Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

CHP MHP koalisyonunu dört gözle bekliyorum.Yıllardır birbirlerini katillikle faşistlikle suçlayanların kucaklaşması baya eğlenceli olacak

Provakatif mesajın silinmesini ve üyeninde kılon olup olmadığının araştırılmasını istiyorum.

Ne yalan söyleyeyim bende istemiyor değilim. Ama bir yandan da ülkeyi mahvedeceklerini bildiğim için içim ürperiyor bu fikirden

Provakasyona destek, yangına körükle gitmek, taamüden ortalığı karıştırmak....

Provakatif mesajın silinmesini ve üyeninde kılon olup olmadığının araştırılmasını istiyorum.

Provakasyona destek, yangına körükle gitmek, taamüden ortalığı karıştırmak....

Hergün siyasilerin bir birini itham ettiği mesajlardan hiç bir farkı yok..
Provakatif veya hakaret içerdiğini düşünmüyorum..

Ayrıca İp taraması yapıldı.. Sorun yok..

İyi forumlar..

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/658909-ataturk8217e-sovme-modasi-ve-tirmanan-osmanli-yalakaligi-5.html#post4953340

kürtçü değiliz ama kürt halkınada köpek gibi çoğalanlar diyen bir provakatörde ancak bu kadar olurdu...

aynı üyenin ;
cahil dediği kimse artık o hakareti
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/659930-islak-imzada-flas-gelisme.html#post4953439

aynı üyenin seviyesiz ve tahrikçiliği;
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/659825-cemaat-artik-hazreti-muhammed8217i-de-tanimiyor-3.html#post4953284

daha uzatabilirm listeyi, gereken neyse lütfen..

Banlanmayı rica ediyorum ark. gerekenleri söylemiş zaten .. süresini siz bilirsiniz isterseniz daimi olsun fark yaratmaz .. Yanlız provokatörlük ? yanlış anlamışsın sanırım sadece savunma .. Sen nasıl saidi kurdi yi savunursan bende böyle savunurum ..

Selametle ...

Bence adil değil. Tarafsız düşünen biri bu şekilde yargılamamalıdır olayı...

belki uyarı verebilirsin ama bu çezalandırma tarafsız görüş ile olduğunu düşünmüyorum...

Başaramadığımız en büyük olay tarafsız bakmaktır...

***Not : Bu benim düşüncemdir tartışılması gerekmeyen bir cümledir.

Başaramadığımız şey aslında nedir biliyormusunuz?
Bazı şeyleri çok fazla uzatmamamız gerektiğini bilmektir.

Üyeye özel mesajla ulaştım.. Onunla konuştum..

Kendisi bile haklısınız banada mesajım dediğiniz gibi geldi..
Aslında yazıdan alıntı yaptığımı belirtebilirdim..
Demesine rağmen hala uzatarak bir şeyler yapmaya çalışmanız , bu başlığı boş yere meşgul etmenizdir başaramadığımız..

Bu mesajı buraya yazıyorum ve diğer mesajları siliyorum..
Haksızlık yapıldığını düşünen üye varsa kendi gelir..
Haksızsak düzeltiriz özür dileriz, değilsek doğrusunu anlatırız.

Başlığı gereksiz yere kullananlar uyarılmadan uzaklaştırılacaktır..
Herkesin bilgisine arkadaşlar..

İyi forumlar hepinize..

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/658909-ataturk8217e-sovme-modasi-ve-tirmanan-osmanli-yalakaligi-6.html#post4953573

yorumunda geçen ATATÜRK ün osmanlı üzerine soysuz dediği iddiasını belgelemsi lazım. kaldıki Atatürkün bu türden bir lafı edeceği düşünülemez, öyleyse şayet, gereken mesajı silmenizi, soyuma ceddime atama küfreden dolayısyla etnik ve mezhebi hıncını osmanlıya küfretmekte bulan bu üyeninde gereken ceza ile cezalandırılmasını rica ederim.. soyundan gocunana lafımız sessizce görmemezlikten gelmemizi gerektirmiyor.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/659939-quotilker-basbug-suc-isliyorquot.html#post4953610

mesajdaki ... ile geçiştirilen yarım kalmış hakaret ve sataşmanın gereğini, ve genelde yapılan kaynak sataşmalarını dikkate almanızı rica ederim..

