NarGiLe'CiLer..ßu ßaşlıkta topLanSın..

batuhan5432

New member
Konu itibari ile kötü ama düşünce ve ayrıntıya bu kadar iyi nüfuz etme bakımından güzel bir başlık olmuş.Nargilenin içine ot,esrar,rakı,bira v.s. katan arkadaşlara tepki gelmemesine şaşırdım doğrusu.Son olarak nargilenin içerisindede tütün mevcut sigara kadar zararlı olmasada zararı mevcuttur.Dinimizce vücuda zarar veren şeyler haram kılınmıştır.Bunları yukarıda soran bazı arkadaşlara cevap olsun diye yazdım kimse yanlış anlamasın .Saygılarımla kolay gelsin

googles

New member
walla :D ben en cok kavunluyu seviyorum :D kocaelinde karısık yapıyorlarmıs :D ay sonu denemeye gidecegim :d nasılmış bakalım !!!

lazzuri53

"LazigoL"
batuhan5432' Alıntı:
Konu itibari ile kötü ama düşünce ve ayrıntıya bu kadar iyi nüfuz etme bakımından güzel bir başlık olmuş.Nargilenin içine ot,esrar,rakı,bira v.s. katan arkadaşlara tepki gelmemesine şaşırdım doğrusu.Son olarak nargilenin içerisindede tütün mevcut sigara kadar zararlı olmasada zararı mevcuttur.Dinimizce vücuda zarar veren şeyler haram kılınmıştır.Bunları yukarıda soran bazı arkadaşlara cevap olsun diye yazdım kimse yanlış anlamasın .Saygılarımla kolay gelsin
dostum nargilenin içine ot,esrar koyan mı var?
aramızda şaka yapıoz alla allaa..

ISHYnum846

New member
FLeTCh®' Alıntı:
Ankara'da olan varsa ısmarlıyım 1 nargile :D

Benim bildigim FLeTCh® sozunu tutar.. Aman kizilaydaki Misira goturmede..

Caylarda benden olsun ! Aslinda bir fikir geldi aklima...

Ankara Hackhell Nargile Oturumu.. Ben ve FLeTCh® variz..baska..

AHNO!

CiTeNLtY

New member
NargiLe guseL bisidir...
nargiLenin kafa yapan kendine has tutunu tömbek'tir...
Kafa yapmasi olayida bunyeye bagLi oLarak degisir.. 1 bira ile sarhos olanda var 10 tanesiyle hic bisey olmayanida var bunun gibi...

Bence en tatLisi kavunLu..
yok suya viski koyalim yok raki koyalim bunLardan bisey olmas hic kokudan sarhos olunmusmu ? koku kafa yapmaz..

Ama soguk su veya süt koymak iidir..

SimaSultan die dandik bi tutun markasi var aLmayinda yapan adamada sorun markasi ne die bunu derse icmeyinde..

Sahsen 4 yildir nargile icen birisi oLarak Suriye tutunLerini tercih ederim..

ISHYnum846

New member
Dostum kucuk bir kavunu oyup lule niyetine icine kavun tutunu koyarak
bir de kavunlu schweppes denedin mi hic?

codec

New member
Nargile osmanlı zamanından gunumuze ulasmıs eskı adetlerımızden. Kendi içinde çok ayrı bir kulture sahip kullanıcıları tarafından olsun satıcıları tarafından olsun o kulturun çemberi içinde guzellıklerı barındıran bır gelenegımız. nargıle genelde dogu bloku ulkelerınde gorulmus sonradan globallesmeyle bırlıkte atı ulkelerındede gelısmı yayılmıs. İstanbul'da nargıle denılınce akla Tophane semti gelır. Nargilecilerde ozellıkle tophane semtındekıler zamanla teknolojıyede aak uydurmuslar ve cafelerıne kablosuz ınternet sıstemlerı kurarak musterılerıne hem nargıle keyfı yasatırken aynı anda laptopu yanında olan musterılerıne ucretsız ınternet hızmetı vererek aynı zamanda ıslerını ınternet uzerınden takıp etme fırsatı verıyorlar.istanbula yolunuz duserse ve bır nargıle seversenız tavsıyem tophaneye ugramadan gecmeyın. hem nargıle keyfınden sonra sahılde balık ekmekte sızı beklıyor:)

Bu arada bu 1000. mesajımmış. Bende artık 1000i devirdiğime göre hackhell'de misafir değil ev sahibi konumuna geciyorum degilmi:)

StrikeMan

New member
A.k.A_EjAy' Alıntı:
ulem warya konusmaya bak şimdi benimde canm çekti hea:D:D
nan aka GeL ramaZanDan Sonra GiDelim narGileye Şuruß sen ßen hackheLLden isteyenLer oLurSa onLarDa GeLir Avrupa yakaSındayıS b.köy'de kakDüs var oraya GidiCes ona Göre :D:D

Not : hem reSim felanDa Cekip ßuraya koyarıS :D zaten ßen iki fırt cekim hemen kendimDen GeCiom :pp :D:D

sagopa_22

Banned
LAZİSH haklısın wlla dün kadıköye gttk arkadaşla marakeş die bi mekan war olmaz böle şey bu kadar tipi tip bi arada başka yerde yoktur heralde:D

DOSTYUZ

New member
Ya Boş Verin şunlu Bunluyu Nargileyi Içeceğiniz Mekan çok önemlidir O Kadiköydeki üsküdardaki Ler Nargileci Değiller Onlarin Amaci Sadece Para Kazanmak He Elbetteki Diğerlerinin De Para Kazanmak Ama Hakkiyla Usulüyle Yapiyorlar

Neresi Mesala Beyazittaki şadirvan Tamamen Salahş Bir Ortamdir Ama Adamin Elinde Kömür Devamli Dolaşir Sizin Közünüzün Bitmesine Müsade Etmez Tam Bir Nargilecidir.
Mesala O Kadar Olmasada Tophane Burda Içtim Güzel Mekan Ama Dediğim Gibi Köz Servisi Zayif Istemek Gerekiyor

üsküdarda Nargileci Sormuştu Bir Arkadaş
üsküdarda Balik Pazarinin Ortalarinda Nike Adidas Satan Mağzanin Hemenyaninda çati Kafe Var Orda Nargile Bulunur Istediğin çeşidi De Mevcuz Hizmet Te Güzel Ama Sen Orda Nargile Içirmisin Dersen Mecbur Kalmadikca Içmem Ama Nezih Güzel Bir Cafe

Kadiköy Dersen Zaten Elini Sallasan Nargileci Olduğunu Söyleyene çarpiyor Onun Için Bişi Demicem

HTML