Sta4cad V.12 Burada

mfcwolf

New member
arkadaşlar sanırım problem şu;

indirdiğimiz dosyadan sta4v11 i değil setup dosyasını kuruyoruz.

ondan sona crack içindeki adımları takip edince elimizde v.12 27.03.2006 programı oluyor.

upgrade olayı isteğe bağlı olarak daha sonaki adım yani.
ama ben 1 bilg. da upgrade de başarılı oldum ve elimde v.12 19.02.2007 oldu ama laptopta yapamadım nedenini bilemiyorum.

çizim olayını yukarıda anlatmıştım hala problemi olan arkadaş varsa yardımcı olmaya çalışırım.

mfcwolf

New member
inşallah arkadaşlar problemlerini halletmiştir. çünkü bende şu anda problem yok
herkese iyi çalışmalar

gur43

New member
Arkadaşlar, programı indirdim ve sorun olmadan çözümleme yapabiliyorum. Ancak sanırım bir sorun var. Çözdüğüm projenin çizimlerini Sta4 içinde yapabiliyorum ama .DXF, .DWG veya .CAD çıktılarını tekrar bulamıyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim...

uyelik

New member
gur43' Alıntı:
Arkadaşlar, programı indirdim ve sorun olmadan çözümleme yapabiliyorum. Ancak sanırım bir sorun var. Çözdüğüm projenin çizimlerini Sta4 içinde yapabiliyorum ama .DXF, .DWG veya .CAD çıktılarını tekrar bulamıyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim...

daha once cızımlerle ılgılı mfcwolf bişeyler yazmıştı, eski msjları kontrol et ıstersen

cadmaster

New member
mfcwolf' Alıntı:
arkadaşlar sanırım problem şu;

indirdiğimiz dosyadan sta4v11 i değil setup dosyasını kuruyoruz.

ondan sona crack içindeki adımları takip edince elimizde v.12 27.03.2006 programı oluyor.

upgrade olayı isteğe bağlı olarak daha sonaki adım yani.
ama ben 1 bilg. da upgrade de başarılı oldum ve elimde v.12 19.02.2007 oldu ama laptopta yapamadım nedenini bilemiyorum.

çizim olayını yukarıda anlatmıştım hala problemi olan arkadaş varsa yardımcı olmaya çalışırım.
kardeşin dediği gibi kurdum hiç bir sorun olmadan çalıştırdım yanlız ram 512 den aşağı olmasın pek performanas göstermiyor hemide v12 olarak çalıştı

gur43

New member
mfcwolf' Alıntı:
arkadaşım proje çözümünden sonra anasayfada kalıp appl. kolon appl. gibi menüler var

mesela kolon appl. almak için kolon appl. menüsüne giriyoruz.karşımıza boş bi sayfa çıkıyor.

üstteki menülerde L şeklinde bi kolon işareti var ,
ona baktıktan sona size pafta yı nereye yapıştırmak istediğinizi soruyor.

paftayı yapıştırdıktan sona save den dwg, dxf gibi uzantılarla kaydetme seçeneği var

yani böle anlaşılmayan bi kısım varsa yazarsanız cevaaplarım.

benimde sta4cad konusunda çok engin bi bilgim yok ama elimden geldiğimce yardımcı olmaya çalışırım.
söylediklerini yaptım ancak çizim dosyalarına daha sonra ulaşılamıyor. hatta ilk açılışta gelen nottaki romansta.ttf ve romansta.shx leri autocad e kopyaladım ancak sonuç alamadım. yani sanırım sorun fontlarda değil.
bu konuda yardımlarınızı bekliyorum....
tekrar teşekkürler...

uyelik

New member
arkadaşlar ben bide setuptan kurarak denedim ondada sorunsuz çalıştı, sans var bu işte sans

cypcvl

New member
arkadaşlar bu siteye paramı odeniyo yoksa ne ben biturlu başlatamadın su indişrme olayını

terzaghi

New member
Sta4cad Çalismiyor

Arkadaslar verilen emulator dogru. Fakat cfg dosyalari bu kilide ait degil.
Ben calistiramadim. Yardim eden olursa sevinirim. Yinede saol.

öğrenen

New member
cypcvl' Alıntı:
agalar iniyor bakalım umarım sorunsuz çalışırda bi teşekkuru unutmayız o vakit
arkadaşım,
daha önce indiremediğinden yakınmıştın,
ben de indiremiyorum, konuyada çok hakim olamadığımdan, nasıl indirdiğine dair biraz detay bilgi verirsen çok makbule geçecek.
şimdiden teşekkürler

orka1717

New member
arkadaşlar bende orjinal sta4 var dangılı çıkarınca çalışmıyor crack dosyası varsa linkini verebilirmisiniz

HTML