edit ; bir üstteki şikayet bildirimindeki ülgili üyenin mesajı düzenlemediğini, ilgili kaynağı koymadığını ,mesajın aslıyla orada kaldığını yeniden ilginize sunuyorum.

son edit;

bölüm modu arkadaş;
konuda kaynak istenmiş senin tarafından ,kaynak diye verilen bir gazeteden alıntı. asıl nutukta varsa onuda isterim. kaldıki vahideddinin hain olup olmadığı tartışılmıyor, öyle bile olsa serbest kürsüde ağza alınmayacak laflarla geçmişe şahıslara sövülemez.hainliğini tarihçilerin bile muvafık olmadığı, belli kesimin ağzına doladığı bir ihanet senaryosuyla atama ceddime küfredenin atasına ceddine sövme hakkı doğarki buda forumda kargaşayı büyütür..

osmanlı sadece vahideddinden ibaret değildir.. o vahideddin(benim gözümde mazlum ve zaif bir zor dönem padişahıdır) olmasa da bu osmanlının osman beyden bu yana onca hükümdarına burdaki 3-5 kendini bilmeyen kişinin hakaretlerini kimsenin yutacağı düşünülemez..

ya o mesaj editlenir üye gerekeni alır yada bizlerde aynı hak ve eşitlikle onların ceddine küfür etme hakkını kendimizde buluruz.. bu konuyu fazla uzatmadan kondaki mesajların silinmesini üyelerin uyarılmasını , işi tahrik ve küfre dökenlerin cezalandırılmasını önemle yeniden rica ederim.

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/659939-quotilker-basbug-suc-isliyorquot.html#post4953610

mesajdaki ... ile geçiştirilen yarım kalmış hakaret ve sataşmanın gereğini, ve genelde yapılan kaynak sataşmalarını dikkate almanızı rica ederim..

edit ; bir üstteki şikayet bildirimindeki ülgili üyenin mesajı düzenlemediğini, ilgili kaynağı koymadığını ,mesajın aslıyla orada kaldığını yeniden ilginize sunuyorum.

son edit;

bölüm modu arkadaş;
konuda kaynak istenmiş senin tarafından ,kaynak diye verilen bir gazeteden alıntı. asıl nutukta varsa onuda isterim. kaldıki vahideddinin hain olup olmadığı tartışılmıyor, öyle bile olsa serbest kürsüde ağza alınmayacak laflarla geçmişe şahıslara sövülemez.hainliğini tarihçilerin bile muvafık olmadığı, belli kesimin ağzına doladığı bir ihanet senaryosuyla atama ceddime küfredenin atasına ceddine sövme hakkı doğarki buda forumda kargaşayı büyütür..

osmanlı sadece vahideddinden ibaret değildir.. o vahideddin(benim gözümde mazlum ve zaif bir zor dönem padişahıdır) olmasa da bu osmanlının osman beyden bu yana onca hükümdarına burdaki 3-5 kendini bilmeyen kişinin hakaretlerini kimsenin yutacağı düşünülemez..

ya o mesaj editlenir üye gerekeni alır yada bizlerde aynı hak ve eşitlikle onların ceddine küfür etme hakkını kendimizde buluruz.. bu konuyu fazla uzatmadan kondaki mesajların silinmesini üyelerin uyarılmasını , işi tahrik ve küfre dökenlerin cezalandırılmasını önemle yeniden rica ederim.

Bu mesajdan şikayetçiyim , önerim:
Tehdit ve şantajvari olan bu şikayete papuç bırakılmamalıdır.

Oğlu şehit olmasaydı başörtülü olarak biraz zor du yan yana gelmek. Oğlu şehit olmayanları yaka paça dışarı atıyorlar yada tel örgülerinin arkasına mahkum ediyorlar

ORDUMUZA yan gözLe bakanLari
uyaraLim lütfen oLmadi banLayaLim

koLay geLsin

Geri