Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Ayb@rs

Banned
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/495509-taraftan-yazili-bildiri-2.html
AKPLİ "BENCE" SOYSUZ OLAN İNSAN MÜSFETTELERİNİN SAVUNDUĞU HATTA KALKIP TECAVÜZCÜ ŞEREFSİZLERİ HIRSIZ DOLANDIRICI HACI VE HOCALARI ARABİSTANDA İDAM KARARI ALINMIŞ OLAN ŞEYHLERİ FETTULLAH ŞEREFSİZİNİ GÖKLERE ÇIKARTTIĞI YAZILARIN HEPSİ AYNI %47 TUTTURMUŞSUNUZ ALIN SİZE %47 NASIL OLUYOR

%47 = 4.597.000.000 YTL (benim vergimle, benden zorla alınan ve oy için kullanılan eğitime katkı paralarıyla, yurtdışından aldığım burada satılmayan mala %60 ın üstünde vergi alan gümrüklerle %47)

Milleti aç bırakıp sonra bir paket bulgura pirince oy topladınız sonra %47 dediniz İnsanları aç bırakıp sonra el açmaya mahkum etmek soysuzluk değilmi? tabi sizin cebiniz dolu nasılsa AKPLİSİNİZ yandaşsınız bir tutturmuşsunuz türban diye gidiyorsunuz. anneannemin ninemin zamanında yoktu müslümanlık dimi siz getirdiniz? yakındır kendinizi peygamber şeyh şıh ilan etmeniz. Sonra kalkıp dinsiz dersiniz. Hangi hakla insanların dinine karışıyorsunuz NESİNİZ LAN SİZ birileri yazıyo "bacıma türban takıp üniversiteye gönderecem" diye sen nasıl bacının dinine karışırsın okuyun ilk önce Allah'ın dediği gibi "OKU" ama anladığın dilde oku merak etmeyin Allah sadece arapça bilmez... Vakti zamanında KURTULUŞ SAVAŞINDA öğretmenleri şehit eden itlerin torunları sayenizde başımıza geldi. Din diyip koruduğunuz heriflerin ne tecavüz etmediği kalktı ne vatanı satmadığı. Osmanlı der durursunuz. Ulan Osmanlının en kötü padişahı bile iletişimi yolları satmamışken siz sattınız be... Adam dersiniz kendinize %47 ye bakarak ama görmüyorsunuz İNSANLARI AÇ BIRAKTINIZ EL AÇTIRDINIZ SONRA %47 TÜRKLE KÜRTÜ BİRBİRİNE DÜŞMAN ETTİNİZ. Madem bu kadar güveniyorsunuz kendinize martta olacak yerel seçimlere KIYAK olsun diye 1.103.000.000 luk kömürü ve erzak için 3.484.000.000 YTL ayırıyorsunuz hemde benim vergilerimle. Gümrüklerde kol gibi vergi sokup, benim 500 YTL kira verdiğim 1208 YTL kazandığım ay 413.89 ytl stopaj alıp üstüne üslük bağkur için birde ekstra kazık sokarsınız. sonra kalkıp vıdı vıdı edersiniz O KADAR ERKEKSENİZ 4.597.000.000 ytl lik kömür ve erzak dağıtmayın ama yemezzzzzzzzz DİLENCİLİĞİ MESLEK HALİNE GETİRDİNİZ. SONRA DİLENCİ HALİNE GETİRDİĞİNİZ İNSANLARA BİRŞEYLER DAĞITARAK OY TOPLADINIZ... İlk önce dönün kendinize bakın Ülkeyi ne hale getirdiğinize bakın sonra vıdı vıdı edin. Yazımın tamamını okumadan bir bölümüne bakıp cevap yazmak gibi bir beyinsizlik yapmayın "LÜTFEN"

SAYGILARIMLA "TBE" (Türk Bilişim Ekibi)
ağır hakaret ve küfür var

TAURUS

unutulur mu??
bana edilen teşekkür sayısında azalma var gibi geldi böyle bişey mümkün mü ya da bana mı öyle gelmiş???

VolkaN

Altın Üye
bana edilen teşekkür sayısında azalma var gibi geldi böyle bişey mümkün mü ya da bana mı öyle gelmiş???
forum databasesiyle ilgili sorun oldu bazı üyelerde bu durum gözlendi sizdede bu sorun olmus olabilir

ancak bu tazr sorunlarınız için bu başlıgı kullanmayın forumda öneriler şikayetler başlıgı mevcut

Leke

Altın Üye
Benim mesajımı sildiren zihniyet o konudaki şu mesajları görmemiş anlaşılan

http://www.hackhell.com/3625851-post4.html

Bnece de Erbakan

ecevitte O emri verecek göz yoktu :)
http://www.hackhell.com/3630807-post36.html

Erbakan dan başkasının maçası yetmez ki o emri vermeye

Hele ecevitin ki hiç
Mesajların silinmesini talep ediyorum . Kahve ağzıyla siyaset yapmaya çalışan kesimin mesajları dururken benim tepki mesajımı silen modların neden bunu yaptığını bilmek isterim.
Ayrıca bunlar kalıyorsa vede benim mesajım neden silindi öğrenmek istiyorum ?

