NarGiLe'CiLer..ßu ßaşlıkta topLanSın..

ikRa

Banned
Şef bayramda istanbulda olcam nasipse lionking i bulcam sana ulaşabiirsek kralını içeriz :)

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
ilk içişimde kafa yapıcak hevesiyle içmemeye başlamıştım.. kafa yapıcak diye 1 saat içtim söndü bidaha yaktırdım yine kafa yapmadı..sadece duman çıkıyo.. ama köz e biraz marijuana katınca manyaq oluyo..:)

StrikeMan

New member
ya ama heraLde ya$tan oLuCakS ki ßizim arkaDaşLaraDa kafa yaPıo ßea :D lem 1 saat felan iÇinCe doru DüzGün yürüyeMiOs :D:D yaf ßi ara hh'den GeLmek iSteyenLerLe ßeraßer NarGiLe iÇmeye GiDeLim aKa'yıDa GötüreLim :D:D

lazzuri53

"LazigoL"
arkadaşlar Üsküdar ve çevresinde şöle adam akllı nargile içilecek bi yer bilen varsa bi reklam etsin de biz de oraya gidelim,diğer bütün yerler tırt burada..! ):

StrikeMan

New member
LaZiSH' Alıntı:
arkadaşlar Üsküdar ve çevresinde şöle adam akllı nargile içilecek bi yer bilen varsa bi reklam etsin de biz de oraya gidelim,diğer bütün yerler tırt burada..! ):

ßen yarın ÖreNip SöLerim SaNa ßizim arkaDaşın hep GittiĞi ßiyer VarDa unuttum ..
:goz:

iSpiK

Kadim Dost
rakılı icin allta koyuyolar burda yaslılar kahvesı war orda yapıolar taby manyaq oluoSun .. ciLa olarak üstüne 3-4 bira cakıon tamamdır...

ha bide cilek kavun yerıne bazı ot turlerı koyarsanız onlarda kafa yapıo :p ama işim olmaz :p :p

gencman

New member
nargileyi üç yıldır falan ıcıyorum sadece ilk basladıım zamanlar hafiften kafa yapıodu sımdı bısı olmuyo
bence en guzelı cılek- muz bi de nane

lazzuri53

"LazigoL"
iSpiYonCu' Alıntı:
rakılı icin allta koyuyolar burda yaslılar kahvesı war orda yapıolar taby manyaq oluoSun .. ciLa olarak üstüne 3-4 bira cakıon tamamdır...

ha bide cilek kavun yerıne bazı ot turlerı koyarsanız onlarda kafa yapıo :p ama işim olmaz :p :p
ohooo uçmuşsun sen ya ;)
'inci'li midyede yermisin üstüne:D :D

king_yavuzz

New member
abi kafa olayını bilmiyodum zaten 5 aydır içiom elmalıyı tek geçerim.yanındada Türk kahvesi soraları da çayla devam ediorus

ISHYnum846

New member
dun nargile iciyorduk arkadasla..yanimizdaki cift birer nargile aldi fakat
30 dak icinde kalktilar. bende ziyan olmasin diye nargileyi yanima getirdim
kozleri alayim diye kendi nargile icin. Ama denemeden duramadim, sipsiyi
cikarip nargileden ictim biraz. Cilekli ve guzel bir tadi vardi.. Kendimi tutamadim
bir firt iki firt derken garson geldi guler yuzle istersen sana birakayim dedi..
Yok sagol dedim geri yolladim, 1-2 saat sonra biz kalkarken ayni garson 15 tane
karisik tutunden fantezi bir nargile hazirlamis, biraz yaktiktan sonra bana verdi
denemem icin.. Ama cafedeki herkes koptu..
Sonra neyli diye sordu, ilk basta hindistan cevizi sonra visne dedim..
Meger adam kafa buluyormus, corbanin corbasi olmus nargile...Cok agirdi!

sagopa_22

Banned
LAZİSH üsküdarda bnm okul oralarda ehli keyf,otantik falan die nargile cafeler war ama kadıköydeki kadar çok cafe yoq nargile içmek için ben arada otantikte içiorum ortam fena sayılmaz:D

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
dreamr' Alıntı:
nargile çol başka gerçekten
Kapicinolu en güzeli bence
+10000

kafa yapmıo nargile :)
ilk içtiğimde sanki biraz ağırdı nargile ama sonraları hafif gelmeye başladı :D

nargile içtikten sonra içki(Ramazan'da olmaz tevbe tevbe) sonra da kokoreç güzel gider :cool:

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
A.k.A_EjAy' Alıntı:
yok olm:e içmem:D:D
günah günah:p
bira bile içmedim...
ben müslüman çocuğum rapciyiz die herqes kesh filan dio ama ben onlardan deilim..:D
niye yaw nargile harammıki...bende ilk defa içtim geçende kafa falan yapmıyo bence...ama elmalının kokusu çok güzel:)

lazzuri53

"LazigoL"
sagopa_22' Alıntı:
LAZİSH üsküdarda bnm okul oralarda ehli keyf,otantik falan die nargile cafeler war ama kadıköydeki kadar çok cafe yoq nargile içmek için ben arada otantikte içiorum ortam fena sayılmaz:D
ikisine de gittim kardeş ama ii deil bence,kadıköydekilerin de çoğu rockçı işi bize gelmez..:D

bu arada snn okul hangisi?
H.Edip/Ticaret??

HTML