Lig TV yi internetten izle!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rap_babz

New member
beyler bende aynen linki urlye yazıyorum ama sonralisans alımı diye bişey çıkıyo ne yapmam gerek yardım edin pls

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
omuyooooooooooooooooooooooooooooo

olmuyooooooooooooooooo

bal10

New member
kardes bi kullanıcı adı ve sifre sordu o ne yav bi yardımcı olun bizde izleyelim bende tsk ederim

zapping

New member
arkadasım payalasımın icin tesekkurler ama ben açamadım lisans alımı die bişey var oraya ne yazacaz

simdiden saolasın

cetin002

New member
medya player 11 sorunu

fofer' Alıntı:
yaw media plaer 11 kullanıyorum url adresini nereye yapıştırıcaz bulamadım
yardım edermisinizzzzzz
önce üst menülerden kitaplığı seç orda seçili durumdaki müzik sekmesini tıkla açolan sayfada yaz menüsünün hemen altındaki düzen seçeneklerine tıkla ordanda klasik menüleri gösteri seç.

Nightmare_23

New member
Artik Bİttİ....

cetin002' Alıntı:
önce üst menülerden kitaplığı seç orda seçili durumdaki müzik sekmesini tıkla açolan sayfada yaz menüsünün hemen altındaki düzen seçeneklerine tıkla ordanda klasik menüleri gösteri seç.

yav kardeşim böyle bişey yok artık bitti lütfen başka şeyler yazıpta topici üst sıralara taaşımayınız.Herkesin kafasını karıştırıyorsunuz......forumlarda tarihlere ve yazılanları baş sayfadan başlayarak teker teker okuyun ve öyle cevap yazın

KONU KAPANMIŞTIR....:mad:

zula

New member
çok teşekkür ederim ama passaport falan diyo açmıyo ama emeğin için saol yardım edersen sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML