Tarihte kimin yerınde olmak isterdiniz?

elmir

New member
Ömer HAYYAM olmak isterdim...

İçmiş şarabı,
Yemiş arabı,
Basmış mısrayı...

ADAMIM benim.......

QapriS

New member
ben hürrem sultan olmak isterdim bilmiom ki sebebini :p belkide tarihten en sewdiim kişi kanuni sultan süleyman olduu içindir....:)

yavuzcan

New member
sahabe olmak isterdim

ya arkadaşlar onlar boş hayaller genede hepinizin görüşlerine saygı duyuyorum ama sahabe olup peygamberimizi dünya gözüyle görmek onunla savaşmak ve sonunda onunla cennete gitmek istemezmiydiniz . Amacımızda cennete gitmek değilmi !!!

MiKeRiNoS

New member
öle arkadasların söledıgı gıbı önemli biri olmak yerıne Osmanlı zamanında mesela Kanuni dönemi felan her hangı bırının yerınde olmak ısterdım. çünku ; insanların eşit oldugu ;kımsenın hırsızlık yapmadıgı; devleti yıkmaya yonelık hareketlerın olmadgı; tv die yalandan dunyanın olmadıgı ;saygının en üst sevıyede yaşandıgı yerde olmayı kım ıstemezkıi.. ya ben o döneme hayranım nerden nereyee.. :(

-punisher_

New member
MiKeRiNoS1' Alıntı:
öle arkadasların söledıgı gıbı önemli biri olmak yerıne Osmanlı zamanında mesela Kanuni dönemi felan her hangı bırının yerınde olmak ısterdım. çünku ; insanların eşit oldugu ;kımsenın hırsızlık yapmadıgı; devleti yıkmaya yonelık hareketlerın olmadgı; tv die yalandan dunyanın olmadıgı ;saygının en üst sevıyede yaşandıgı yerde olmayı kım ıstemezkıi.. ya ben o döneme hayranım nerden nereyee.. :(

katılıyorum ben de kanuni devri,fatih sultan devri, ya da yavuz sultan selim zamanındaki herhangi birinden olmak istrdim

lazsafa

New member
tabiki büyük atalarımız yerinde olmak haddimizi değil ama kapılarında bi köpek olmak bile büyük şerefdir benim için

eelorse

New member
Kurt Cobain olmak isterdim.. Ve intihar etmez 2000 li nesillere canlı olarak bi nirvana konseri izletmek isterdim sahsen ben bunun için herseyimi werirdim Kurt Cobain VE grubu Nirvana aman tanrım onları sahnede gormek canlı olarak

DUR YOLCU!

New member
yerinde değil ama Fatih Sultan Mehmet Han ın yanında olmak isterdim o İstanbulu feth ettiği zam o atını şaha kaldırdığı zaman yanında olmak isterdim ...!

HTML