SolidWorks 2008 [İleri düzey Katı Modelleme]

dussssss

New member
SolidWorks 2008 " Hackhell Farkıyla Karşınızda"

SolidWorks 2008 ve Yenilikleri

Solidworks bilgisayarda 3D tasarım yapabileceğimiz oldukça kolay ve anlaşılır bir program. Bilgisayar destekli tasarım konusunda Mühendislerin, Makinecilerin sıklıkla kullandığı programların başında gelir.

Diğer sürümlerine göre oldukça çağ atlamış diyebilirim. Harika tasarlanmış yeni toolbar sayesinde alışana kadarda olsa dikkati çekiyor. Tabiki bunlar için bazı gerekli şeylerde var mutlaka. Ne diye soracak olursanız. Program için güzel bir ekran kartı gerekli + Ram desteğiniz sağlam olması lazım.

Solidworks 2008 Torrent Dosyası:

Solidworks 2008.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

Alternatif Link

Free File Hosting Made Simple - MediaFire

Torrent Dosyasını Çekmek için Gerekli Program

Utorrent 1.7.5 Stable: [/SIZE]http://uploaded.to/?id=hnsloj

Torrent İndirme İşlemi ve Dvd'ye Yazdırma;

1- Torrent Dosyamızı İndirelim
2- Torrenti Çalaıştırmak İçin Gerekli Olan UTorrent Programanı İndirip Kuralım.
3- Dosyamızı Açalım.
4- Yaklaşık 3,6 Gb Olan ISO Dosyamız Günler Geçtikten Sonra İnebilir. :durdurun
5- ISO Dosyamızı Dvd'ye Yazdırmak İçin Gerekli Programı Kullanalım. (Nero, Powerıso v.s)
6- Dvd miz Hazır.

Kurulum ve Crack İşleminin Yapılışı;

1- Program İçinde Manuel olarak kurulum yapmamız gerekmektedir.
2- Program İçinde swwi\data\swsetup yolunu izleyip kurunuz.
3- Program Yükleme Sırasında Seriall isteyecektir. 0101 0000 1289 1488 gibi bir değer olabilir mesela.

4-Yeni Crack Aşağıda Resim ile desteklenmiş olarak verilmiştir.

Yeni Crack Eklenmiştir. (Sorunsuz Çalışır)

Resimdeki Crack İşleminin Türkçe Meali

1.Adım:

İlk Önce Patch işlemini gerçekleştiriyoruz.(Patch hem Xp hem de Vista işletim sisteminde Sorunsuz çalışmaktadır.)

2.Adım

Sonraki adım ise activation problemi (30 Günlük Trial Sorunu)

Başlat çalıştır bölümüne regedit komutunu yazıyoruz.

SolidWorks Licence bölümüne giriyoruz. Sağ tarafta bir takım bilgiler yer alacak. Onların içinden girdiğin licence key ve sonuna 8 haneli rakam ve harften oluşan bir dosya var onu sil ve her şeyden çıkın. Bilgisayara restart yapın.

3. Adım

Solidi açtığında senden reg kod isteyecek oda nerde diye soracaksın oda resimdeki crack işleminde yazıyor.

Yeni CRACK İşlemi Mutlaka deneyiniz. Anlatımlar içeride Dosyada Mevcut:

Free File Hosting Made Simple - MediaFire

Alternatif Crack (ktef09 adlı üyeye Teşekkürler...)

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Her şey bu kadar artık Crack işlemi ile ilgili sorunları bırakalım ve SolidWorks 2008 de yaptığımız amatör ve professionel çalışmaları burada paylaşalım. Burayı SolidWorks cennetine çevirelim. Herkes çalışmalarını göndersin burada yayınlayalım. Çalışmaları ile ilgili sorunları paylaşsın elimizden geldiğince çözümlerini bulmaya çalışalım.

