Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

RadaR

New member
bay caption kardeş sana özel mesaj atmışdım ben reklam logosu istiyorum

reklam gifini yaptırsak logoyuda yaptırırız:)

dark saolsun seni önerdi reklam olarak algılamayın www.*********.com buraya konulcak kardeş şimdiden saol

RadaR

New member
oo bizim iş yattı desene oky

STAN_ZXT

New member
flash8 sorunum var

arkadaşlar benim flashla ilgili bir sorunum var.daha yeniyim fazla bilgim yok bu iş tutorial çalışarak olur dediler bende ufaktan başladım ama tutorialda bile takıldım.
başladığım tutorial http://www.tutorialized.com/tutorial/3D-Text-With-Shine/7283
sitesindeki tutorial ben
buraya kadar geldim 3dmaxda yazıyı oluşturdum flasha attım falan filan önünede onun açıkladığı gibi yaklaşık aynı boylarda birtane daha yazdım ama birtürlü
buna geçemedim.Free Transform Tool dan distort u kullan demiş ve öndeki yazıya eğim vererek arkadakinin üzerine oturtmamızı istemiş ama ben de bu distort soluk oluyor bir yerde yanlış yapıyorum nasıl kullanabilirim bu distortu :eek:

derdime derman olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

:(

STAN_ZXT

New member
modify>transform>distort war ama soluk ,biyerde bi yanlışlıkvar ama bulucam inş. ilginiz için teşekkürederim magneta

KurtCobain

New member
beyler bana photoshop un butun kullanilan ozelliklerini bulabilimisiniz yani mesela goz renginin nasil kirmizi iken duzeltilgidini?bole seler

E

elmomaclroy

Guest
FreeBug' Alıntı:
Sevgili Güzin abiler yarışmaya istanbuldan katılıyorum:D:D

Bişi soracağım ama gülmeyin mesela photoshoptan banner yapmak mümkünmü yani hareketli??Yoksa sade duran foto mu yapılıyor?

maalefes sadece duran foto :D yapabilirsin ama image ready de oda photoshop la breaber yukleniyor onda yaparsın gif olarak kaydetmek içinde save as değilde daha altta bi yer adı aklıma gelmio :D orayı kullan bu arada sorularınız olursa pm (yanı kullanıcıya özel mesaj gönderin) den bana ulaşırsanız yanıtlarım... :cool:

warsavas

New member
epic_eula.dll hatası veriyo Arkadaşlar cd yi kuramıyorum bu hatayla karşılaşıyorum yardım edebilirmisiniz bi zahmettt

{Üstat}

New member
ahahahha huhahahaha :ÇD

HTML