Sta4cad V.12 Burada

M_Ce

New member
boo75' Alıntı:
rar dosyaları bölüp, sıkıştırmak için kullanılan programdır, siz part1i açtığınızda o otomatik olarak diğer partları açarak programı kurmanı sağlar, yani sözün özü bütün partları kullanarak zaten programı kurmuş bulunuyorsun, başka bişey kurmana gerek yok.
ya abicim ben bütün linkleri indirdim klasöre çıkart dedim hepsini part klasörüne çıkarttı.çıkartırken " bu dosya zaten mevcut değiştirlisin mi? " diye bi soru çıkıyor.evet diyorum.acaba doğru mu yapıyorum.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

uyelik

New member
mcelebi03' Alıntı:
ya abicim ben bütün linkleri indirdim klasöre çıkart dedim hepsini part klasörüne çıkarttı.çıkartırken " bu dosya zaten mevcut değiştirlisin mi? " diye bi soru çıkıyor.evet diyorum.acaba doğru mu yapıyorum.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

dogru dogru. oyle ac, akabınde kurulum ıcın 4 adım var onları takıp et. bu durumda v 11 kurulmus oluyor sonra sıteden v 12 update lerı ındırıp klasorun ıcıne kopyalıyosun. fakat hata verırse program mesela analız sonuclarını goremezsen o zaman her seyı kaldır. en basta kurulum adımlarında sana v11 den kurmaya basla dıyor ordan degılde setuptan kurmaya basla. boylece dırek v 12 oluyor burda updatelerı kopyalamak sana kalmıs.crackıde benzer sekılde yap, bıraz ugrastınmı buyuk ıhtımal sorunsuz calısmaya baslar

ism06830

New member
çok teşekkürler kursuna gidiyorum ama elimde demo vardı kaydetmeyince olmuyodu bunu indiriyorum umarım sorun cıkmaz...

60ozzy06

New member
baba valla hepimize verdin coskuyu ya cok saol

kardes galiba virüs varmıs avast direk siliyo bütün rarları bu durma nasıl bir müdahale yapabilirsin

ism06830

New member
bende sorun cıkmadı ufak caplı bi analiz de yaptım.
da bişey sorcam bu masaüstüne kopyaladığımız iki simgeyi silsek bi problem olurmu acaba??

M_Ce

New member
Ya ben stadraw ı açtığım zaman dil sorunu var diyo ona tamam dedikten sonra ".dwg, .dxf ile ilişkilendirilsin mi?"diye soruya ona da evet diyorum.bu seferde bir dosya eksik diyo.Dosyanın adı "vdpro.ocx" .Son olarak başka bir soru ile bitireyim.STA benim program ekle kaldır da görünmüyo nedendir acaba?

M_Ce

New member
mcelebi03' Alıntı:
Ya ben stadraw ı açtığım zaman dil sorunu var diyo ona tamam dedikten sonra ".dwg, .dxf ile ilişkilendirilsin mi?"diye soruya ona da evet diyorum.bu seferde bir dosya eksik diyo.Dosyayının adını şimdi hatırlayamadım. Son olarak başka bir soru ile bitireyim.STA benim program ekle kaldır da görünmüyo nedendir acaba?
Soruma cevap bekliyorum.bilen var mı acaba?

uyelik

New member
mcelebi03' Alıntı:
Soruma cevap bekliyorum.bilen var mı acaba?

valla abı daha once dılle ılgılı bı mevzular donmustu bırılerıde halletmıstı bı arsıvı kurcala ıstersen ben pek hakım deılım anca bu kadar yardımcı olabılırım

zzmegaron

New member
kardeş ler ben indirdim sta4-cad v11 kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.
ama benim bir sorunum var oda sta 4cad v12 kurdum ve hasp-3 hata verdi ......

goog1ee

New member
Arkdaşlar ben kurdum herseyi duzgun yaptım fakat havuz programı vb. bir kaç menuye gırmıyor ve analiz yapıyor fakat gostermıyor?? neden acaba yardımcı olabılırmısınız??

serdarnkn

New member
Arkadaşlar öncelikle teşekkürler..
Ver.11 olarak da setuptan da yükledim fakat cfg dosyalari bu kilide ait degil.
Ben calistiramadim. Yeni sürücü seç diyor,sonra kilitleniyor program.
yardım eden olursa sevinirim..
şimdiden teşekkürler

goog1ee

New member
Kardes indirdim.. bu nasıl çalıştırıcaz?? programı yenıoden yuklem mı gerekıyor?? biraz açarsan sevinirim..

erdincibas

New member
kardeş eline sağlık çok sağol. Ben bunun en son 9 versiyonu nu kullanmıştım heralde aynıdır hemen hemen. eline sağlık sağol.

alihsans

New member
emeğinize sağlık, çalıştığım iş kolu dolayısıyla statik'ten biraz uzak kaldım,ancak bilgilerin beyinde boşu boşuna yer kaplamaması için sürekli jimnastik yapmak gerekiyor, bakalım 12 versiyonunda ne gibi değişiklikler varmış.

Erdinç seni burda da yakaladım bak :))))

goog1ee

New member
terzaghi kardeş ındırdım emulatoru ama yıne olmadı?? benmı yanlıs yaptım yoksa bumu ıse yaramıyor?? yardımcı olan pls..

cypcvl

New member
arkadaşlar bu rapidleri indirdikten sonra nasıl çaıştırıyoruz bi zahmet yazanınız çıarsa sevineceğim şimdiden saolun

terzaghi

New member
goog1ee' Alıntı:
terzaghi kardeş ındırdım emulatoru ama yıne olmadı?? benmı yanlıs yaptım yoksa bumu ıse yaramıyor?? yardımcı olan pls..
1)v12 yi kur
2)cfg dosyalarini sta12 altina kopyala
3)crack deki sta11.reg çift tikla
4)rapiddeki link masaüstünde dursun (dosyalari win rar la aç)
5)instnt daha sonra startnt çift tikla

6) 5. islemi her bilgisayari actiginda yap.
7)sonra programi calistir

HTML