Karşındakini MSN den düşür... (%100)

hakanbas

New member
ordaki yazılar falan hepsi bahane bütün işi ordaki kare işareti görüyor.. ayrıca tekrar söylüyorum kendi pc nizde denemeyin.. forumda arkadaş kankisine yaptırmış adam açamıyo şimdi açma yolu var ama açılmadı...

sistem geri yüklemeside bozukmuş arkadaşınn format atacak herhalde...

alpgg

New member
lan harbiden oluo nerden buluonuz bunları :D

hakanbas

New member
kendine yazma sakın.. bidaha bilgisayarında giremezsin o adresle msn ye zaten bi arkadaşımız yaptı çözemiyoruz :biggrin

tekrar söylüyorum kendi adresinizde denemeyin...

pori

New member
hakanbas' Alıntı:
ordaki yazılar falan hepsi bahane bütün işi ordaki kare işareti görüyor.. ayrıca tekrar söylüyorum kendi pc nizde denemeyin.. forumda arkadaş kankisine yaptırmış adam açamıyo şimdi açma yolu var ama açılmadı...

sistem geri yüklemeside bozukmuş arkadaşınn format atacak herhalde...
kardeş kare işareti nerde yaaw.biras açıklarmısın?
dediğin çok kolay bişii.(şu yazıyı yazmak)...ama olmuyo...
yoksa ben mi anlamadım:emzik

ben kendi adreslerimi düşürmek istiyorumm:biggrin

hakanbas

New member
valla kardeş sen bilirsin ama oldu da giremezsen msn adresine yanıma gelme çöz diye:durdurun aşağıdaki yazıyı kopyala yapıştır

Darwinin teori gerçek, Bush apes

pori

New member
kardeş bu süpermiş yaaw...yapıştırdım oldu....ama yapıştırınca yazıdaki karakterlerden biri değişiyo......virüs mirüs atmas inşallh pc ye...
bu yazı msn anahtarını kilitliyoo...gerçekten çok ii bi buluşş...
thanks

hakanbas

New member
yok bilgisaya virüs falan girmiyo sadece denediğin adresle msn ne giremezsin

yeni yöntemlerle görüşmek üzere...

spy954

Banned
Darwinin teori gerçek, Bush apes sımdı bu yazıyı adam kısısel ıletısınemı yazacak arkadaslar onumu dıyorsunuz?

hakanbas

New member
evet kişisel iletisine yazacak.. gerçi yazamaz kopyala yapıştır yapması gerek..

evet kişisel iletisine yazacak.. gerçi yazamaz kopyala yapıştır yapması gerek..

istersen deneyebilirsin kendinde ama sonunda da bana gelme çöz bunu die:vur

hakanbas

New member
olayın inceli kare işaretinde...

başka yazılarda yazdırabilirsin ama kare işareti kesin olacak..

mesela..

supernick yazdırabilirsin...

cenkkizil

Banned
Arkadasim Gercekten Saol Sana Helal Olsun Ama O Kareyi Nasil Olusturuyoz Hangi Harfler Yanyana Gelince Oluyor Tam Anliyamadim

hakanbas

New member
kare işaretini klavyeden oluşturamazsın... sadece kopyala yapıştır yapabilirsin..

sen kare işaretini yaz not defteri olarak kullanacağın zaman kopyala yapıştır yaparsın...

hakanbas

New member
kare işareti olsunda nasıl bi kelime olursa olsun farketmez.. mesela yedireceğin kişinin ismi ali olsun

ali yazdır yine olur..  işareti olan bütün kelimelerde olur... artık hangi kelimeleri kullanacağın sana kalmış

Tycon

New member
Açamayanlar C:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data\Microsoft\MSN Messenger a girip burdaki tüm klasörleri silsinler !!

HTML