Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Kara Kartal

Banned
birincisi anlasılan sen müslüman deilsin ikincisi alevi bile deilsin ne oldugun belli sen ateistissin, alevigin arkasına sıgınmayın !!!!
ayrıca sacmalamaya devam ediyorsunuz alevi köyüne camii yaptırıp oy almakmı isteniyor????????????
okul yapılsın diye camiilerle neden ugrasıyorsunuz? kusura bakmayın herkes sizin gibi inaçsız olmak zorunda deil..
şimdi git tekrardan güzelce araştır devlet camii yaptırmaz !!!
bugün bütün camiiler dernek statüsü tasır ve bütün masraflarını elektrik su vs kendi dernek bünyesinden karsılanır..

kişisel saldırı var..

(vereceğim karşılık çok ağır gelebileceğini düşündüğüm için gereğinin yapılmasını talep ediyorum)

yada bir önerim var kişisel yorum yapmak serbest(özgür) olsun ....

VolkaN

Altın Üye
kişisel saldırı var..

(vereceğim karşılık çok ağır gelebileceğini düşündüğüm için gereğinin yapılmasını talep ediyorum)

yada bir önerim var kişisel yorum yapmak serbest(özgür) olsun ....
üyenin mesajı silinmiştir gerekli uyarı yapılacaktır

olayları kisiselliştirmek konu dışında yorum yapmak yasak öneriniz kabul edilmedi...

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
edit:
sayfanın açılışında şikayet ve öneri başlığı olduğunun farkına varamadım.Konu ile ilgili gerekli cevabı daha sonra vereceğim.
Bu arada biryerlerinden nick uydurup yamama çalışmasında bulunan zat
önce işi belgele,sonra adımızı karıştırma

evet degazor35 nickli birisi var forumda
ama yine de sadece isim benzerliğinden dolayı da alakası olmayan bir kişiye üstünde leke bırakacak şekilde yorum atmış olursak şimdiden ben kendi adıma özür dilerim...
özür kabul edildi kardeş
sen keyfine bak,çamur atanlar kesin kontorcü tuncay ın mitinginde duymuşlardır

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
şikayetleriniz dışında başlığı tartışma için kullanmyın

şikayet ettiğiniz üyelerin isimlerini düzgün yazın lütfen

terso.

New member
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=431055

bu konuda ırk ayırımı yapmış arkadaş.

Benim anlayamadığım kürt olan fethulah Türk olan insanı nasıl peşinden sürüklüyor..

İnsanları dinden soğutuyor böyle adamlar,

fethullahın yaptığı numarayı pazardaki limoncu bile daha iyi yapıyor..

Ya hepsin ya hiç ya Türksün yada ............
kürt değilim ama bu mesajda ayırımcılık olduğunu düşünüyorum bilmem ne dersiniz

VolkaN

Altın Üye

Vtnsvr

New member
Forumda sataşmak yasak olmasına ragmen,konu açan vtnsvr'e hep forumda çıngar çıkarıp,konuları sobete etmeye çalışan belli üyeler tarafından sataşılıyor ve yine bu üyelerin hep kullandıgı ve hiç ceza yemedikleri "ulan" kelimesini vtnsvr'in kullanması yüzünden nedense birden seviye düşmüş oluyor ve vtnsvr arkadaşım banlanıyor.Adalet bunun neresinde? Artık bazı insanların üzerine oynandıgına inanmaya başlayacagım.

