Nasıl ölceğini bilmek istermesiniz?sadece bir test

YlDrM_BiLa

New member
haha bende yanarak ölcekmişim böle şeyleri koymayın bence kader die bişe var sen nerden bilicen yada başka biri nerden bilcek böle şeyleri Allahtan başka kimse bilmez böle şeyleri:::mad::mad:

bbxvv

New member
yok artık daha neler evimde yangın alarmı yok diye yanarak ölecekmişim. o zaman türkiyenin %80 ninden fazlasının yanarak ölmesi lazım =P

alcnatly41

New member
Kanser
Kanser sonucu ölme ihtimalin çok yüksek. Cep telefonu kullanma. Baz istasyonlardan uzak dur. Sağlıklı besinler ye. Bilgisayar kullanma, günde 1 saatten fazla TV seyretme. Nükleer santralde çalışma.

BU çktı bana :D

C€yL!nN

New member
Kanser
Kanser sonucu ölme ihtimalin çok yüksek. Cep telefonu kullanma. Baz istasyonlardan uzak dur. Sağlıklı besinler ye. Bilgisayar kullanma, günde 1 saatten fazla TV seyretme. Nükleer santralde çalışma.

Yaradan bilir...

KediCiX

"Luv YOU Guy"
Kalp krizi
Senin için kalp krizi sonucu ölme riski çok fazla! Tuzdan, kolestrolden uzak dur. Sağlıklı yaşa, spor yap. Stressiz bir iş bul kendine. Sinirlerine hakim ol. Yoga yap, kedi köpek besle, zeytinyağlı ye.

bnm kolesterolüm bile yok ne saçmalıyo bu :sigara:

koko01

Banned
benim gibi bir adam yanarak ölcekmiş ... pehhhhh ... saçma !!!!!!!!!!!!! ben kafama sıkmayı düşünürken bu çok saçma !!!!!!!!!

HTML