bende ilk bir kaç ay önce popup oluyodu ama trojan uyarısı hiç almadım...
sonradan kasper ı yükledim
bu sefer HH yi açtığımda kasper 1-2 sayfa yı engelleme yapıodu yani HH ye girdiğimde istem dışı sayfaların açılmasını engelliodu şimdi
kasper dan hiç engelleme uyarısı almıyorum buradan da sorun çözüldüğünü anlıyorum yani böyle bir sorun yaşamıyorum artık[yaklaşık 1 aydır].....

MAJESTE

Kadim Dost
Reklam sayfaları gelecektir HackHell bu reklamlarla ayakta duruor arkadaşlar anlayış bekliyoruz trojen virüs gibi söylentiler saçma hackhell daima kontrol altında hiç bi şekilde sizlere zarar verici hiç bir materyal barınmadı barınamazda

çıkan reklamları iki tıkta kapatabilirsiniz bu kadar basittir bunun için şikayete gerek yok hackhell i seven herkes anlayışla karşılar zaten

kurşun

New member
Solariz hocam konuyu acan arkadas hakli,hani bana zarar falan vermedi ama eskiden olmayan konu bu,simdi ne zaman hackhelle girsem hemen iki sayfa aciliyor, ama sanirim bu sayfalara acmadiktan sonra zarari olmaz herhalde ben hemen x e tikliyorum ... saygilar

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Arkadaslar hackhell 1.5 sendır aktıftır. Sıtede popup reklamlar alıyoruz. Bgroom ve forumdostluk sıtelerının popup ları aldıgımız reklamlardır. Extra bır sayfa acarlar bunu da her kullanıcıya bır defaya mahsus acılıcak sekılde ayarladık. Hackhell alınan reklamları ve musterılerını secerek almaktadır. Asla bır worm,virüs,trojen,loger ve türevi zararlı yazılımlar hackhell ın aldıgı reklamlardan bulasamaz.

Ayrıca kullanıcı ıznı olmadan hıcbırsekılde arkaplandan sıze zarar verıcek bır backdoor,virus,spy vs... bılgısayarınıza gıremez. Bu tarz yazılımlar Active-x denetımı ıle kullanıcıya teyıt ettırıldıkten sonra gırebılır. Yanı kısaca hackhell da active-x denetımını kullanan bır bır popup gorursenız asla calıstır demeyın. Hackhell ıle alakalı degıldır cunku muhtemelen farklı bır sayfadan yada programdan makınanıza bulasmıs bır spy sayesınde o popup acılıyordur...

Son olarak Hackhell in güvenilirliğini

http://www.siteadvisor.com/sites/hackhell.com/summary/

adresinden teyit edebilirsiniz.. Bircok guvenılır sandıgınız sıtelerden bile cok daha guvenlıdır...

HTML