Sta4cad V.12 Burada

taxfree

New member
yaa herkez çok memnunda ben hala kıramadım, master kiliti çözdü şimdi 2. kiliti istiyo emulatörde sorun var herhalde

ozzaberry

New member
selam arkadaslar
bu programda , döner merdivenleri binayla birlikte nasil modelleyebiliriz , bunun imkani yokmu ? Tecrübeli arkadaslar yardimci olursa veya bir tutorial dosyasi gönderebilirlerse sevinirim. Programin egitim dosyalarinda merdivenler kisminda döner merdiven modellemesine rastlayamadim.

tesekkurler

emhhre

New member
gerçekten ellerinize sağlık. çok guzel bir paylaşım inşallah sorunsuz yukleyebilirim. bu arada şu idenin tdy2007 uyumlu surumunude kırılsa super olacak. ayriyetten stav12 tdy2007 uyumlu hale geliyormu update lerle?

drsari

New member
arkadaşlar proje çözdükten sonra hesap çıktılarını printerden alırken sorun veriyoru bunu nasıl çözdünüz acele cevap

catch_hell

New member
2007 afet yönetmeligi ile calısan versiyonu var mı arkadaşlar..
malum yönetmelik değişti..
şimdiden teşekkürler

barismamik

New member
Arkadaşlar programda hiç bir sorun yok ben kullandım hatta forumdan 2007 deprem yönetmeliği yamasını da yükledim hiç sorun çıkmadı projede yaptım piyasaya bu programdan ellerine sağlık kardeşim saolasın

M_Ce

New member
Crack programdan piyasaya iş yapmak ne kadar etik olur bilemem ama bir Türk yapımı programla yapmak hiç etik değil .çok kötü bir durum.

eng39

New member
vista ile çalıştırmayı başaran bir arkadaş varmı..
ben vista kullanıyorum....o sebeple daha indirmedim....vista ile uyumlumu

HTML