VolkaN

Altın Üye
Forumda sataşmak yasak olmasına ragmen,konu açan vtnsvr'e hep forumda çıngar çıkarıp,konuları sobete etmeye çalışan belli üyeler tarafından sataşılıyor ve yine bu üyelerin hep kullandıgı ve hiç ceza yemedikleri "ulan" kelimesini vtnsvr'in kullanması yüzünden nedense birden seviye düşmüş oluyor ve vtnsvr arkadaşım banlanıyor.Adalet bunun neresinde? Artık bazı insanların üzerine oynandıgına inanmaya başlayacagım.
arkadasım arımcılık taraf tutmak söz konusu değil kullanan üyeler çogu yeni üyeler oluyor vtnsvr yeni üyemi hem ulan kelimesinden banlanan arkadas var tabi sen bunu bilmezsin ayrıca dün 7 kişi banlattım orda konuyu sabote edenide banlattım merak etmeyin taraf tutmuyoruz
size tavsiyem yeni üyemiş gibi davranmayın öyle muamele görmessiniz siz sadece bu bölüme takılan üyelersiniz buranın işleyisini kurallarını biliyosunuz sizin uyarılma hakkınız şansınız doldu burdaki buranın daimi üyeleri gibi
artık su komplo teorilerinden vazgeçin

KONU KAPANMIŞTIR hala derdi olan sorusu olan pm ile ulaşıp sorularına cevap bulabilir

seni sana şikayet ediyorum volkan :D

konu daha önce verilmişti dediğin konu

sonra verilmiş
saatine bakıyorum

dün 06:26 PM

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=452577

açık olan konunun saatine bakıyorum
dün 11:24 PM

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=452676

kafam karıştı hangisi önce verilmiş..

o konuyu zati kapatacaktım ayrıca acık olan daha önce verilmiş......

єℓ_мαяια¢нι;3236985' Alıntı:
Çok Haklısın Kardesim Bir Problem Var Konuda Albayrak Ve Vtnsvr kardeslerimizin neden banlandıklarını merak ediyorum
biri hakaretten biri seviyesizlikten banlandı ayrıca banlanan üyelerle ilgili sorunuz olursa pm ile ulaşabilirsiniz

64general1

New member
Vtnsvr serbest Kürsüde bir konu açıyor ki vtnsvri bilirim kendisini bilen bir arkadaşımdır.http://www.hackhell.com/showthread.php?t=452742 linkte "Müslüman mısınız, abd-i memlûk(köle) mu?" ve her zaman oldugu gibi forumun organize olduklarına inandıgım bir grup başlıyorlar konuyu sabote etmek için çalışmalara ve vtnsvr ve yazarı karalamaya;
post 2
€rd@ls10;3235831' Alıntı:
Sizin kendi fikriniz de yok ki
Yaşar Nuri ÖZTÜRK' ten almışsın foruma eklemişsin...

Kopyaladıklarınızı ,inanmıyorum okumuyorsunuz bile siz.....
Post 3
أĸяα;3235835' Alıntı:
Yaşar Nuri bırak poLim yapmayı
Senin fetva makamLığın bitti
Siyasi enteL dönemin başLadı
daLgana bak bir yay bir kaç ok aL tavsiyem aLtıdır
Dağda ormanda geyik peşinde koş bu konuLar aşar seni artık!
Post 4
€rd@ls10;3235840' Alıntı:
Zaten Yaşar Nuri denilen zevat parti kurup boyunun ölçüsünü almadı mı??
Post 5

ALLAH kuluna hakim kulu heykellerin der necip fazıl....bize kula kulluk isnadında bulunan vatansvr nikli vatansrler..biz kula kul ıolmadık hiçbir zamanda siz niye putlara kulsunuz onu açıklasana..bzim kulluk inancımız şüphe götürmez şirk lik anlayışıyla kula eğilmekten geçmez,,ama siz particilik kemalizmcilik,pulculuk darbecilik,koministlik,laisizm,..şu izm bu izm bir sürü beşer insan formatına göbekten kulsunuz .bunları bir yazsana sen ...bırak milletin diniyle uğraşmayı inandığın değeri söyle senle onldan sonra yazalım,,(bu konulara yazacak sağduyulu arkadaşları sakin olmaya mümkünse vatnsvr ,karqta general64 nikleriyle ağzı dalaşına girmemlerini tavsiye ederim .çünkü dininize sövemeye yer arıyorlar sövdürmeyin boşverin yazmayınn..onların dini üç kuruşluk beşer nizamı çünkü ama siznki bir olan tek olan ALLAH IN DİNİ..BUNU UNUTMAYIN
Post 7
€rd@ls10;3235875' Alıntı:
Adamlar tahrikten başka konu açmıyolar.Amaçları üç-beş kişi ortalık karıştıtmak .Kendi fikirleri yok ki tartışacaksın.
Görüldügü gibi forumda paylaşım ve tartışmak için konu açan ve Vtnsvr bugün kendisiyle görüşmemde bir çok sataşma yazısının Volkan tarafından silindigini belirtiyor bana antiparantez belirteyim.Sonuçta;hep aynı üyeler tarafından yine bir çok arkadaşın maruz kaldıgı muameleye maruz kalınca dayanamıyor ve

