Nasıl ölceğini bilmek istermesiniz?sadece bir test

UfuğuM

New member
Zehirlenme
Senin için zehirlenerek ölme riski çok fazla! Sivrisineklere, farelere karşı her zaman sineklik, sopa kullan. Ormana, pikniğe çıkma. Annenin yemeklerinden başka birşeyi ağzına koyma. Yemeği ocakta unutma, çekmecende her zaman bir gaz maskesi bulundur. Güneş enerjisiyle ısın.

bana bu çıktı amanın allah korusun:eek:hagerçi hiç acı duymadan giderim iyi de olur bi bakıma:D

NAZİLLİ

New member
Bende Yaptım şimdi Bu Testi Ama Dogru Mu Bilmiyorum Yanarak ölecekmişim Ben..arkadaşımda Yaptı Yanımda Bu Testi..oda Yanarak ölecekmişş.

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
kanserden öleceğimi anladım bunun için tşk mü edim :( :( :( :(

faden

New member
kanserden olcekmişim şakası bile kötü yyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaa

:eek:ha:eek:ha:(:(:(kanserden ölecekmişim şakası bile kötü yyyyyyyyyyaaaaaaaaaa :) :) :):eek:ha:eek:ha:eek:ha

yanarak ölcekmişim apartmanda ben apartmanda oturmuyomki :):):):):):):):):):):):):):):):)

pichos_ki

New member

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma.

Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

yuh artık cok sacma :):)

elvaha

New member
Yanarak ölmek çıktı Banada Arkadaşlar. Ama Ben Yinede Rabbimin Dediği Olur Diyorum Ve Pekde Asıllıca Bulmuyorum......

LiTtLaT

єяi¢ ¢αятмαη
Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

AŞIRI ACMA!!!

kunteper87

New member
Silahlı saldırı
Senin için silah vuruşu sonucu ölme riski çok fazla! Ateşli silahlarla fazla oynama. Askerliğini yapmadıysan kesin kaçmaya bak. Mitinglerden, kalabalık alanlardan uzak dur. Belalı işlere karışma, sakin ol, gece 12ye kadar eve dönmüş ol. Hatta evinden bile fazla dışarıya çıkmamaya çalış. Hırsız alarmı satın al.
way anasını..uslu durmaz bu çocuk:D

HTML