Tarihte kimin yerınde olmak isterdiniz?

vasya

New member
kimsenin yerinde olmak istemiyorum

tarihimi kendim yazacağım çünkü

RomeoMAD

JusT B€
Kucuk murat olmak ısterdım(Yanı ben)

Keske cocuklugum gerı gelsede bısıkletle gezerken hatunlara parnak atsam

:D:D:D

oOoOFLUuUu

New member
tarıhte kendım olup mılletten daha tecrubelı oldugum ıcın her kesden daha kıvrak zekaya sahıp bır lıder olurdum
.d.d.d

dursun

New member
eski dönemde yaşasadınız hangi padişah olmak isterdiniz?

tabiki fatih sultan mehmet o bir imparator :)

RomeoMAD

JusT B€
bole bı oyun verıldı dıye hatırlıorum ama :S

Ben 4.Murat olmak ısterdım (zaten ılk ısımımde murat)

react

Admin
Süper Moderatör
benzer içerikli konular birleştirildi, iyi forumlar

Cansiz

New member
Pele olmak isterdim!

RuTH

Altın Üye
Fatih Sultan Mehmed Olmak İsterdim. İstanbul'un Feth Edileceği Peygamber Efendimiz ( S.A.V. ) tarafından belirtilmiş Osmanlı Padişahı Varken Başka kimin yerine geçmek ister ki insan:(
Ruhları Şaad Olsun

AressKruger

New member
Sorun Aslında Kim Olduğum Degil! Yaptıgım Şeyler beni Digerlerinden Ayırır!

Biliyorum Coğunuz Okuma Nezaketinde Bile Bulunmayacaksınız Fakat..

Ben Paranın , Malın , Mülkün , Kahpeligin , Şerefsizliğin ,Zulmün , Canilerin , Katillerin ,
Petrole Yada Altına Tapmayanların... Olmadıgı Bir Zamanda Yaşamak İsterdim.. Ama Tarihe Baktıgımızda BöyLe Bir Şey yok.. Her Zaman Kan Ve Adaletsizlik Olacakmış Gibi Gözüküyor.. Artık Bir Milletin Bir Milleti Becermesi Bize Doğal Görünmeye Başladı.. Ama Kim Olmak İstedigime Gelince.. Hz.Adem Olup Hiç Sex Yapmamayı Seçerdim.. BöyLelikle Böylesine Güzel Bir Dünyayı Zehirleyecek Bir Varlıgın Tohumlarını Serpmemiş.. Hiç Bir Kötülüge Sebep Vermemiş Olurdum!

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
AressKruger' Alıntı:
Sorun Aslında Kim Olduğum Degil! Yaptıgım Şeyler beni Digerlerinden Ayırır!

Biliyorum Coğunuz Okuma Nezaketinde Bile Bulunmayacaksınız Fakat..

Ben Paranın , Malın , Mülkün , Kahpeligin , Şerefsizliğin ,Zulmün , Canilerin , Katillerin ,
Petrole Yada Altına Tapmayanların... Olmadıgı Bir Zamanda Yaşamak İsterdim.. Ama Tarihe Baktıgımızda BöyLe Bir Şey yok.. Her Zaman Kan Ve Adaletsizlik Olacakmış Gibi Gözüküyor.. Artık Bir Milletin Bir Milleti Becermesi Bize Doğal Görünmeye Başladı.. Ama Kim Olmak İstedigime Gelince.. Hz.Adem Olup Hiç Sex Yapmamayı Seçerdim.. BöyLelikle Böylesine Güzel Bir Dünyayı Zehirleyecek Bir Varlıgın Tohumlarını Serpmemiş.. Hiç Bir Kötülüge Sebep Vermemiş Olurdum!
Güzeldi...

mSTk

New member
II.aldülhamit olmak isterdim :) lisedeken dönem ödevimdi II.abdülhamit kanım ısındı ona ehehehehe

HTML