Sta4cad V.12 Burada

ordulu5029

New member
hocam ellerine sagli Allah razi olsun. yanliz bi sorum var. Bu vistada calismiyor mu? yoksa ben mi beceremedim? vistada calistiran var mi?

suede26

New member
upload eden arkadasa sonsuz tesekkur etmekle beraber bir sorun hakkinda bilgi almak istiorum. bu hasp emulator kilidini calistiramadim sanirim vista icin diil upload ettigin? vista icin olani nerden bulabilirim? biliyosun kilit olmadan acamiyoruz programi??????????????

yeniceli17

New member
arkadaşlar programı setup çalıştırıp v12 olarak kurduktan sonra crack işlemini gerçekleştirin ama programın o halde iken çalışıp çalışmadığına bakın.daha sonra yine buradan indirdiğiniz dosyaların içindeki " update v12" için olan işlemi yapın yani verilen dosyaları kopyalayıp C:\stav12 kurulu olan dizine yapıştırın.sonraki adım stanın sitesindeki "v13stagrup2.zip"update dosyasını indirin. içindekileri c:\ de kurulu olan stav12 dizinine kopyalayın değişimleri onaylayın.ve güncelleme tarihi 24.02.2009 olduğunu göreceksiniz. yani 2007 deprem yönetmeliğide yüklenmiş oluyor. v12.1 e gerek kalmıyor. benim eksik ve hatalarım olabilir.iyi sta4cad kullanıcısı arkadaşlar test edip bişeyler yazarlarsa sevinirim... ben stayı yeni öğrenmeye çalışıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.ben probinacıyım :) saygılar

brathan

New member
Crck nerede ?

arkadaşlar ne link nede crack dosyasını görüyorum
nerede bu link bende indireyim neee olur...!

brandeiss

New member
arkadaşlarr bu veriyonda yeni deprem yönetmeliği güncelleme yapılıyormu kurup deneyen varmı bilgi verirseniz

osenmer

New member
paylaştığınız için çok teşekkürler, acaba vistada çalışıyormu bu versiyon. ben indirip kurdum fakat emulatorü bir türlü çalıştıramadım.

eng39

New member
programı indirdim ve kurdum, daha sonrada özgün bir proje tasarlayıp çözdürdüm..linklerde ...kurulumda ve proje çözdürmekte bir problem yok...gayet güzel bir şekilde çalışıyor..paylaşım için teşekkürler....

Liman

New member
arkadaşlar
1- Program 2007 deprem yönetmeliğin desteklemez.
2- Güncelleme yaparsanız programınız çalışmaz.
3- Program Vistada kesinlikle çalışmaz.
4- Bazı bilgisayarlarda DWG veya DXF çıktı alma sorunu olabiliyor.

iyi çalışmlar dilerim

termi53

New member
arkadaşlar Sta4cad V.12 programını hiç bilmeyen birinin kullanacağı eğitim videoları var mı acaba bu programı nasıl öğreniriz?bn temel çiziyorumda bu programda statik hesabını yapmak istiyorum.

cell

New member
arkadaşlar
1- Program 2007 deprem yönetmeliğin desteklemez.
2- Güncelleme yaparsanız programınız çalışmaz.
3- Program Vistada kesinlikle çalışmaz.
4- Bazı bilgisayarlarda DWG veya DXF çıktı alma sorunu olabiliyor.

iyi çalışmlar dilerim
bu söylediklerinin hepside tıkır tıkır çalışıyor ..2007 deprem yön. mevcut vista ve win 7 de de çalışır ayrıca forma bakarsanız dwg ve dxf ile ilgili sorunların çözümleri ve dosylarıda mevcut ..bence cevaplamadan önce biraz daha araştır..

HTML