Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/683041-kilicdaroglu-hayir-diyemeyecek-3.html#post5109802

Konuyu araştırmadan etmeden resmen kolayca yargı yapıyor şu Contract Killer mı neyse. Saçmalıyorsun , uyduruyorsun gibi mesajları gerçekten sinirlendi. Benim çıkarım nedir ki birşeyler uyduracam ? Git öğren diyorum onu da yapmadan hala uyduruyorsun diyor. Bunda provakasyon ararım ben. Mesajların laubaliliğine ve çirkin bir ifade ile " saçmalıyorsun , uyduruyorsun " gibi sözler provakasyon kokuyor.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/683324-evet-demek-icin-40-neden.html#post5110136

Ben 2 Kere Banlandım Ancak Böyle Bi Terbiyesizlik Görmedim..
PEYGAMBERLİK Mertebesini Siyaset Klişesine Kullanan Birisi...
Eminim Altına Yazdığım Cevap Yüzünden Banlanacağım..
Adalet Yerini Bulması Dileğiyle...

Cehennem_Zebanisi

Mesajımı editlemişsiniz Tesekkürler......

Zaten bende bi kaç yerini değiştirmeyi düşünüyordum.. Kişiye hitap gibi olmuştu..

Ancak Sayın Kılıçdaroğlu na yakıştırdığı lakaplar nedeniyle istediğini söyleyebilme yetkisini Türk siyasetindeki kişilere onur kırıcı yakıştırmaları ile hitaplarına da izin vermeyeceksiniz.

Editlediğiniz mesajın bir üstünü okumayı ihmal etmeyin.

Oraya yazdığım ''''Ananıda alıp gideceksin''' deyimi bana ait olan bir söz değildir.
Bu Türk siyasi tarihinde yer alacak bir sözdür....

Bana yazılan o arkadaşın mesajında ne demişti ''' yIGINLARI ARKASINDA TOPLAYAN KİŞİ NE SÖYLEDİĞİNE DİKKAT ETMELİ'''

bENDE KILIÇDAROGLU na hakaret dolu yakıştırmalar yapan bu kimin clone si oldugu belli olmayan arkdaşın destekçisi oldugu siyasi liderin bir sözünü yazmıştım. Ki avatarı mhp destekçisi oldugu Akp olan kişinin samimiyetine ne derece itibar edilir o da ayrı bir tartışma konusu...

Editlemişsiniz elinize sağlık....

Orhun yazıtlarından bir cümle bitiriyorum bu teşekkür yazısını....

''Devletin şiarı adalettir.''

Yani hükmedenlerin kaanlığını hakanlığını hükümdarlığını gösteren tek şey herkese karşı ADİL olmaktır.

Selametle kalınız.

Cehennem_Zebanisi

Mesajımı editlemişsiniz Tesekkürler......

Zaten bende bi kaç yerini değiştirmeyi düşünüyordum.. Kişiye hitap gibi olmuştu..

Ancak Sayın Kılıçdaroğlu na yakıştırdığı lakaplar nedeniyle istediğini söyleyebilme yetkisini Türk siyasetindeki kişilere onur kırıcı yakıştırmaları ile hitaplarına da izin vermeyeceksiniz.

Editlediğiniz mesajın bir üstünü okumayı ihmal etmeyin.

Oraya yazdığım ''''Ananıda alıp gideceksin''' deyimi bana ait olan bir söz değildir.
Bu Türk siyasi tarihinde yer alacak bir sözdür....

Bana yazılan o arkadaşın mesajında ne demişti ''' yIGINLARI ARKASINDA TOPLAYAN KİŞİ NE SÖYLEDİĞİNE DİKKAT ETMELİ'''

bENDE KILIÇDAROGLU na hakaret dolu yakıştırmalar yapan bu kimin clone si oldugu belli olmayan arkdaşın destekçisi oldugu siyasi liderin bir sözünü yazmıştım. Ki avatarı mhp destekçisi oldugu Akp olan kişinin samimiyetine ne derece itibar edilir o da ayrı bir tartışma konusu...

Editlemişsiniz elinize sağlık....

Orhun yazıtlarından bir cümle bitiriyorum bu teşekkür yazısını....

''Devletin şiarı adalettir.''

Yani hükmedenlerin kaanlığını hakanlığını hükümdarlığını gösteren tek şey herkese karşı ADİL olmaktır.

Selametle kalınız.

konulardaki tüm msjLarı tek tek inceLemeye kalksak sanırım biz pc basından kalkamayız =) şikayet ediLen msjLarı inceLeyebiliyoruz vaktimiz yettiqi sürece...

varsa şikayetiniz teqiL msj LinkiyLe beraber buraya yazmanız yeterLidir. en kısa sürede gereken yapılır ; )

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/683476-chpde-bir-kaset-skandali-daha.html

konunun tümden incelenip - benim bzarbatur denen üyeye yazdığım mesaj dahil- gereken kişilere gereken cezanın verilmesini ve ceza verilen üyelerin bir daha bu tip kişişleri ve kurumları aşağılayıcı, karalayıcı mesaj yazmamaları için ciddi bir şekilde uyarılmalarını talep ediyorum. özellikle zarbatur denen üyenin yazdığı türden mesajların bir daha kimse için yazılmaması çok iyi olur. çünkü ben kendine hakim olabilen bir insan olarak en hafif şekilde cevap verdim. kendine hakim olamayan üyeler daha sert mesaj yazarsa boşu boşuna forumda olay çıkar.

bu forumda amaç küfür ve hakaret etmek midir yoksa fikir alışverişi yapmak mıdır anlayamadım gitti...

Geri