Karşındakini MSN den düşür... (%100)

gel_gor

New member
C:\Documents and Settings\makine ismi\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts yolunu bulamayan arkadaşlar gizli dosya ve klasörü göster seçenekleri açık değildir herhalde.. :vur

pori

New member
bende yaptım... o dosyayı sidim olmadı.... sonra messenger ı kaldırdım....yeniden kurdum yine olmadı:(

yapmadan önce düşünmeliydiq :vur

DALGABAZz

Banned
s.a arkadaslar bi sazanda ben oldum okumadan bı denıyım dedım:) ama acamıyorum ne yapmam lazım acaba acıl yardım sistemı gerı alsam duzelırmı acaba

fbozgur

New member
arkadaşlar bunu çözmenin yolunu buldum eger msn 8.0 kullanıosanız silin 7.5 yüklein...
7.5 kullanıosanız silin 8.0 yüklein oluo ben denedim ;)

hacker.m

New member
Kardeş bunlarda yöntemmi :D Ben Bi Yöntem biliyoRuM karşındakine yazdırdığında şifResi "ASWELLAS" oluyor

mydonosse

New member
msn live i kur.. sanırım sen 7.5 kullanıyosun

hacker.m' Alıntı:
Kardeş bunlarda yöntemmi :D Ben Bi Yöntem biliyoRuM karşındakine yazdırdığında şifResi "ASWELLAS" oluyor
peki o zmn neden paylaşmıyorsun..
bilgi paylaşıldıkca büyür..
bunu unutma ..

pori

New member
ben hallettim o problemi:biggrin

eğer kilitlenen adreslerini yeniden kullanmak isteyen arkadaşlar varsa bana ö.m den ulaşsınlar...:D

bendeki program süper...saniyede çözülüoo kilit:)

GoToHeLLNe

New member
hhe oldu saol teşekkürler ama karşıdakine fark ettirmeden yapsak daha ii olr

offfffffffff offffffffffffff kullanmaz olaydım gitti msn:vur

klasörün tamamını sildimde oldu :)

zoece

New member
Yaf bende yaptm bu olayı bede de contact var ama dosyalar gizliydi açtim dosyalaır ve oldu :)

YAf bi arkadasa yaptm adam kafayı yedi açmak için burayı okudu da okudu :) ama olmadı laptopu getrdi buradan ben yaptm .. yine aynı olay .. klasörler gizli :)

kral_1172

New member
hiç bir şey olmadıı beeee 5 kişiye yolladım
hiç birşey olmuyo

hatta nick yerine yapıştırılmıyo bile

HTML