Vtnsvr´isimli üyeden Alinti
"Sataşmayın ulan.Yorumunuz varsa konuya yapın." diyor ki yukarıdaki bahsi konu arkadaşlar hep forumun ihlal ettikleri "Herkes din, dil, ırk, mezhep gibi unsurlar bakımından esittir.Bunlara yonelik artniyetli yaklasım satasma,horlama vb. yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak yasaktır".3. maddesine kendisi agzını açıncaya kadar müdahale etmeyen Volkan,vtnsvrin oltaya geldigine inanıyor ve devreye giriyor ve vtnsvr banlanıyor ki Volkan'ında belirttigine göre vtnsvrin eski üye oldugundan kredisi yokmuş bilmeliymiş ki eski denilen vtnsvr post sayısı 768 ama tecrübesiz dedigi müsamahalı üyeler ise sırasıyla 1282,3343,504 posta sahipler.
Ayrıca vtnsvrin banlanma sebebi "ULAN" deyip seviyesizlik yapmak gösteriliyor.Bakın Volkan'ın görev alanında dün başkaları da demiş ama onlara bir şey olmamış;

http://www.hackhell.com/showthread.php?p=3232266&highlight=ulan#post3232266
Hay Hay memnunıyetle:clap Ulan cık gıt bu ulkeden.ulkuculer,vatanseverler gungelecek gosterecekler.Allahın lanetı sızın ustunuzde.Allah Her Daik TURKten Ve Gercek Inananların Yanındadır
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=3232266&highlight=ulan#post3232266
Ulan Allahın evinede laf atıyonuz ya. ne diym size.ayıptır ya.
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=3228252&highlight=ulan#post3228252

ulan adam kıstırmış darbecileri bi kısmını hapse attırmış şırıngayla kanlarını çekmeden biyere gider mi :D:D
Görüldüğü gibi "ulan" a ceza verilmiyor ama vtnsvr susturuluyor.Bu örnek verdiğim üç kişinin Volkanla aynı görüşleri savunmasına tesadüf denilebilirmi?Buna benzer bir çok şikayet bu arkadaş hakkında yapıldı.daha bir iki sayfa önde şikayetlerim de olacak.Bu arkadaş modluk yapmak zorundamı?Göstereceginiz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

VolkaN

Altın Üye
1.İftira
Tanjax mesaj sayısı 28 ve kendisi ülkücü benim ülkücü olmadıgımı herkes bilir
2.iftira
antikodon mesaj sayısı 50 küsür ve kendisiyle hiç bir alakam yoktur tanımam görüşünüde bimiyorum
3.iftira
idle time mesaj sayısı 70 küsür aynı sekilde tanımam etmem görüşünüde bilmem
4.iftira
bu gösterilen mesajların hiç birini görmedim ve benim gördüğümü idda ediyor halbuki gelip şikayet etse mesaajlar silinecek üyeler yeni üye oldugu için uyarılacaktı
5.iftira
vtnsvr attıgı 700 küsür mesajın nekadarı serbest kürsüde bakarsanız arkadsın bölümle ne kadar alakalı oldugunu görüceksiniz üste çıkmak için savunulan zırvalar
6.iftira
lopused ve ikra da banlanmıstır ve arkadaslarıda ben banlattım ve onlar hakkında işlem yapmadığımı göstermeye çalışarak haklı çıkacagını sanıyor
7.iftira
degazor35 adlı oda bu bölümün dai üyelerindendir ulan dediği için uyarılmadan banlanmıstı

görüldügü üzere arkadasların niyeti akılları sıra benim taraf tuttuğu göstermeye çalısıyolar halbuki benim nekadar adaletli olmaya çalıştıgımı bilen bilir ve yaptıklarımda ortadadır kimseye ayrıcalık yapmıyorum
en basit örnegi vereyim reavean adlı üye kendisi arkadsımdır ama dün hakaret ettiği için banladı eger taraf tutyo olsam kendisini banlatmazdım.

