Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

VolkaN

Altın Üye
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/495695-kibris-fatihi-ecevit-mi-erbakan-mi-7.html

arkadaşım seviyesiz mesajlardan dolayı konuyu kapatacağınıza seviyesiz mesajları yazanları kapatsanız daha mantıklı olmaz mı
hayır daha mantıklı degil

konunun gidişatından konuyla alaksız ve seviyeyi iyice düşüren mesajlar atılacagı aşikardır kaldı ki atılmısta bunun önüne geçmek için konu kapatılmıstır.

söyle bir örnek daha aydınlatıcı olabilir Trafik kazası geçirdikten sonra önlem almanın manası yok önemli olan olmadan önlem almak bizim işimizde bu

lütfen işimizi öğretmeye kalkmayınız

ayrıca paduk adlı üye şikayetini yapıcagın yer bu baslık degil burası siyaset bölümü şikayet ihbat hattı

iyi günler iyi forumlar

TuğяuL

Banned
lütfen işimizi öğretmeye kalkmayınız

ayrıca paduk adlı üye şikayetini yapıcagın yer bu baslık degil burası siyaset bölümü şikayet ihbat hattı

iyi günler iyi forumlar
estağfirullah size işinizi öğretmek gibi ukalalığı yapmak giibi bir niyetim olmadı olmazda.

Acak burasının bu tip şikayetin yapılacağı yer olmadığını burasının siyaset bölümü şikayet ihbat hattı olduğunu hatırlatmışsınız.

ancak sizin söylediğiniz gibi sadece şikayet hattı olmadığı ayrıca Öneri Başlığı olduğunuda göz önünde bulundurrark ben bu mesajı yazdım.Yani benim ki şikayet değil sadece bir öeneri idi.

Şikayet&Öneri Başlığı olduğunu ben değil Hackhell yazmış .

VolkaN

Altın Üye
estağfirullah size işinizi öğretmek gibi ukalalığı yapmak giibi bir niyetim olmadı olmazda.

Acak burasının bu tip şikayetin yapılacağı yer olmadığını burasının siyaset bölümü şikayet ihbat hattı olduğunu hatırlatmışsınız.

ancak sizin söylediğiniz gibi sadece şikayet hattı olmadığı ayrıca Öneri Başlığı olduğunuda göz önünde bulundurrark ben bu mesajı yazdım.Yani benim ki şikayet değil sadece bir öeneri idi.

Şikayet&Öneri Başlığı olduğunu ben değil Hackhell yazmış .
arkadasım ben sana demedim zaten o lafı baska bir üye alakasız mesaj atmıs ona dedim mesajını sildigim için sen göremiyorsun ayrıca isminide belirttim orda sen neden alınıyosun ki

ayrıca bu başlıgı ben açtım adınıda ben koydum ne oldugunu biliyorum heralde hala marifet yaptıgını sanıyosun

burası tartısma platformu degil uzatmanın alemi yok mesajları daha dikkatli okuyun

öncü06

New member
bazen yazılarım siliniyor ve nedenini anlamıyorum,üstelik de kendimce en beğendiğim yazılarım siliniyor yani kritik olduğunu, birilerinin kafasına gerçekleri vuracak şekilde yazdığımı düşündüğüm yazılarım siliniyor,yazıların bazı yerlerinde üslub ya da hafif hakarete kaçan yerler olabilir,bunları kabul ediyorum bazen bu hakarete girer mi girmez mi diye kararsız kalıyorum,mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum ama gözden kaçabiliyor,bunları editlemek ya da sadece belli kısımları silmek yerine tüm yazıyı silip atmanız beni sinirlendiriyor bu konuda daha hassas olursanız sevinirim ben o yazılara emek harcıyorum,ortada topyekün hakaret olsa neyse;bir paragraf yüzünden ya da bir satır yüzünden 4-5 paragraflık yazılarım gidiyor,silmek bir saniyelik iş ama ben onu yazarken nerden baksan 5 dakika harcıyorum.

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
İlhan Selçuk gibi nice çıfıtlar konuşamaz,göremez hale gelecektir...

Bu memleketi inşallah gerçek sahipleri yönetecektir.Çıfıtların rejimi ile çıfıtlarla değil,hak olan sistemle temiz saf Anadolu insanları ile

Aşağılama Var

üslubunun sertliği haricinde ve kötü sözcükler biraz ağır kaçmış ama bunun haricinde tamda doğru teşhisler..bunlara hayır diyen yok sayan alıntıcı çalıntıcı sol kemalist kesim gözlükleirnin buğusunu silmeli..eline sağlık.
Hakaret var

Yine aynı konudan bir yorum ;

Bir evde kedi nin değerli olması o evde farelerin olmasına bağlıdır

eğer fareler olmasa kedi çokta iş düşmez

işte bizim faremiz de PKK dır

birileri değerinin düşmemesi için farelerin hepsini yok etmiyor
TSK yı aşağılayan yorumlar veya konular açık kalmaya devam mı edecek?

VolkaN

Altın Üye
sonuncu neb34 mesajını sildimde diger verdigin iki mesajda ne hakaret var nede baska bişey
sana ters gelen hersey hakaret yada aşagılama degildir onları silersem serbest kürsüyü kapatalım....

öncü06 emeklerinin bosa gitmemesini istiyorsan içinde hiç hakaret barındırmayan postlar at bunu yapabilecek kapasite ve bilgi düzeyini sende var

T

Banned
Konu içerisinde fikirlerini belirtebilen üyelere fikirlerini belirtmeyi değilde hakaret etmeyi tercih eden yada ancak buna kudreti yeten kişiler tarafından yobazlar bilmemeneler gibi ithamlarda bulunulmaktadır

Bir üstteki şikayettede görüldüğü üzzere yorum sahipleri yobazıkla vs suçlanmaktadır ilgilenirse sevinirim

aaaaaaaaaa burda yobaz resmi geçidi mi yapılıyor?
http://www.hackhell.com/3666598-post25.html

ness;3666607]Konunun başında bizleri yok sayıp gelmişler rahatça yazmışlar. Ama nedense şimdi hepsi toz oldu...:goz:[/QUOTE]
http://www.hackhell.com/3666607-post27.html

VolkaN

Altın Üye
şikayette bulunurken hangi mesajdan şikayetçiyseniz ya sag üst köşede bulunan numarasını söyleyin yada numarasına tıklayarak direk mesajın linkini buraya bırakın 50 mesajlı konuda her yorumu tek tek okumamamız imkansız

SickDreTh

Altın Üye
http://www.hackhell.com/serbest-kurs...sok-belge.html

kamer28´isimli üyeden Alinti
ya şu chp ve yandaşlarını günahım kadar sevmiyorum

lam ne kadar çamur insanlar...

küçük finolar gibi devamlı havlıyorlar...

Hakaretten kastım buydu. üyenin mesajı linkten silinmiş. CHP' li insanlar köpeğe benzetilmiş. Tahrik ve edepsiz bir uslub var.
lınkı eksık kopyalamıssın arkadasım anasayfaya yonlenıyorum.
lınkı duzeltırsen sıkayetle ılgılenecegım.

VolkaN

Altın Üye
arkadsım burası siyaset bölümü şikayet hattı şikayetini oranın şikayet hattına yaz

HTML