Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/660720-cicekle-ilgili-yeni-skandal-daha-2.html

2.yorum

'Sen ve senin gibileri' sana iade ediyorum, terbiyesizsin, aklın sıra 'sen ve senin gibiler' tabirinin altından bana sokmaya çalışıyosun, ama benim bu tabirden bişi iddia edemeyeceğimi bildiğini için böyle bir küçüklüğün ardına gizleniyorsun, yüreğin varsa 'adam' gibi yazarsın, ama sende yok ki, 'sen ve senin gibilerde' yok öyle birşey, olmadı, olmayacak da

TAM TÜRK USULÜ KAHVE KÜLTÜRÜ BENCE.

Sen kimin kültürün 'çocuğusun' ???

1.terbiyesizmişim....(iade ediyorum ama küfür ediyor düpedüz....)
2.sokmaya çalışıyor muşum...(o ne demek ya...küfür değil mi)sokmak falan...?)
3.'adam'gibi yazarsın diyor....(yani adam olmamakla suçluyor efendi bizi...kendi ne kadar adamsa;bilmiyorum da....)
4.yüreğin varsa....yoksa....(noluyoz ya...tehdit mi?....düello mu?...hiçbişey anlamadım....)

Bu üyenin seviyesine inmem gerekiyorsa; forumda ne seviye kalır, ne terbiye ne adab...Gerekenin yapılmasını talep ediyorum, düpedüz hakaret dolu ve tehditvari, kaba saba, yorumla şahsıma saldırıda bulunmuştur...

UOTE=zerkli;4958877]
bilgisizliğinizi bari terbyesizlik olarak sunmayın. bilmiyorum diyin, oturun. bizde size saygı duyalım.

ama merak etmeyin yurdumda hepinize yetecek kadar maden suyu çıkıyor. adı türkiye olan bu ülkede. siz her ne kadar adını (fransız guyanası gibi) "ingiliz osmanlısı" olmasını istesenizde melesef adı türkiye cumhuriyeti.

eğer bu yazdıkalrımı hakaret sayıp şikayet edecekseniz dakika durmayın. şikayet edin ki bilelim kim ingilizci kim vatansaver.[/QUOTE]

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/660134-vakit-ataturk-diyemedi-8.html#post4958877

Bu ne haddini bilmezlik bu ne ukalık. hakaret ettiği yetmiyormuş gibi benim yaptığım hakareti şikayet edersiniz "ingilizci " olduğunuz anlamına gelir gibi zırvalamalarda bulunmuş

yani bu kendini bilmez kişi " beni şikayet ederseniz siz vatan hainisiniz demeye getiyor

Resmen TEHDİT ediyor utanmaz

gereğinin yapılmasını talep ediyorum

Şikayet ederken usluba dikkat etmiyorsunuz RS21..

Üyeyi hakaret etti diye şikayet ediyorsunuz ama şikayetinize güzel başlamışken sonunda sizde hakaret ederek haklı olduğunuzu düşünsek bile kendizi haksız duruma düşürüyorsunuz..

Her ne kadar onun size veya diğer üyelere hakaret hakkı yoksa sizinde ona utanmaz demeye hakkınız yok..

Şikayetinizi değerlendirirken bunu da göz önünde bulundurup değerlendirme yapacağımızı bilmenizi isterim..

Bu arada benim 4 post yukarıdaki şikayetim hakkında hangi karara varıldı sayın yöneticiler...?Neredeyse 24 saat olucak, adil kararınızı bekliyorum....

Bu ne haddini bilmezlik bu ne ukalık. hakaret ettiği yetmiyormuş gibi benim yaptığım hakareti şikayet edersiniz "ingilizci " olduğunuz anlamına gelir gibi zırvalamalarda bulunmuş

yani bu kendini bilmez kişi " beni şikayet ederseniz siz vatan hainisiniz demeye getiyor

Resmen TEHDİT ediyor utanmaz

gereğinin yapılmasını talep ediyorum

şikayet ederken hakaret etmek bölüm kurallarına aykırdır. gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

şikayet ederken hakaret etmek bölüm kurallarına aykırdır. gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Forumu takip edin lütfen.. Gereken yönetim tarafından değerlendirilmiştir..
Arkadaşımız ve şikayet ettiği kişi uyarı olarak birer gün ceza almış ve cezaları dolmuştur..

Gereksiz bir şikayet oldu...!

forumu takip edin lütfen.. Gereken yönetim tarafından değerlendirilmiştir..
Arkadaşımız ve şikayet ettiği kişi uyarı olarak birer gün ceza almış ve cezaları dolmuştur..

