Sta4cad V.12 Burada

nico1234

New member
emegin icin sagol. Fakat proje analizleri yapsada kolon aplikasyonu ya da kalıp planlarını dwg formatında kaydedemıorum .bu sorun varmı yoksa benmı beceremedım :)

M_Ce

New member
LİMAN -"mcelebi kardeşim sen yine iyi belki az da olsa kullanacağın program bunlar bize DOS öğretiyolarda haa haklarını yemiyeyim birde SAP90 vardı :)"

Abi sen hangi okul mezunusun?

smhgnrtn

New member
abilerim ii geceler bende v.11 war hasp-3 yoktur diyip duruyo hasp driver ı yüklüyom yine aynı bi bilginiz war mı

cypcvl

New member
Arkadaşlar bu programda analaiz yaptıgınızda habire surekli temelde etriye aralıklarını en sık aralık yapıyor.10 cm den yukarı cıkmıyor ben oyle projeyi santiyeye verirsem doverler adamı yahu.Acaba ben mi bişeyleri yanlış yapıyorum bi turlu cıkamadım içinden sizde karşılaştınızmı boyle bi problemle

Liman

New member
hiç öyle bi problemle karşılaşmadım. çizim ve analiz opsiyonlarından ayarlarını bi kontrol et; minimum ve maximum etriye aralıklarını bi kontrol et. Zemin emniyet gerilmen hatalı değil değil mi?.

yanez

New member
çok sağolasın kardeş

kardeş bu programın orjinali 3600ytl+kdv büyk bi dertten kurtardın bizi ama en son sürümü bu mu?

abdullah09

New member
Allah Senden Razi Olsun Yillardir Ariyordum Yalniz Bu V11 . V12 Nİn Crack İ Varmi V12 De Analİz Yapmiyor Yİnede Sagoll :))

ubaymuh

New member
uptade yaptıktan sonra calışmıyor...bu konuda çaliştırabilen varmı...ya da nasıl çalıştırılabilir ???

Liman

New member
Son güncellemeleri yapınca çalışmıyor. sanırım en son 3. aydaki güncelleme ile çalışıyor. daha sonraki güncellemelerde çalışmıyor.

ubaymuh

New member
peki..nasıl calıştırıcaz... 2007 deprem yönetmeliğine uygun olmazsa bi anlamı kalmıyor...3.ay uptade leri elinde olan var mı yada...çalışan uptadeler...

Liman

New member
sanırım bende olcak içinde 2007 deprem yönetmeliği olan unutmazsam getirmeyi pazartesi paylaşıma veriyim. Bende çalışıyor. En son getirilen kesme hesabı opsiyonunu içermemekte.

habardar

New member
arkadaşlar bunun 13.0 versiyonu war...eline geçen olursa paylaşıma verebilir mi?....13.0. da hepsi war...(tüm değişiklikler)

samilbb

New member
paylaşım güzel indirdim fakat bu 11 versiyonu
12 nasıl olacak çözemedim

ayrıca ODUL INSAAT LTD STI lisansıyla kayıtlı cfg dosyaları ona ait, program açılışında çıkıyor
çıktı alınca firma ismi çıkmayacakmı

firmayı riske sokmuş olmuyormusunuz?

Liman

New member
Firma ismini raporlda silip yerine istediğin firma ismni yazabiliyorsun. İlk açışta yazan firma her zaman çıkacaktır. Ama dediğim gibi bu sadece raporlarda çıkıyor onuda değiştirebiliyorsun. sonuçların printirden alınması kısmında.

digiri

New member
liman arkadasim,2007 yonetmeligine uygun olan sürümü getirdin mi yaninda..upload etmeni bekliyoruz:) şimdiden teşekkürler,iyi çalışmalar

tasduvarla

New member
Liman' Alıntı:
Firma ismini raporlda silip yerine istediğin firma ismni yazabiliyorsun. İlk açışta yazan firma her zaman çıkacaktır. Ama dediğim gibi bu sadece raporlarda çıkıyor onuda değiştirebiliyorsun. sonuçların printirden alınması kısmında.
kardeş nasıl yapıyoruz biraz daha geniş açıklasan iyi olur ben bi türlü yapamadım hep gediz müh. yazıyor onu nasıl değiştireceğiz diye kara kara düşünüyordum..

biraz daha açıklama pls

digiri' Alıntı:
liman arkadasim,2007 yonetmeligine uygun olan sürümü getirdin mi yaninda..upload etmeni bekliyoruz:) şimdiden teşekkürler,iyi çalışmalar
kardeş sen stanın kendi sitesinden bunu indirip yükleyebilirsin.. yani sta kendi sitesinden sta14 güncelliyor..... hemde en yeni versiyonları bile en son 3 mayısta yenilenmişti diye biliyorum..

liner olmayan analizleride çözebiliyor....

yardımcı olmuşsam ne mutlu bana

Liman

New member
sat4 ün ilk sayfasını aç
Öne raporları alacağın projeyi aktif ptoje kısmında buluyosun.
daha sonra sonuçların printırdan alınması kısmına tıklıyosun.
Açılan sayfada 3-5 sn sonra printer yazdırma tercihi çıkıyor. orda raporu oluşturuyosun.
Üstte ki X ile yazdırma tercihini kapatıyosun.
Daha sonra açık olan sayfada sol en alttaki output index butonuna tıkla. açılan sayfada sağ üstte başlık kısmında sta4 ün ilk açıldığın da çıkan firma ismi var oraya istediğin firma ismini yazıp hemen sağında bulunan chek işaretine tıkla firma ismi değişecektir.
Ama bunu her çıktı alacağın zaman yapman gerekli.

HTML