Lig TV yi internetten izle!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RuTH

Altın Üye
çok takılıyor yawww bir yolu yokmu bunun ne yapmak lazımmm

ademim

New member
ya abi bi sakıncası olsa ne olcak ki ama benim kanaatimce talep çok fazla olduğu için biras yawas. Sakıncasını düşünün modemi kapatın açın IP değişsin. Ondan sonra "NO PROBLEM" :D . Kardeş hayır dualarımı aldın. emeğne sağlık

xsuaty

New member
Cok guzel paylasim dostum ama suda varki bu tur firmalar gecen sezon basndada ilk 2haftayi ucretsiz vermisler daha sonra ucretli yayina gecmislerdi.Internet uzerinden online olarak sifreli kanallari izletebilen bu tur firmalar mevcut.Bu firmalar kanallarla sozlesmeler imzalaqyip belirli ucretler karsiliginda yayin yapabiliyorlar online olarak.Eger firmanin ana sayfasini incelerseniz biraz bilgi sahibi olursunuz.

Yinede kapanana kadar saglam paylasim konuyu sabitliyorum....

firatay

>>>> ALESTA
Ellerine Sağlık Ama Benim Bilgisayarda Donuklaşıyor.

Moderatör
Moderatör
Görüntü kaLitesi çok yüksek oLdugu için takıLma ya$anması normaL.. ekran ßoyutunu kücüLtüp görüntü kaLitesini ßozunca uzun süre takıLmadan izLeyebiLirdik.. ama ßöyLe düşünmü$ler.. ne olursa olsun 10 numara payLasım..ßende ilk açtıgımda çok sevinçli ßir haberLe karsılastım apiah kırmıız gördü:D nitekim maçın sonucu iyi değildi:p

bad_boyum

New member
selam

abi büyüksünn...dün izledik ama bu gün gitti bi bak gözünü seveyim şu ligtv ye ....emeğine sağlık

Cansiz

New member
kim ne derse desin güzel paylaşım!!!

eren1234

New member
yea abi bu 1mb goturuomus yahu adsl sınırlıların dikkatineeeeeeeee vlla sizede bir sorayım dedim bn de tam bilmiyorum ....

mchasso

New member
walla pleaseee yardımmmmmmm....acıl hemde yarın mac var yaaa..yapma be dıgı... bızden ne ıstıon yaa :))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML