Microsoft windows Vista hakkındaki tüm sorularını burdan verin cevaplıyayım

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
bir sürü gereksizin var

ben baktm ama bisey carpadi gozume tüm hizmetler burada not defteri seklinde koyamadım resim olarak ekliyorum ilgine tsk

http://www.imageturk.com/thumbs/th_c11cac6bbc9d5f55bf64f.jpg

sorry yanlis link yazmisim dogrusu bu

http://www.imageturk.com/goster.php?res=c11cac6bbc9d5f55bf64f.jpg
sistem kaynakların fazla galiba hehe :) her ne ise konumuza dönelim şimdi yeni microsoft aracı var sistem svchost altına saklanıyor bulmak şu an için imkansız çok iyi bir kullanıcı olman lazım :) bu ne yapıyor korsan vistaların denetim masası yada masa üstünü ve bilgisayarımı kitliyor aygıt yöneticisi felem de açılmıyor maksat yıldırmak şimdi sen vistayı yeniden yükle update i sakın sakın otomatik yada microsoft sitesinden yapma dr.vistadan yap :) bir dahada korsan vistaya öle online update yaptırma :)

hellguards

New member
dostum bende vista starter kurulu bunu vista ultimate yükseltmek istiyorum şu anda bilgisayar derecelendirmem 3 ben vista ultimate yüklesem kaldırırmı.bu üç boyutlu pencereleri kullana bilirmiyim
1 gb ram 128mb paylaşımlı 256 ati ekran kartı var t7200 de işlemci ne dersin kurayımmı ultimati

57fatih

New member
merhaba arkadasim ben vista icin bir antivirus programi indirdim adi "Kaspersky" bu program normalinde vista'da calismasi lazim window'sun kendi sayfasinda yaziyor ama benim vista bu programi tanimiyor lütfen yardim et

saygilar

batmaz27

New member
selam arkadaşlar bende orjinal vista ultimate var ama bir önceki makinamda kurulu idi. makinayı format atmadan satmıştım şimdi yeni makina aldım vistayı kurayım dedim yeni bir serial istiyor. vista hediye olduğundan faturası bende değil, yeni makinama nasıl kurabilirim?? acil yardım lütfen....

octupusss

New member
MMARJINALL merhaba..
Benim Vista yüklü olan D: sürücüm günden güne büyüyor neredeyse 20 GB a ulaştı.
Gerçi deneme amaçlı programlar yükleyip kaldırıyorum ama yine de bir tuhaflık var gibi..sencede öyle değilmi..?

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
:((

dostum bende vista starter kurulu bunu vista ultimate yükseltmek istiyorum şu anda bilgisayar derecelendirmem 3 ben vista ultimate yüklesem kaldırırmı.bu üç boyutlu pencereleri kullana bilirmiyim
1 gb ram 128mb paylaşımlı 256 ati ekran kartı var t7200 de işlemci ne dersin kurayımmı ultimati
ne yazıkki 3d efekt kullanırsın ama sistemin ölür :(( ama bir dene eğer bir sorun olursa 3d efektlerde derece deere azaltmana yardım ederim

selam arkadaşlar bende orjinal vista ultimate var ama bir önceki makinamda kurulu idi. makinayı format atmadan satmıştım şimdi yeni makina aldım vistayı kurayım dedim yeni bir serial istiyor. vista hediye olduğundan faturası bende değil, yeni makinama nasıl kurabilirim?? acil yardım lütfen....
öncelikle yüklerken yeni serial istemez formatlı ise....
yükledikten sonra crack yap etkinleştirme yerine olsun bitsin :)

MMARJINALL merhaba..
Benim Vista yüklü olan D: sürücüm günden güne büyüyor neredeyse 20 GB a ulaştı.
Gerçi deneme amaçlı programlar yükleyip kaldırıyorum ama yine de bir tuhaflık var gibi..sencede öyle değilmi..?
bunun çözümünü defalarca anlattım dizin oluşturma hizmetini kapatacaksınız konunun içerisinde mevcut okununuz lütfen

hasret1057

New member
slm kardeş.
benim sorunum şu:
windows vista enterprise 32 bit sistem de casper nirvana marka laptop ta kullanıyorum
ama birtürlü windowsu etkinleştiremedim bu crack proları ile
ve artık son 4 gün üm kaldı
sizden yardımınızı bekliyorum
[email protected]

esien

New member
Sistemim vista ultimate i kaldırır mı yada vistanın özelliklerini kasmadan kullanabilirmiyim.
->p4 3ghz işlemci
->intel 865perl anakart
->dx10 ati 2600pro 256mb
->80gb hardisk sata değil
->2.5gb ddr ram

_turg@y_

New member
arkadaşlar ne bilmek isterseniz sorun neye ihtiyacınız varsa isteyin burdan cevaplıyayım
merhaba usta benim bilgisayara (1gb ram,256 ekran kartı,180gb hdd) vista hom basic yükledim :vur ama sistem ram i 504mb gösteriyo Xp Pro da canavar gibi olan makina takoz oldu 2 tane 256 ekran kartı var biri anakartın üstünde sebebi odur diyorlar ben harici olanı kullanıyorum. (anakart asus,harici ekran kartı asus) yardımcı olursan sevinirim. teşekkürler......