SolidWorks 2008 SP3 File Factory linkleri

SW.v2008.SP3.0.pm.part01.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part02.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part03.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part04.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part05.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part06.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part07.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part08.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part09.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part10.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part11.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part12.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part13.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part14.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part15.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part16.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part17.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part18.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part19.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part20.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part21.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part22.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com
SW.v2008.SP3.0.pm.part23.rar - download now for free. File sharing. Software file sharing. Free file hosting. File upload. FileFactory.com

SolidWorks Eğitim (Türkçe)

İÇİNDEKİ KONULAR

SolidWorks Ekranını tanıma
Katı Tasarım Kavramı
Görünüşler ve Ekran Kullanımı
Parametrik Katılama
Teknik Resim Oluşturma
E-Drawings Haberleşme Modulü
Cosmo***press Kuvvet-Basınç Analizi
Toolbox Parça Kütüphanesi ve Profil-Kaynak Modulü
Montaj
Montaja Referanslı Parça Tasarımı ve Sac Modulü
Dizayn Tablosu ile Konfugrasyon Oluşturma
2 Boyutlu DWG dosyasını 3 boyutlu hale getirme
Plastik Hacim Kalıbı Hazırlama

SolidWorks 2007 Eğitim (İngilizce 1.57 GB)

İÇİNDEKİ KONULAR

SolidCAM Egitim CD'si (Türkçe)

Flash ve avi formatında videolar, PDF formatında dökümanlar ve uygulamaların bulunduğu hem Türkçe hem İngilizce karma bir CD içermektedir..

HJSplit ile Birleştirme İşlemi:

1- Birleştirilecek seri halindeki dosyaların aynı klasörde olmasına dikkat edin.
2- Programı çalıştırın ve "Join" e tıklayın.
3- "Input File" tıklayın ve açılan pencereden birleştirilecek dosyalardan 1.sini seçin."Open" tıklayınız.

SolidCAM 2007 R11.1 Full

SolidWorks 2009 Xp and Vista için

SolidWorks 2009 XP and Vista - 32 bit Beta 3 (20925 KB)

SolidWorks 2009 XP and Vista - 64 bit Beta 3 (20924 KB)

SolidWorks 2009 Full

http://www.hackhell.com/makina/488005-solidworks-2009-ileri-duzey-kati-modelleme.html

Not1:Bütün eğitim CD'leri Türkçe'dir.

Not2:Diğer bazı forum sitelerinde benim linkleri aynen kulanılmış. Açıkçası kullanılması hoş ama bari alıntı diye yazılsa daha hoş olmaz mı...

Not 3: Ölü linklerin hepsini kaldırdım. Filefactory linklerinde herhangi bir sorun göremedim. Rapidshare linkleri ile doğru orantılıdır. Yarım kalanlar filefactory linklerinden devam edebilirler.
[/CENTER]

ancyra

New member
bende indirmiştim daha önce çok güzel bir ara yüz yapmışlar...

uzantısı .daa bu tür dosyaları poweriso programı ile açabilirsiniz.

Attila34

New member
Kardeş!!! Tekrar teşekkürler.. Ancak torrent ne kadar güvenilir? Bu konuda kaygılarım var. Açıklama getirirsen memnun olurum.

dussssss

New member
bende indirdim ama iso olarak gelmedi daa olarak geldi onu nasıl isoya cevireceğiz

Arkadaşım .daa dosyasını powerıso adlı programın iso formatını düşün.

Bunun için PowerIso Kurmalısın.

Thanks....

Kardeş!!! Tekrar teşekkürler.. Ancak torrent ne kadar güvenilir? Bu konuda kaygılarım var. Açıklama getirirsen memnun olurum.

Arkaşım aslında güzel bir konuya değinmişsin torrentte ne kadar güvenilir?

Bu soru aslında bana değil bütün foruma sorulmuş gibi düşünmelisin.

Artı ben bizzat indirdim anlıycan o güvenme meselesi varya onu riske aldım ve çalışıyorum.

