Tüm Fırçalar [brushes] Buraya !!!

Borean

New member
Çok teşekkür ederim .... Hep burda kalın :D

InDaRkNeSS

New member
Yaa bu hangi sürümlere uyumlu benimki açmıo :(

extreme

New member
bir problem var fotografı yanlardan bastırmak istiyorum yani bir yüz fotografı olsa yüzü daha ince gosterecek birsey.(rotus degil)photoshopta var mı ?ya da nasıl yapılır ? ve bir fotograftan artarda sayıda yanyana koyma ve kaydederek tek bir dosya halinnde gorunmesi nasıl oluyor? tesekkürler.

InDaRkNeSS

New member
Arkadaslar şu kurbağasız siteden upload etseniz lütfen yaa
Allahın cezası kurbağa pis kurbağa hayvanı :mad:

AdmiX

New member
extreme' Alıntı:
bir problem var fotografı yanlardan bastırmak istiyorum yani bir yüz fotografı olsa yüzü daha ince gosterecek birsey.(rotus degil)photoshopta var mı ?ya da nasıl yapılır ? ve bir fotograftan artarda sayıda yanyana koyma ve kaydederek tek bir dosya halinnde gorunmesi nasıl oluyor? tesekkürler.
baskınlaştırcagın resmi Layer kısmından seçip, ardından hemen Edit > Transform > Scale'yi seç

4 köşeli bi kutu gözükecek o kutunun sol vesag düzlemdeki noktalar var onları içe veya dışa sürüklersen baskınlaşma elde edebilirsin, ps bilmedigini farzederek anlattım biraz abes kaçtı ama neyse :)

kolay gele

apocalipse

New member
arkadaşLar ben bi program arıorum iGrafix adında..hiç bi yerde buLamadım..eLinde oLan varsa yayınLasn Lütfen..şimdiden çk tşk ederim...:hhman: :hhman:

AdmiX

New member
apocalipse' Alıntı:
arkadaşLar ben bi program arıorum iGrafix adında..hiç bi yerde buLamadım..eLinde oLan varsa yayınLasn Lütfen..şimdiden çk tşk ederim...:hhman: :hhman:
www.google.com.tr var...

emule var....
kazaa turu benzeri şeyler var
torrent var

ve ayrıca warez linkleri var...

bunlar arasında nasıl oluyor da bulamıyorsun ki onu anlamadım :eek: ayrıca o programı eminim burada kullanan çıkmamıştır...

kocaayak

New member
Flash8 Link Ve Müzik Sorunu Template

Merhaba Arkadaşlar ;
Şimdiden okuyan ve yardım eden arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sorunum şu hazır template kullanıyorum sayfanın üst kısmı flash alt kısım ise html, hazır template olduğu için sayfa açılıyor düzenlemiş olduğum flash dada sorun yok her şey normal ama butonlara tıkladığımda urunler.html ilestisim.html kısımlarına ulaşamıyorum bütün içerikler tamam fakat linkleri halledemedim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

2.) Oynamış olduğum flash a birde 1 dklık müzik ekledim fakat 1 dk sonra müzik kesiliyor tekrar nasıl yaptırabilirim.

akimito

New member
2 soruna cevap geç olsada
muzigi sectigin yerde loop ibaresi var ya oradan loop degeri verecen yada sahne bitimine goto and play verecen.. flashkit.com vb. yerlere bak orada loop sound örnekleri bulursun.
aynı cevabı 1 sorun içinde bulabilirsin araman yeterli

Mattdilon

New member
sorunum bu ..lütfen yardım..(resimli)

İşte şuan en büyük sorunum...lütfen yardım arkadaşlar ..resimli gösteriyorum..

ps'de resim daha siyah ..hiç bir oynama yapmadan diğer resme göre ..!Bunu nasıl düzeltebilirim.?

Mattdilon

New member
resmi direk attım ..hiç bir oynama yok ..acaba bendemi böyle diyorum ..monitörüm samsung 19inç..çözünürlük 1280*1024 32bit ..gerçi sorunun bundan olacağını snamıyorum ama ..:)

Mattdilon

New member
çözdüm 2saat sonra !

olayı çözdüm ..hadi bakalım hodri meydan Photoshop dan anlayan arkadaşlara çözün bakalım olayı ..resim neden siyah ...?

HTML