Sta4cad V.12 Burada

tasduvarla

New member
Liman' Alıntı:
sat4 ün ilk sayfasını aç
Öne raporları alacağın projeyi aktif ptoje kısmında buluyosun.
daha sonra sonuçların printırdan alınması kısmına tıklıyosun.
Açılan sayfada 3-5 sn sonra printer yazdırma tercihi çıkıyor. orda raporu oluşturuyosun.
Üstte ki X ile yazdırma tercihini kapatıyosun.
Daha sonra açık olan sayfada sol en alttaki output index butonuna tıkla. açılan sayfada sağ üstte başlık kısmında sta4 ün ilk açıldığın da çıkan firma ismi var oraya istediğin firma ismini yazıp hemen sağında bulunan chek işaretine tıkla firma ismi değişecektir.
Ama bunu her çıktı alacağın zaman yapman gerekli.

teşekkürler eve gidince yapacağım.. inş olur.... :victory :victory

ubaymuh

New member
Liman' Alıntı:
sanırım bende olcak içinde 2007 deprem yönetmeliği olan unutmazsam getirmeyi pazartesi paylaşıma veriyim. Bende çalışıyor. En son getirilen kesme hesabı opsiyonunu içermemekte.
liman arkadaşım...hala bekliyoruz upload u ?? ne zaman koyacaksın .??? çok sevindeceğiz

Liman

New member
ubaymuh' Alıntı:
liman arkadaşım...hala bekliyoruz upload u ?? ne zaman koyacaksın .??? çok sevindeceğiz

flaş diski yanım aldım yarın stanın çalışan güncellemeleri yeni başlık altında siteye paylaşıma acağım. kolay gelsin.

kontinyu

New member
Arkadaşlar stayı vistada deneyen varmı acaba yada bunun için yamalar mevcutmu araştıran varmı teşekkürler

Liman

New member
sta vistada çalışmıyor. denenmiş ve başarı alamadım. yamalarına gelince öyle bi yama duymadım. arkadaşlar updateleri bu gün yükleyemedim. internetim çok yavaş. yavaş olduğu içinde bi yere gelip duruyor. ama sizle paylaşacağımdan emin olun.

karahan 81

New member
Ver.11 olarak da setuptan da yükledim fakat cfg dosyalari bu kilide ait degil.yazıyor tüm konuyu okudum herşeyi yaptım ama nafile
Ben calistiramadim. Yeni sürücü seç diyor,sonra kilitleniyor program.
yardım eden olursa sevinirim..

spectruma

New member
birader zahmetin için sağol.Programı indirip kurdum, birde sta4cad upload sitesinden group1,2,5'i indirip parogramın içine attım şimdi TDY2007 ye tam uyumlu çalışıyor. hiçbir problem yok. Epeyde analiz yaptırdım. sonuçlar tamamdır. Yani testi geçti.
Teşekkürler.

karahan 81

New member
karahan 81' Alıntı:
Ver.11 olarak da setuptan da yükledim fakat cfg dosyalari bu kilide ait degil.yazıyor tüm konuyu okudum herşeyi yaptım ama nafile
Ben calistiramadim. Yeni sürücü seç diyor,sonra kilitleniyor program.
yardım eden olursa sevinirim..
arkadaşlar yardım edin ya bunun sebebi ne olabilir

Liman

New member
karahan hangi updateleri yükledin onu belirtirsen belki bişeyler yapabilirz.
Sta.com.tr den mi yükledin updateleri.

karahan 81

New member
1. mesaj içindekini ayrıca yükleme yapmak gerekiyormu
proğram hiç çalışmadıki Sta.com.tr den yükleme yapayım

ubaymuh

New member
muz_o2000' Alıntı:
Arkadaşlar söz konusu update lerin çalışması için v11 kurulması gerekiyor. v12 kurarsanız çalışmıyor.
v11..kurduktan sonra v12.ye nasıl dönüşecek...birde v11.i kurduktan sonraki yapmamız gereken leri sıra ile yazarsan sevinirim...

HTML