Tarihte kimin yerınde olmak isterdiniz?

ikRa

Banned
yerinde değiL haşa
daha bebek yaşta oLan boyu yetmediği için kıLıcını bağLayamayan Umeyr´in
Yürüyüşünden öLüm korkuyor dedikLeri Hz. Hamza´nın
Alemlerin Rabbine eL açarak: bu avuç içi kadar insanın yok oLmasına izin verme Allah´ım yoksa dünya üzerinde sana ibadet edecek kimse kaLmaz diye dua eden RasuLuLLah Efendimiz (s.a.v.)´in safında oLmayı

türk ocağı

serdengeçti
eski tarihten HALİD BİN VELİD.
yakın tarihten 2. ABDULHAMİT. Osmanlıyı içten çökerten kahpelerle mücadele için.
veya ABDULLAH ÇATLI Türkiyeyi bölmeye çalışan kahpelerle mücadele için.

.:CHECHEN

Banned
freemitnick' Alıntı:
Peygamberimiz (s.a.v.) döneminde bir sahabe olmak isterdim.(cennetle müjdelenenlerden olsa daha ne istiyeyimki)
-Bende Rasürullah efendimizin sırtındaki peygamberlik mührünü öpen kişi
-savaş sırasında Peygamberimizin kesilen yanağından akan şiddetli kanı emerek durduran sıhhiye Sinan olmak isterdim.

yada

-Hz.Osman yandaşlarından biri olup suikatsi engellerdim.Bu şekilde ne şii-sünni düşmanlığı olurdu nede şuanda ırakta şiiler sunnileri abd ye satardı bu kadarda kan akmazdı.

ErKeX

New member
ben ya Selahattin Eyyubi ya da Fatih Sultan Mehmet ya da Ronaldinho en önemlisi herhalde yine ben olmak isterdim bende tarih için çoooooooook önemliyim ama daha kimse bunun farkında diil ben onlar gibi reklam yapmıyorum:D

orucoglu

New member
Tarİh

[B]TARİH TE DENİZ GEZMİŞ HÜSEYİN İNANA VE YUSUF ASLAN [/B]
bunların birinin yerinde olmak isterdim .Çünkü halk için , bağımsızlık için
yaşar ve bunlar için halkımız için ölmek isterdim.
Yaşamak önemli değil yaşadığın süre içerisinde ne yaptığın önemli!!!...

coolclub

New member
Peygamberimiz kadar merhametli olmak isterdim
yanlış algılanmasın sadece merhametini isterdim

SickDreTh

Altın Üye
ımkansız bısı ama ATATÜRK olmak ısterdım keske onun gbı olabılsem..

HURMA

New member
Fatih Sultan Mehmet_Neden; yahudileri fransızları yunanları ve ermenileri dünyada kazımak için

ReddeviL10

New member
ben o yaşiayanların döneminde de ben kendim olmak isterdim:Dorda en çok yavuz sultan selimi örnek alırdım..
niye:eek: dönemi kendim yaşayıp görmek ve herkez gibi yaşamış olmak ve o hükümdar kadar zeki olmak isterdim.

dnlyngclr

New member
FATİH SULTAN MEHMET : Nedeni, Hz Muhammed S.A.V istanbulu fetheden asker ne güzel asker istanbulu fetheden kumandan ne güzel kumandan demiştir....

Bu övgüleri almak yani layık olmak yeterli bence...

HTML