Karşındakini MSN den düşür... (%100)

N i h i L

New member
Ne isler yaa alalal gencler adam duzgunce bılgı vermıs sızın kullanımınıza baglı gerısı..

dursun

New member
bende anlamadım çok ilginç ama görüyorumki msn ler açılmıyor :)

bir o kadarda tehlikeli :)

balerefone

New member
arkadaşlar bunun ''Darwinin teori gerçek, Bush apes'' bu cümle ile alakası yok asıl  bu karekter düşürüyor ''Balerefone'' yazın yine düşersiniz ;)

dursun

New member
dediklerini yaptım henüz açamadım msn i geçici olarak hizmet dışı diyor

anlamadım niye açılmıyor ?

cutterx

New member
yaw milleti düşürüp küfür yemektense,arayı bozmaktansa,adam gibi oturalım. bence arkadaşlarınıza yapmayın,sevmediğiniz insanlara yapın ama sizin yaptığınızı yine bilecek bir araba küfür kayacak...:) mideniz genişşe yapın :)

the esat

New member
arkadasım ne bıcım seybu bole ya kendı pc imde yaptım acılmıyo
c/Documents and Settings\makine ismi komple sildim yıne acılmadı bı yardım et be arkadasım

hakanbas

New member
kardeş bas bas bağırıyoruz kendi bilgisyarınızda denemeyin diye... hiç okumuyormusunuz yorumları... konunun içinde nasıl çözüleceği yazıyor..

yine olmazsa windows live messenger ı yükle tekrar işlemleri yap...

DaBuLyU

New member
hakanbas' Alıntı:
valla ben yirmi otuz kişiye yazdırdım..

vaLa Sana heLal oLsun

bi KiŞİye Deniyim Dedim

yoHk Bunu Niye yazıCam yoK yaZInca nOlcak ...

DeneDiğiMe deneYeceĞime PişMan oLduM yav

Yav TaMam YazMA deDİm

GeL BUraYA neReye kaÇıyoN dEmeYede baŞLadı

ZaRarLı bi Konu Bu arKadaŞ

LocKeD : D

asik_cobra

New member
ewt yaa a.qq bnde de yoq we bn de düştüm o hatayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ya bnm de aysını oldu yaaaaaaaaaaa bi de kuzenime yaptım oda yapamıoo öldürcek bni yaaaaaa abi bi yardım edin nolur yaaaaaa :(

spy_archer

New member
RULET sana yazık olmuş geçmiş olsun
hakanbaş sanada teşekkürler emeğe saygı

DAbulyu sen başka kurban ara senin ilk kurbanın seni maf etti 1-0 yenilion :D

1sc0rp!tX

Altın Üye
Valla dogru..arkadaşa Denedim..Küfrediyor Şu an bana :D
Benim anlamadıgım bu yazının NE Alakası var düşürmeyle..Bush a küfrediyor ondan mı :)

guano

New member
ben kendime yaptım.Contacs klasörünün tüm içeriğini sildim.Reset attım yine olmuyo....Diğer adresim açılıyo ama

messengeri kaldırıp yeniden kurdum yine olmuyo....Ama evde msne girenler için çok kötü bişey olur ;)

encounter

New member
3 kişi üzerinde test ettim.3'üde kayıp.aradan 5 dk geçti oturum açabiliyorlar açtikları gibi de düşüyorlar :)(açiyorlar düşüyorlar açiyorlar düşüyorlar açiyor düşüyorlar) bakalım yarın ne olacak :p izlenimler böyle. işin sırrı  kutucuk. gerçekten teşekkürler.sıradışı paylaşim.

HTML