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
şimdiiii

merhaba usta benim bilgisayara (1gb ram,256 ekran kartı,180gb hdd) vista hom basic yükledim :vur ama sistem ram i 504mb gösteriyo Xp Pro da canavar gibi olan makina takoz oldu 2 tane 256 ekran kartı var biri anakartın üstünde sebebi odur diyorlar ben harici olanı kullanıyorum. (anakart asus,harici ekran kartı asus) yardımcı olursan sevinirim. teşekkürler......
biostan onboard ekran kartını kapa bikere ve vistada gereksiz servisleri kullanıcı denetimini dizin oluşturmayıda kapa bunları hep anlattım konuları oku :)

mustafcon

New member
arkadaslar benım bır laptpom var ve windows vista home basic pcde tyanınmayan 3 adet vırus var sılemıyorum pc ye format atmaya calıstım windows xp cd sı ıle olmuyor yanı alt surumu oldugu ıcın kabul etmıyor bana yardımcı olursanız cok sevınırım

crazyboy07

New member
kardeş,vista da flas bellek kullanamıyoruz,yazılım yüklemesi gerek diyor,kingston data traveler kullanıyom 2gb olanı,ama hiç bir usb giriş tanımıyo aygıtı,nasıl çözebiliriz bu sorunu,bi fikrin var mı acaba?

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
öncelikle

kardeş,vista da flas bellek kullanamıyoruz,yazılım yüklemesi gerek diyor,kingston data traveler kullanıyom 2gb olanı,ama hiç bir usb giriş tanımıyo aygıtı,nasıl çözebiliriz bu sorunu,bi fikrin var mı acaba?
ilk defa böyle bir sounla karşılaştım :( normalde hemen tanıması gerekiyor eğer olmadıysa vista güncellemesi yap geçen aykı güncelemelerden 1 i donanım uyuçmazlığıyla alakalıydı

arkadaslar benım bır laptpom var ve windows vista home basic pcde tyanınmayan 3 adet vırus var sılemıyorum pc ye format atmaya calıstım windows xp cd sı ıle olmuyor yanı alt surumu oldugu ıcın kabul etmıyor bana yardımcı olursanız cok sevınırım
yada her hangibir iyi virüs programıyla tarat siler silmiyor diye bişi olmaz vista dvd side pc ye format atar

ottoman86

New member
arkadaşım ellerine aklına sağlık yeni bilgisayar almıştım vista starter kuruluydu bayağı yabancı kaldım ama senin anlattıklarından sonra bilgilerim yenilendi çok teşekkür ederim

octupusss

New member
MMARJINALL Selam..
Ciddi bir sorunla karşı karşıyayım..
Asus W5F Notebook kullanıyorum, C: de XP - D: de ise Vista Ultimate yüklü. Vista yı daha yeni yükledim ve bugün farkettim ki ..
Vista da işlemci Fanı çalışmıyor.
Kapatıp XP ye geçtiğimde ise fan aralıksız çalışmaya başlıyor. Dolayısıyla donanımsal değil. Vista için birçok driver yükledim bunlarla alakası olabilirmi..bu driver lar acaba FAN ı kontrol eden bir program veya driver ı değiştirmiş olabilirmi....

yardımcı olabilirsen çok memnun olurum !!!!!!

Selamlar.

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
arkadaşım şimdi şöle

MMARJINALL Selam..
Ciddi bir sorunla karşı karşıyayım..
Asus W5F Notebook kullanıyorum, C: de XP - D: de ise Vista Ultimate yüklü. Vista yı daha yeni yükledim ve bugün farkettim ki ..
Vista da işlemci Fanı çalışmıyor.
Kapatıp XP ye geçtiğimde ise fan aralıksız çalışmaya başlıyor. Dolayısıyla donanımsal değil. Vista için birçok driver yükledim bunlarla alakası olabilirmi..bu driver lar acaba FAN ı kontrol eden bir program veya driver ı değiştirmiş olabilirmi....

yardımcı olabilirsen çok memnun olurum !!!!!!

Selamlar.
power düğmesine bastığında bios devreye girer çipseti uyarır fanlar dönmeye başlar ısı sensörleri fanlar döndükten sonra devreye girer ve şu an hala hdd ile temasa softeware olarak geçilmedi sonra donanımlar taranır boot yüz alınır vs... bu saffada fanların çalışıyormu eğer bu saffada da susuyorsa anakartta sorun var.. bios unu update etmen gereke bilir.. hee fanlar çalışıyor ama vissatay geçince duruyor diyorsan vista anakartına bir müdahelede bulunmaz ama eğer vistaya sürücü diye anakart overclock aracı yüklediysen fanını kapatıyor ola bilir

vistayı kaldırıp xp nasıl kurabilirim bi yardımm
ellikere anlatılmış bişiyi konuyu okumadan tekrar sormaya utanmıyormusun

enywer

New member
slm arkadaslar, bende vistayı xp ye cevirmek isteyenlerdenim, format atamıyorum, boot cdlerin linkleri ölmüş, güncelleyebilirseniz sevinirim. tşkr...

HTML