Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı

Newwave

Altın Üye
Konu Güncel haberler bölümünde ama fena halde yakışıksız bir durum acil müdahale edilmesini teklif ediyorum...,şu ana kadar müdahele edilmedi...
http://www.hackhell.com/gundem-haberleri/648345-darbe-belgesi-yok.html

dördüncü yorum...

ADAM GENELKURMAY BAŞKANLIĞINDA PİSLİKLER OLDUĞUNU İDDİA EDİYOR...

BU NE CÜRRET....BU NE KİŞİLİK VE KURUM HAKLARINA SAYGISIZLIK VE HAKARET...

müsaade edilmemeli diye düşünüyorum...amacını aşmış bir yorum...düzeltilmeli diye düşünüyorum...
Anlıyorum ama benim buradan ilgili bölüme müdahale şansım yok siz şikayet ihbar hattına bildirdiyeseniz
yönetici arkadaşlarım gereken müdahale yi en kısa zamanda yapacaklardır bundan şüpheniz olmasın.

Not : Bende ayrıca bildiriyorum iyi forumlar.

shephard_9

New member
Teşekkür ederim...kanım dondu bir anda...önce oraya yazdım...3-5 dakika daha bekledim ve size yazdım...anlam veremiyorum bu ne düşmanlık, bu ne kindir...asker deyince bazılarının vicdanı sızlıyor...gözleri doluyor bu ülkede...
Birileri de ''PİSLİK'' diyor....NASIL BU HALE GELDİK?
DÜŞMAN BİLDİĞİMİZ HİÇBİR DÜŞMAN BU KADAR KÖTÜLÜK YAPAMADI BU MİLLETE VE ORDUSUNA...ALLAH SONUMUZU MİLLETİMİZİ ORDUMUZU DEVLETİMİZİ HAYIR ETSİN.....

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK

Newwave

Altın Üye
şahsıma pkk lı katil terörsit diyen birisinin banlanacağını sanıyordum. Yoksa bir kişiye pkk lı katil terörösit demek serbest mi
İlgili üye gereken cezayı alacaktır biraz sabırlı olunuz biz ban yetkisini tekrar smod
arkadaşlarımıza devir ettik bu bağlamda üyelere anlık müdahale imkanımız yoktur iyi forumlar.

TraFoo

Banned
Rıza Zelyut Yazdı:Darbeciye de iktidara da hizmet eden alçaktır .

iktidara da kısmını kestim.orasına katılmadığım için.:redface:

Rıza Zelyut Darbeciye hizmet eden alçaktır. bu konuda hem fikiriz.

rıza bey sen kimin için çalşıyorsun.28 şubat döneminde biliyoruz da ya şimdi...?

ben bunu yazdım.cümle düşüklüğü sanırım sorun :utan ben şahsa olarak kullanmadım :001_unsure::blush:

rıza zelyurt kendi sözünü keserek alıntı yaptım.:utan
Aynı cümlesi duruyor + polemik peşinde ...

geri zekalı fikirlerini kendine sakla
dini konularda yorum hakeret edetmeye hakkı sen nerde buluyorsun aptal herif haddini bil
Aptal + Gerizekalı....

MARCUSX

New member
http://www.hackhell.com/serbest-kursu/649987-anitkabir8217e-denizaltiyla-saldiracaklar-2.html#post4882819

taviking adlı üye

Bu adamın hayatı postal yalamakla geçmiş kafa kilit sadece eller çalışıyor onuda artık sadece matrağa bağlayabiliyolar her köşeyi tutmuşlar napsın garibim acısını mizahtan çıkarmakla yetiniyor.Salakça yazılarından dolayı Yılmaz Özdile teşk ediyoruz gene alakaya fülfül otu cinsten başarılı bi saçmalama örneği sergilemiş..
yazara iftira ve hakaret

III. Göz

Altın Üye
trafoo adlı şahşın artık süresiz banlanmasını istiyorum çünkü yediği onca banın üstüne hala gelişme kaydedemedi..Fatih Sultan Mehmet'e ve dinimize hakaret eden soysuzun banlanmasını rica ediyorum..

http://www.hackhell.com/serbest-kursu/650222-iste-isim-isim-cami-bombacilari-2.html#post4882920

bana kalsa değil camiyi fatihi fatihi.................tek bir böcek kalmayana kadar ne kadar haşerat varsa hepsini dezenfekte ederim......

III. Göz

Altın Üye

MARCUSX

New member
vatandaşlık görevimi yapmışım.Geçmişini inkar eden soysuzdur.Yanlış birşey yaptığımı sanmıyorum.Türk vatandaşı olduğum için görevimi yaptım,bundan sebep ceza alacaksam sorun değil..
Siyaset ve Politika Şikayet&Öneri Başlığı'nın gereksiz ve başka üyeye cevap vermek için kullanımı

HTML