Gereksiz bir şikayet oldu...!

kusura bakmayın. Clon üyelik kullanmadığım için cezalıyken kimin ceza alıp kimin almadığını takip etme gibi bir olasılığım yok.

Onun için pek de gereksiz bir şikayet olduğunu düşünmüyorum.

ben gereksiz kullnmadım yanılıyorsun.

Sen cezalıyken foruma giremiyorum deyince sana yardımcı olmak ve giiriliebildiğini anlatmak için yardımcı olayım diyerek öenride bulundum

zaten konu başlığıda Şikayet&Öneri başlığı diyor

yani şadece şikayet olarak değil öneriler içinde kullanılabilir diyor

benim kide senin foruma girebilmene dair bir öneri idi.

ama sen buna teşekkür edeceğine fırsat bu fırsat dedin helal olsun

ama ecstasy derseki öneri olarak kullanmayın ozaman eyvallah boynumuz kıldan incedir

bir daha da senin gibilere yardımcı olmak için öneride falan bulunmam

ßirßiriniz iLe oLan şikayetLerinizi dertLerinizi PM yolu ile halledin.. Aynı konu altına yazılan mesajı aynı konu altından şikayet etmek bölüm yöneticisi ile dalga geçmekten öteye gitmez..

Aynen beyler.. Mümkün mertebe kimseyi kırmamaya çalışıyoruz.

Yanlız sizde işin ciddiyetini bozmadan devam edin tartışmalarınıza..

Emin olun herbirinizin yazılarını tek tek okuyorum..
Bir şey aradığımdan değil.. Bi yanlış bulayımda birine ceza verelim diye de değil..

Her bir yazdığınızdan acaba bilmediğimiz bir şey olur mu?
Yeni bir şey öğrenebilirmiyiz mantığıyla okuyorum..
Bilemiyorum belki de ben bu işi veya sizleri boşuna ciddiye alıyorum?

Benim hepinize saygım ve sevgim var.. Hiç birinize de taraf değilim emin olun..

Sizden de aynı itinayı görürsem bundan sevinç duyacağımı bilmenizi isterim..

Hepinize iyi forumlar..

ßirßiriniz iLe oLan şikayetLerinizi dertLerinizi PM yolu ile halledin.. Aynı konu altına yazılan mesajı aynı konu altından şikayet etmek bölüm yöneticisi ile dalga geçmekten öteye gitmez..

Aynen beyler.. Mümkün mertebe kimseyi kırmamaya çalışıyoruz.

Yanlız sizde işin ciddiyetini bozmadan devam edin tartışmalarınıza..

Emin olun herbirinizin yazılarını tek tek okuyorum..
Bir şey aradığımdan değil.. Bi yanlış bulayımda birine ceza verelim diye de değil..

Her bir yazdığınızdan acaba bilmediğimiz bir şey olur mu?
Yeni bir şey öğrenebilirmiyiz mantığıyla okuyorum..
Bilemiyorum belki de ben bu işi veya sizleri boşuna ciddiye alıyorum?

Benim hepinize saygım ve sevgim var.. Hiç birinize de taraf değilim emin olun..

Sizden de aynı itinayı görürsem bundan sevinç duyacağımı bilmenizi isterim..

Hepinize iyi forumlar..

öncelikle kimseyle dalga geçmek ya da ciddiyeti bozmak gibi bir niyetim yok. siyaset bölümüyle ilgili şikayet ve önerilerimizi bu başlık altından yapıyoruz. ve siyaset bölümü kurallarını çok iyi bilen bir üyeyim. ve bu başlığı da sıklıkla kullanıyorum ve ettiğim şikayet ve önerilerin sonuçlarını takip ediyorum. bu kadar özen gösterdiğim halde nasıl böyle ithamlarla karşı karşıya kaldığımı anlamış değilim.

bölüm moduyla ilgili bir şikayetim olacak.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/660134-vakit-ataturk-diyemedi-4.html

linkteki mesajımdan dolayı 1 gün ceza aldım. alıntı yaptığım üyeye hakaret ettiğim gerekçesiyle. ve o üye de bana şikayet başlığındaki mesajı nedeniyle ceza almış. buraya kadar herşey normal. suçumuz varsa cezamızı çekeriz. buna söyleyecek bir sözüm yok.

ancak gerek benim şikayet konusu olan mesajım gerekse diğer üyenin beni şikayet ettiği mesajda bir düzeltme ya da silme yapılmamış. mesajlar aynen duruyor.

merak ettiğim mesajlarda hakaret içeren bir şey yoksa biz neden ceza aldık? yok eğer hakaret varsa mesajlar neden düzeltilmiyor? istediğimiz gibi hakaret edip cezamızı aldıktan sonra mesajlarımız aynı şekilde kalacak mı?