siz sizin zihniyetinizdeki insanlar hep kendinize özgürlük peşindesiniz ama kusura bakmayın burda böyle bir muameleyle karsılanamassınız burda elimden geldigince adaletli davranıyorum sizlerin iftiralarını görüncede ne kadar basarılı oldugu görüyorum sizlere teşekkür ederim

SON OLARAK EĞER BENİM YÖNETİMİMDEN RAHATSIZ OLUYORSANIZ BÖYLE İFTİRALARA BAŞVURMAYIN BU BÖLÜME BİR DAHA UĞRAMAYIN SİZİN MENFAATİNİZE SİZE KARSI AŞIRI SABIRLIYIM NEDENSE...

HERNEYSE UMARIM SENİ AYDINLATMISIMDIR =)

infatuate

İstirahatte
çoğu zaman werilen cezalar gelen şikayetlerle belirlenir, modlar we smodlar forumdaki ya da yöneticisi oldukları bölümlerdeki postların hepsini okuyamayabilirler, gözden kaçanlar olabilir..
iki kişiden biri aynı kelimeyi kullanıp ceza almışsa diğeri almamışsa bunun altında art niyet ya da taraf tutukmak aramak yerine daha iyimser olup gözden kaçmış demenizi beklerim ..

dolayısıyla gözden kaçanları da sizlerin bizlerin önüne koymasını isterim, hakaret etmeden we yöneticiliğimizi yargılamadan .. böyle dawranmanız durumunda hala herhangi bir yaptırım uygulanmıosa o zaman birşeyleri sorgulama ya da şikayette bulunabilme hakkına sahip olursunuz ..

ama yok ben bu kişiyi yönetimde istemiorum bezdirici bi yöntem kullanıorum diyosanızda numarınız tutmaz, onu da söylim =)

Elasis

New member
che bir komünist değil sosyalisttir..zaten bizim amacımızda atatürkün dediği gibi türkiyeye komünizmi getirmek deil sosyalizmi getirmektir..bu ikisi arasındaki farkları bilmek gerekir..

sen nazım hikmeti tanısaydın asla bunları söylemezdin..her tarafından faşistlik, hayvanlık ve cahillik fışkırıyo..yazık..çok yazık...
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3242164&postcount=26

Bozkurt28 adlı üyeye hakaret..

not:Aşağıda ki fare_07 adlı üyenin şikayetinde hiçbir üyeye Bozkurt28 hakaret etmemiştir..

fare_07

**forum haşeresi**
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3241834&postcount=25

bu o.çlarının Türklere yaptıklarını bilmediğin için kahraman diyorsun ;)

ulusalcılar yine rengini belli etmeye başlamış :goz:

Kuvay-ı Milliye destanını okuyun dediğiniz adamın sözlerine bakın;

“O kadar bahtiyarım ki! Ben bütün hayatımı, idealimi, aşkımı bu muazzam şehre borçluyum. BEN SOVYETLER BİRLİĞİNİN ÇOCUĞUYUM. Bugün memleketimin halkı Amerikan Emperyalistlerinin elinde esirdir. Türk Halkı Amerikan üniforması giydirilerek Kore’ye kaatil olmaya gönderilmektedir. ”
…..
Stalin benim için çok mühimdir. Gözümün ışığı, fikirlerimin kaynağıdır. BENİ STALİN YARATTI.. Her şeyimi ona borçluyum..

yorumsuz :eek:ha

nazım hikmet memleket diyenlere inat;

NAZIM HİKMET İHANET,İHANET NAZIM HİKMET!!

okul çocugu demek istemedi herhalde =)

fare yanlıs lınk vermıssın lınkı kontrol et
düzelttim aga eyvallah..