http://www.hackhell.com/3636623-post7.html

valla -penisim kalkmıyor ne yapmalıyım? kız arkadaşımla ilk defa cinsel ilişkiye girdim acaba hamile kalırmı ? gibi kendini bilmezlerin saçma sapan sorularıyla dolu olan yada hergün başka bir mankenin açık saçık resimlerini gosterip gençlerin ahlakını ve öz benliğini bozmaya çalışan bir gazetenin olmamasını ben bir eksiklik olarka gormuyorum tam tersi bence bu bizler için bir artı...cumhuriyete gelince kendini ülkenin tek gerçeklerini yazan gazete olarak gorebilcek kadar kendini beğenmiş olduğundan oda bir eksiklik değil ha bunun yanında bulunan gazteler ne kadar sağlam haberler içeriyor orasıda tartışılır...ve Leke açtığın konular tek kelimeyle süper ya..senin konularında dinime soven müslüma olsun sözünün inan çok goruyorum ...hadi kolay gele
Böyle bir üslupla neyi nede kimi eleştiriyor ?
Konuyla alakasız Bana ve Bir takım Gazetelere mesnetsiz yakıştırma yapan Üyenin mesajının silinmesini talep ediyorum

SickDreTh

Altın Üye
onyargı mekanızmanı calıstırmadan once sıkayette bulunursam sana sakın bır sekılde cevap verebılırım.
ılk once sıkayetın edıldıgı saatte ben onlıne degıldım volkanda yoktu.
ben pc yı kapatmadan once sıkayetı gordum o mesajı sıldım cıktım.
konuyu kontrol etme vaktım olmadı.
sana garezımızın olması ıcın gereklı bos vakıte ıhtıyacımızın olması gerekır kı en azından o bos vakıt bende yok.
dıger mesajları sılemememın sebebıde budur.
umarım acıklayıcı olmustur.

Leke

Altın Üye
http://www.hackhell.com/3650376-post11.html

Yahu şerefsizler işte ne bekliyon sen bu adamdan haysiyetsizin teki halk tvde beyan etmiş yahu lafla peynir gemisi yürümüyor bişey gösterde görelim belge sun bişey yap baykalın yaptığı en iyi şey zaten laf ebeliği chpnin işi bu zaten ne varsa bu ülkenin iyiliğine dair karşı çıkmak bunları biriktirip bi ara iktidar olurlarsa kendileri yapacak diye karşı çıkıyorlar herşeye

Bir Siyasi Parti Liderine Şerefsiz yakıştırması yapan bu zihniyetin mesajının Silinmesini Talep ediyorum .

öncü06

New member
hayrola öncü06 pkk yla bi alakan mı var???
yapılan gösterilerde sendemi vardın?
aktütün baskınında sende basanlardanmıydın?
sendemi kandil de nöbettesin?
sendemi şehit kanıyla beslenenlerdensin?
sendemi çocukların ellerine taş verenlerdensin?
sendemi suçsuz esnafın malını yağmayanlardansın?
sendemi aydın dediğin Albay Fikri Karadağın yazdığı kitabı okuyorsun?

Bu yazım ergenekonu savunanların tamımına

ayak üstü yazıyorum vaktm olsa daha çok yazardım,,,

-bakın ben bu adama cevap verirsem kendimi tutamayıp çok ağır şeyler yazabilirim,dikkat ettim ne zaman bir tartışmada verecek cevap bulamıyorlar direk iftira atıyorlar,ben bunlara çok şey yazarım üstelik iftira da değil yazdığım sıfatlar ama ondan sonra banı biz yiyoruz,ben bununla muhattap olmıycam ama bu yazının kaldırılması ve yazanın banlanması konusunda epey bir takipçi ve ısrarcı olucam,

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/499374-perincek-erdogani-oldurecekti-2.html

VolkaN

Altın Üye
burası siyaset bölümü şikayet hattı dikkatli olalım arkadaslar gereksiz mesajlar silinmiştir

zerkli

New member
bir düzeltme yapayım atatürk bu ülke topraklarını kurtarmamıştır,bu ülke toprakalarını kurtarmak isteyenlere liderlik yapmıştır.yani atatürk,tek başına bu ülkeyi kurtarmamıştır.hatta türk halkına özgürlüğü atatürk değil,türk halkı kendileri özğürlüğü kazanmıştır,atatürk sadece liderlik yapmıştır.hatta bu cumhuriyeti bir parti değil,bu ülkenin halkı kurmuştur.senin yazdıklarının hinduculuktan pek farkı yok gibi görünüyor.bazıları ineğe tapar bazıları neye taptığını bilemez.
bu arkadaş ulu önder atatürkü neye benzetmiş bi bakın. saldırmak bu kadar aşağılkça olmaz. sevmeyebilirsin ama sevmedğin birine hakaret etme hakkın yoktur diye düşünüuorum. acil ilgilenirseniz sevinirim. ( konu kapatma ve ya mesaj silme gibi yaptırlar değil banlamak gibi bir yaptırımbeklediğimi açıkça iafde edeyim. yoksa sizinde bu hakarete ortak olduğunuzu düşünmekten başka çare kalmaz)

LOOPUSED

Altın Üye
http://www.hackhell.com/3659957-post38.html

her açtığım konuya eleştiriden öte hakaretler le yazan yorum diye islamı müslümanı cahillikle beni cahil olmakla satılmışlıkla suçlayan liboşlukla faşolukla her türlü terbiye sınırını zorluyan bu adama bir uyarı şart sanırım..konularım agresiflik içerebilir fakat bunun takdiri forum yönetimindedir her açtığım konuya bu adam diyerek hakaretle başlayan MG evil ve öncü06 gibiler biraz edebe davet edilmeli..tşkrler.

HTML