Sana tek söyleyeceğim rapidde ben çok sorun yaşadım ve yaşayanları gördüm atıyorum bir arkadaşımız vistayı linklerle verdiğini düşün. böyle bir konu altında onlarca yarım kaldı, 15. dosyayı tekrar yüklermisin gibi vesaire şeyler var değilmi.

Thanks...

bende indirmiştim daha önce çok güzel bir ara yüz yapmışlar...

uzantısı .daa bu tür dosyaları poweriso programı ile açabilirsiniz.
Dostum arayüz gerçekten harika diğer programlar bence halt etmiş bir sitede yapılan anket çalışmasında solidworks için verilen oylar %70 üzerindeyken pro. engineer, catia, unigraphcis, v.s bir çok program %7 yi geçememişti.

Bilemiyorum sen buna katılırmısın ama. Sana bir sorum olacak hangi Windows programı ile açtın vista xp. Vistada biraz sorun oluşturuyor ama ustasına koymaz tabi

Thanks...

mecikar

New member
solid works 2008 için rapid veya benzeri bir altarnatif yokmu torrent çok yavaş .......
bulursanız bahtiyar olucağım ben çok aradım bulamadım..........

dussssss

New member
solid works 2008 için rapid veya benzeri bir altarnatif yokmu torrent çok yavaş .......
bulursanız bahtiyar olucağım ben çok aradım bulamadım..........

Şu anda yoğun istek üzrine upload yapıyorum. Bunu Türkiye Cumhuriyetinde ilk yayınlayanlardan biriyim. Yaklaşık 38 part ve rapide upload işlemini gerçekleştirmekteyim.Taktir edersiniz ki kolay bir iş değil o yüzden zaman alıyor ama en kısa zamanda onuda upload yapacağım.

Saygılarımla;

Önemli olan insanlık...:melek​

yafess

New member
Merhabalar Ben Solİdworks 2007yİ Wİstaya Kurdum Ama Crak İŞlemİnİ Yapamadim Bana Yardimci Olurmusunuz

mecikar

New member
Şu anda yoğun istek üzrine upload yapıyorum. Bunu Türkiye Cumhuriyetinde ilk yayınlayanlardan biriyim. Yaklaşık 38 part ve rapide upload işlemini gerçekleştirmekteyim.Taktir edersiniz ki kolay bir iş değil o yüzden zaman alıyor ama en kısa zamanda onuda upload yapacağım.

Saygılarımla;

Önemli olan insanlık...:melek​
çok sağol birader sabırsızlıkla bekliyoruz...
not: ben sw 2007 yi vista yüklü iki makinada denedim düzgün çalışmıyor.......

ahmetkucuk

New member
dussss arkadaşıma binlece teşekkürler...İndirmeye başladım. Aslında dosya indirmenin en kolay ve garanti yolu torrentle indirmektir. Ayrıca Solidworks sürümlerinden sadece 2008 vistaya tam testeği vardır diğer sürümleri çalışmaz. Bilgilerinize

dussssss

New member
Vista sorunu anlatım

çok sağol birader sabırsızlıkla bekliyoruz...
not: ben sw 2007 yi vista yüklü iki makinada denedim düzgün çalışmıyor.......

Arkadaşım Vistada çalışma prensibini kısaca bahseteyim.
İlk önce denetim masasına giriyorsun.(Tabi denetim masası Kategori görünümünde olmalıdır.Sonra Program ve özelliklerine giriyorsun.Ve açılan yerde altta programı başka modda çalıştır tarzında bir yer olması lazım.Ve oradan solidWorks 2008 seçip programı Xp modunda çalışmayı tıklayıp ve sürekli dedikten sonra çıkıyorsun artık sana programı çalıştırırken güvenlik uyarısı gelmeyecek ve program vistada sorunsuz çalışacak.

Gerçi bunu resimli bir şekilde anlatacam.yakın bir zamanda

Saygılarımla;