SickDreTh

Altın Üye
fare yanlıs lınk vermıssın lınkı kontrol et

64general1

New member
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=453408

Kanmar yazdıklarınız güzel de ateiszm kominizm sosyalizm bilumum dünayanın bütün 'izm'lerini hayat felsefesi haline getirmiş insanlar bunları anlıyamaz. Ayrıca Fetullah Güleni peygamberimizle eş tutmak biraz abartı geldi. Hicret etme meselesi misali.. Fetullah Gülen meselesi her zıt görüşte sevenleri de sevmeyenleri de fazla ucuruyorlar. Birileri dünayanın en büyük ajanı diğe gösterirken diğeri nerdeyse müteheccid yerine koycaklar. Ama Said Nursi meselesi farklı ruslarla savaşmış 3 yıl esir düşmüş, ülkesine gelmiş. Hakkında istiklal mahkemelerinde yargılanmış defalarca mahkemelerde savunma yapmış. Memleketin en sürgün yerlerinde terörist muamelesi yapılmış, yediklerine zehir katılmış uyuşturucu iğneler yapılmış çektiği ceza ve cefalara karşı asla memlekettin başka ülkeye terketmemiştir. Bu bağlam da fetullah Gülen dünyevi olarak bu sebeplerden dolayı benim için fazla önem arz etmemektedir.
Sonuç olarak 1 seneden fazladır bu form takip ediyorum hergün sayısız Fettullah Gülen Said Nursi konuları açıldı. Küfürler hakaretler iftiralar sayısız çapsız insanın kopyala yapıştır yazılarını okuduk. O kadar gülünç paranoya asılsız mesnetsiz karalama yazıları okuduk ki pes dedik. Biz bunları fazla kale almıyoruz. Dünya da İslama ve onun savunanlara tertip edilen oyunlar 1400 yıldır devam ediyor. Bir Hak vardır. Bir de Batıl. Ve siyonizm evanjelizm kominizm sosyalizm ateizm darwinizm deistizm me karşı Allah İslamı yücelsin ve korusun.
Bu elinde çap ölçerle forumda üyelerin çapını ölçüp,çaplımı çapsız olduguna karar veren arkadaşın çapını, yönetiminiz ölçüp bize de bildirebilirmi?

Ayrıca yorumsuz!

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=453587

"BU SİZİN YAPTIĞINIZ MÜSLÜMANLARI KOMÜNİSTLERDEN DAHA AŞŞAĞI TUTMAKTIR"
ne biçim bi cümle lan bu,sen ne yazdığının farkında bile değilsin kimsenin müslümanlığı benim umrumda değil ben kimseye dinini sormam ayrıca ben ateistim üstelik de komünistim eğer bununla bi problemin varsa beri gel, demek ki senin gözünde komünistler aşağılık oluyor eminim bana komünizmin tanımını bile yapamazsın o ayrı konu ama sen insanları aşağılık olarak görüyorsan komünist diye,o zaman onun da müslümanlara sövme aşağılama hakkı doğar,bu forumda en az senin gibi 50 kişiye bunu anlatmaya çalıştım başka inançlara ya da ideolojilere söversen aşağılarsan adam senin peygamberine kitabına da sövse kabeyide bombalasa haksız diyemezsin diye,senin gibi adamların demokrasi anlayışı hakkında çok iyi bi örnek oldu aslında üstteki o cümlen,ayrıca fetonun mahkemede aklanıp aklanmaması trişkadan namelerdir onun ne mal olduğu tescillidir o yüzden geç bu ayakları şakirt efendi,ben kimseye terörist muamelesi yapmıyorum ama teröriste terörist demek ayrı birşey, fethullahçılar nurcular bu ülke için pkk dan en az 100 kat daha tehlikelidir diye açıkca söylüyorum bana insan hakları beyannamesi ayakları çekene kadar kendin öğren, öğren ki bi daha bi insana komunist olduğu için aşağılık deme,o hakların herkes için olduğunu anla,ayrıca tekrar ediyorum benim müslümanlarla felan alakam derdim yok, konuyu sığ sulara çekip içeriği boşaltma, siz kim oluyorsunuzda diğer müslümanlar hakkında söz söylüyosunuz bu ne cürret,sokakta müslüman olup da fetoya söven milyonlar var hal böyleyken sen kim oluyosunda onların sözcüsü gibi sanki yazı müslümanlara saldırıymış gibi onların adına savunmaya geçiyosun fetoya sövmek eğer müslümanlığa sövmekse senin kafanda,demek ki sen müslüman değilsin demekki fetoyu peygamber olarak görmeye başlamışsın.
O Biçim cevap LAN! 1955 te açılan Said Nur'nin beratiyle sunuçlanan davanın gazetelerde yer alan bir cümle o. O zaman da komünistler bunlar söyleniyordu şimdide! Çünkü hiç biz bilriirz sizleri. Sizin bize hakaret etmeniz için illa bizim sizi tetiklememize gerek yok.Siz zaten küfür içinde yaşıyorsunuz!

