Kopyala-Yapıştır oyunu

herkül88

New member
Darwinistler, arı larvalarının ördükleri kozanın içinde bulunan "fibroin" isimli proteinin kuvvetli bir bakteri öldürücü ve enfeksiyon giderici olduğunu ve kozanın bu özelliği sayesinde larvaların mikroplardan korunduklarını düşünmezler.

gamshe_Lee

New member
MİKROSKOBİ: Kesitlerde gestasyonel endometrium örnekleri yanı sıra
geniş alanlarda iri vesiküle nükleuslu, geniş sitoplazmalı
normal ya da bir kısmı nekrotik ve iltihaplı desidua
gözlenmektedir. Ayrıca arada proliferatif ve tek sıra
trofoblastik epitel ile döşeli miksomatö stromalı dejenere
ve normal villus yapıları bulunmaktadır.

Malignite mevcut değildir.

T A N I : Uterus, Endometrium, Küretaj:

- GESTASYONEL ENDOMETRİUM
- İLTİHABİ NEKROTİK DESİDUA VE PLASENTA PARÇALARI

Saygılarımla

:D :D

axlrose99

New member
The Beatles, İngiltere'nin Liverpool kentinde kurulmuş bir müzik grubuydu. The Beatles hem sanatsal[kaynak belirtilmeli] hem de ticari başarılarıyla tarihte büyük bir üne kavuşmuştur. Modadan müziğe kadar geniş yelpazede bügünkü gelişime payları büyüktür.[kaynak belirtilmeli] Grup, birçok satış rekorları kırıp elliden fazla şarkisıyla liste başarısı göstermiştir. Amerika'da büyük bir başarıya ulaşmış ilk İngiliz grubu olmuştur

The Beatles, kendi materyallerini besteleyen ve birçok müzik tarzını içeren ilk rock akımlarındandır.[kaynak belirtilmeli] Birçok yeni müzik tarzına kapı açan grup[kaynak belirtilmeli] aynı zamanda birçok yenilikçi prodüksyon tekniklerine de öncülük etmiştir.[kaynak belirtilmeli] 1965 yılının Aralık ayında çıkardıkları Rubber Soul ve 1966'da çıkan Revolver popüler müzik için devrim niteliğinde iki albümdür. 1967'de çıkardıkları Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band albümleri genel olarak ilk kendilerine özgü tarzdaki albümü olarak görülür. Grubun giysileri, saç tarzları, müzik enstrumanı seçimleri, etkin oldukları dönemin modasını belirlemiştir. Grubun bu etkisi de, müzik sahnesini aşıp sosyal ve kültürel bir devrim niteliğine ulaşmıştır.

vikipedi den heralde.:p

mc_hayalci

|”:Eenzaam*Duisternis:”|
gözLerim sustu Bebeqim sadece sustu
yokLuk yasadım hayaller içimi parçaladı
parçLandım…mutLuLuqum kırıLdı

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
eğer 60+ kasacaksan warrior da master acman için lazım olacaktır

bu varmış :D:D

sauron61

New member
Son günlük kayıtları
Kristen Baxter Hastanesi'de hemşireler bana iyi bakıyorlar.
Kristen Baxter Hastanesi'de hemşireler bana iyi bakıyorlar.
Kristen Baxter Hastanesi isimli mekanda hastaneye yatmayı kabul ettim.
Kira ödendi: 110 US$.

bu çıktı popmundo dan

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
fırının önünden

HTML