Nasıl ölceğini bilmek istermesiniz?sadece bir test

vinsinity

New member
Uçak kazası
Uçak seyahatlerinden uzak durman senin için hayati önem teşkil ediyor. En güvenli yolculuk şekli de olsa uçak kazasında ölme ihtimalin çok yüksek

Aborted

New member
bana zehirlenme çıqtı yaw allah allah

Zehirlenme
Senin için zehirlenerek ölme riski çok fazla! Sivrisineklere, farelere karşı her zaman sineklik, sopa kullan. Ormana, pikniğe çıkma. Annenin yemeklerinden başka birşeyi ağzına koyma. Yemeği ocakta unutma, çekmecende her zaman bir gaz maskesi bulundur. Güneş enerjisiyle ısın.

cner12

New member
AIDS
Senin için AIDS sonucu ölme riski çok fazla! Kan alma, kan verme. Hatta her türlü kandan uzak dur. Daima kondom kullan. Mutlu bir evlilik yap sadece bir kişiyi sev

çok saçma birşey neye daynarak söylüyorlar bunu

arkadaşlar bu arada nsıl link verileceğini bilmiyorum diye buraya yazıyorum www.kimsilmis.net e girin sizi msn inden kimin sildiğini öğrenebilirsiniz

turan_efe

♥♥ Romantik Serseri ♥♥
:help AIDS mi hayatta şapkasız çıkmam ben ya. saçma ama eğlendik işte. emeğine saygı duymak lazım. tşk. ederim.:vur

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
Kalp krizi
Senin için kalp krizi sonucu ölme riski çok fazla! Tuzdan, kolestrolden uzak dur. Sağlıklı yaşa, spor yap. Stressiz bir iş bul kendine. Sinirlerine hakim ol. Yoga yap, kedi köpek besle, zeytinyağlı ye.

sonucu ölüormuşum ei fena deil en azından saçma deil :D

bangbang13

New member
Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.
hahahahhaha:))))))))))))))

tigle

New member
benm bira garip çıktı :D
Dayak yiyerek
Kaşınıyorsun... Sakin ol, belalı işlerden uzak dur. Ya iri bir cüsse için vücut geliştir, ya karate kursuna git, aksi taktirde biri seni fena halde benzetecek. Temiz bir dayak sonucu hayata veda edeceksin.
:vur

ManigatöR

PlaYboY 69
önce kafama zeplin düşücekmiş ölmezsem
denizaltına bindirip batırcaklarmış boğulmazsam
mamutun altında kalıcakmışım ezilmezsem
rafineriye atıp ateşe vericeklermiş yanmazsam
530.000volt elektrik vericeklermiş çarpılmazsam
petrol kuyusuna gömüp üstümü betonla kapatıcaklarmış
artık ölmezsem diye bişey yok eşşek değiliz ya mefta oluruz

pasa96

New member
Uçak Kazasından ölecekmişim yuuuuuuuuuuhhhhhhhhh be kardeşim ben hayatımda hiç uçağı binmedimki Allah aşkına böyle saçma sapan şeylerle insanları meşgul etmeyin ya kimin ne zaman ne şekilde öleceğini Allah tan başka kimse bilemez biraz mantıklı şeyler paylaşalım

see_live

New member
Hayvan saldırısı
Evde kedi köpek besleme. Ormana, pikniğe, trekkinge gitme. Doğa sporlarından tamamen uzak dur. Büyük, metropolitan bir yerde yaşa ve her türlü hayvandan uzak dur. Hayvanat bahçeleri en son ziyaret edeceğin yerler arasında olmalı
Muhahaha yok ya sanamı soracam nerde gezeceğimi.Bu cevabı benim yiğenim bile derdi.

danişman

New member
Senin için kalp krizi sonucu ölme riski çok fazla! Tuzdan, kolestrolden uzak dur. Sağlıklı yaşa, spor yap. Stressiz bir iş bul kendine. Sinirlerine hakim ol. Yoga yap, kedi köpek besle, zeytinyağlı ye.

hayda tırstım şimdi :D

HTML