hocam afedersinizde ben cemaat evlerine az çok girdim çıktım. cemaat içinden değilim iyi diye övmem cemaate gözü kapalı saldıracak bir eşşekde değilim cemaati aşşağılamamada. benim o evlerde gördüğüm namaz kılmak, risale denilen o kitapları okumak vs. bunları yapan biri ben müslümanım diyebilir ve müslümanlığa sahip çıkabilir ama namaz kılmadığından ve bi kere olsun şükretmediğinden emin olduğum birine düşecek değil müslümanlığı korumak veya yanlış yapan müslümanları uyarmak. çünkü kelin ilacı olsa kendi başına sürer diyoruz ya aynen öyle işte. müslümanlığı önce öğren-uygula-örnek ol ondan sonra millete akıl ver, müslümanlığa sahip çık. ağzından bi kere olsun "Allah'ım şükürler olsun sana" lafı çıkmamış biri bana dinle ilgili hiç bişey söyleyemez. nurcular veya süleymancılar veya refahçılar veya dinine bağlı olan herhangi bir grup veya tek başına bir kişi farketmez hangsi olursa olsun bu kendine öncü06 diyen eşşekten daha hayırlı biridir benim için. ama ben peygamber değilim ermiş değilim Allah'a göre hangisi daha hayırlıdır bilemem. o yüzden hesabımız öteki tarafa kalsın orda görürüz kim doğru yapmış...

Leke

Altın Üye
http://www.hackhell.com/showpost.php?p=3248894&postcount=122

ölümüne Akp Sizin Gibi Malların Cumhurbaşkanının Karısına Laf Atan P................ Laflarını Mesajlarını Gördükçe Sonuna Kadar Akp! Lan O... Cocugu Laf Attıgın Kadın Türkiye Cumhuriyetinin En Yuksek Rutbesindekinin Eşi Sen Kimsinde Onu Tanımadığın Halde Götünden Atıp Tutup Hakaret Ediyorsun Benım Fırst Lady'ım Değilmiş Sankı Onunda Cok şeyinde... Türkiye Cumhuriyetinin Atatürkden Sonra Gelmiş Geçmiş En Iyi Cumhurbaşkanı Ve Eşi..
Mesajın silinip Üyenin banlanmasını talep ediyorum .
Serbest Kürsü'yü resmen küfür edilen yer haline getirdiler .

raul_evs

Banned
Ülkemin adını ben bilmiyorumda senmi bana öğretiyorsun hemde ÖKÜZ gibi bağırarak. Varlılığımla bu ülkeye senden daha çok katkım olacağı halde beni bu ülkemden mi kovuyorsun. Biz kalıyoz sende kal, kal ki bu milli iradenin altında köpek gibi ezil!
Bu arkadasta tartısmayı bilmiyor ve sürekli hakret ediyor.
Bence serbest kürsüden yeterli bilgiye sahip olmadan topic açanların ve küfür edenlerin ayıklanması gerekir...

HTML