bu biraz yanlış değil mi?

ve ayrıca bölüm modu olan üye buradaki mesajlara buradan cevap verip bizede cevap hakkı doğurmak yerine ,bölümün hepsini değilde üyeleri ilgilendiren mesajları özel mesaj yoluyla iletse daha sağlıklı olmaz mı?

daha önceki mod olan üyeler genelde böyle davranırlardı. ve hatta pm yoluyla kendileriyle çok sıkı tartışmalarımız da olmuştur.

bu şikayetimi ve önerimi ilettikten sonra baştaki konuya dönmek istiyorum.

başlığın gereksiz kullanımı daha önce de sık sık yaşandı ve bununla ilgili şikayetler hep buradan yapıldı. ve gereksiz kullanan üyeler ceza aldı. bu güne kadar bunun dalga geçmekle eşdeğer olduğunu söyleyen görmedim. ama şimdi siz çıkıp bunun dalga geçmek olduğunu söylüyorsunuz.

peki bir üyenin bu başlık altında benim hakkımda şöyle yorum yapması nereye sığabilir?

"kusura bakmayın ama bu konuda iki laf etmek farz odu. şimdi bu zerkli daha öncede şikayet ettiği bazı kişiler için " Bu kişiyi banlamazsanız eğer beni banlayın" gibi tuhaf istekleri vardı.

gördüğüm kadarı ile kendini baya bir aşmış hatta aşmakla da kalmamış baya da bir geliştirmiş şöyleki ; kendisinin şikayet edilmesini "ingiliz "likle ve dahası "vatan hainliği" ile aynı anlama geldiğini söylemiş ki bu durumda sözcükler anlamını yitiriyor

kısaca bu sözlere şapka çıkarılır!!!!!!"

peki başlığın gereksiz kullanımıyla ilgili şu mesajlar ve buraya ekleyemediğim niceleri neydi?

http://www.hackhell.com/serbest-kur...-sikayetamponeri-basligi-143.html#post4935746

http://www.hackhell.com/serbest-kur...-sikayetamponeri-basligi-137.html#post4891355

http://www.hackhell.com/serbest-kur...-sikayetamponeri-basligi-136.html#post4882941

http://www.hackhell.com/serbest-kur...-sikayetamponeri-basligi-127.html#post4811688

http://www.hackhell.com/serbest-kur...-sikayetamponeri-basligi-118.html#post4737419

hepinize kolay gelsin.

herkezin bir konuya bakış açısı farklıdır.. burada üyelere hakaret edilmediği sürece başka bir üyenin burda gelip yorumlarım için haddini aşmış ifadesi kullanarak bunu mod arakadaşa bildirmesi ve mod arkadaşında yorumlarımı silmesini kınıyorum... birine göre ifadelerim haddini aşmış birine göre alkışlanmış...
bunu ortası yoktur..
ben size burada geceye kadar 100 lerce 'haddini aşmış konu' şikayetinde bulunabilirim.. dediğim gibi kimine göre haddini aşmış kimine göre teşekkür almıştır..
eğer bu serbest kürsüyse ve diğer üyeleri aşlağılamadan yorum yapılabilecekse , herkes özgürdür...
eğer yorumlarımız silinecekse , serbest kürsü katagorisi kaldırılsın ....
kolay gelsin...

Yorumlarınıza bişey dediğimiz yok..
Fakat bi yorumunuz varsa yazın..
Ben buraya bi cümle yazıyorum bunun bi kısmı nokta nokta boş bıraktım..
Herkes kafasına göre doldursun demek tartışmadan ve hakaretten başka bir şeye mahal vermez.

Hadi bende buraya yazıyorum..

Buraya gereksiz mesaj atan .............

Sizce uygun oldumu..?

Bu yüzden o üyenin ve devamı olan sizin mesajlarınızı sildim..

Gereksiz yere uzayacak bir konuydu..

Diğer yorumlarınıza kesinlikle dokunmadım dikkat ederseniz..

Herkes orayı kafasına göre doldurursan görün bakın benim yazdığım mesajla ilginiz bile olmasa bunun ucu sizede dokunacaktır..

Konuyla ilgili ve faydalı bi yorumunuz varsa yazın konuya..
Bizde zevkle okuyalım..

İyi forumlar..

"TraFoo" lar patlayınca bazen "ElekTrik." kaçağı olarak kendilerini gösterebiliyorlar.

IP sorgulaması talep ediyorum. Sanki bir benzeri, öteki teki ..

Geri