Street Fighter Serileri!

eSKeyP

New member
hocam ben şeyi sorcam bu street fighterın bi süperi vardı böyle zangief le falan havalanıp bacak arası yapıyoduk baya yükseğe çıkarak bide baldrog la süper yapıyoduk adamın baya enerjiyi götürüyodu. o versiyonu hangisi sende var mı acaba

'Pulse

New member
MiLiTaNt' Alıntı:
Arkadaşım öncelikle çok teşekkrü ederim fakat ben bunları indiremiyorum boş bi sayfa çıkıyo aşadaki gibi

yardımcı olabilirseniz sevinirim

link sağlam,

sayıları girip download rom dediğinde indiriyor herangi bi sorun yok arkadaşım..

HTML:
hocam ben şeyi sorcam bu street fighterın bi süperi vardı böyle zangief le falan havalanıp bacak arası yapıyoduk baya yükseğe çıkarak bide baldrog la süper yapıyoduk adamın baya enerjiyi götürüyodu. o versiyonu hangisi sende var mı acaba
onu tsubasa ark. da sormuştuda bakınıoruz o oyuna isimi aklındayasa bulammaız daha da kolaylaşır;)..

~uYuSTuRuCu~

New member
sAĞoLaSiN KaRDe$h ..iYi ÇaLi$Ma..!

'Pulse

New member
rica ederim,

isteyen çoğu seriyi çekebilir..

eSKeyP

New member
yok hocam oyunun ismi gelmiyo bi türlü aklıma eskiden oynardık atari salonlarında ama, baldrog la zangief çok iyidi onda hatta zangiefi kat kat yukarı çıkarıp bacak arası yapabiliyoduk:), çok fazla oyuncu yoktu galiba o oyunda dövüşçü sayısı azdı galiba

GLoryBoy

New member
street fighter //' dan vazgeçmem bence en iyisi son 1 aydır oynadım askerde can sıkıntısı :)

Ozzy666

New member
alpha yı indirdim ben gamepad ile oynamak istiyorum ayarlıyorum gamepad'a ama çalışmıyo gamepad..sadece klavye ile oynayabiliyorum..nasıl gamepad ile oynayabilirim?

eSKeyP

New member
Ozzy666' Alıntı:
alpha yı indirdim ben gamepad ile oynamak istiyorum ayarlıyorum gamepad'a ama çalışmıyo gamepad..sadece klavye ile oynayabiliyorum..bi de tuş ayarlarını nerden değiştiricez..ben bulamadım..
tuş ayarlarını mame den oynuyosan tab tuşuna bastın mı gelir ekrana ordan input game falan çıkıyo ordan değiştirebilirsin

Ozzy666

New member
REDSOCKS' Alıntı:
tuş ayarlarını mame den oynuyosan tab tuşuna bastın mı gelir ekrana ordan input game falan çıkıyo ordan değiştirebilirsin
saol dostum tuş ayarlarını bulmuştum ama hala..nasıl gamepad le oynabileceğimi bulamadım..ayarlıyorum gamepad a çalışmıyo gamepad nasıl iş anlamadım

eSKeyP

New member
Ozzy666' Alıntı:
saol dostum tuş ayarlarını bulmuştum ama hala..nasıl gamepad le oynabileceğimi bulamadım..ayarlıyorum gamepad a çalışmıyo gamepad nasıl iş anlamadım
orda tuş ayarlarında gamepad ile ilgili bişey yok mu, bilsem yardımcı olurdum ama bende gamepadla oynamadım hiç,klavyeden oynuyom. bozcam tuşları yakında az kaldı:)

acdc

New member
saolun ya harbiden super oyun bunlar bi tek geceyimmi abisi diyen cocuuu ariyo goslerim...

cellx

New member
arkadaşlar mamede Street Fighter III serisi oyunları çalıştırabilen varmı acaba? varsa nasıl?

rascal9

New member
Ozzy666' Alıntı:
Arkadşım bende aynı sorunu yaşıyordum, biraz uğraştıktan sonra joystick ayarlarını buldum.
Biraz anlatmaya çalışıyım belki yardımcı olabilirim.
Mame32plus kullanıyorum bu arada,şiddetle tavsiye ederim.Emülatör ü açtıktan sonra Available klasöründe oynamaya hazır oyunların listesi çıkacaktır.(Çıkmazsa F5 yapın)
Oynamak istediğiniz oyunun üzerine gelin ve mause la sağı tıklayın.Açılan menüde Properties i tıklayın.Açılan menüde - Controllers i seçin ve Enable joystik input - u işaretleyin.
Daha sonra - Controller Mapping - e geçin.Ordaki bütün seçenekleri Josytick olacak şekilde değiştrin , menünün alt kısmında ki kutucukları da işaretledikten sonra -Uygula ve Tamam yapın .İşlem tamamdır hadi kolay gelsin...

HTML