Kaplan Toefl İBT...HARİKA Bİ TOEFL HAZIRLIK SETİ

nesirtaner

New member
kardeş programı indirdim kurudum ve deamon tools programıyla çalıştırdım
gayyet güzel çalışıyor emeğine sağlık
yanlız anlamadığım bir şey var bu programda ders ünite vs hiçbişey göremedim
benim ingilizcem neredeyse sıfır
bu program acaba bana göremi benmi kullanamadım yoksa ileri düzeyde seviyeler içinmi kullanışlı program cevabını sabırsızlıkla bekliyorum
şimdiden tşkler

turgayxxx

New member
Arkadaşlar gerçekten bu dosyaları açıp yükleyebildiniz mi? Ben başaramadım. Biri tam olarak açık açık ne yapmamız gerektiğini anlatırsa çok sevinirim...

angelusgkn

New member
arkadaşlar çalıştıramayanlar için ben anlatayım.

rar dosyasının içinden çıkan isonun içindekileri çıkarıp programı yüklediğinizde program çalışmamaktadır. çünkü cd üzerinden çalışan bir program.
1- Kolay Yol
Çıkan iso dosyasını direkt bir cd yazma programıyla cd ye yazıp sonra bilgisayara takıp normal program yükler gibi bilgisayarınıza yükleyin sonra da cd yi çıkarmadan programı çalıştırın.

2- Zor Yol :)
Alcohol , Daemon Tools vs. gibi bir programla iso üzerinden cd siz çalıştırabilirsiniz.

hala anlamadım yapamıyorum diyen varsa yazsın buraya daha detaylı anlatabilirim.

çok güzel paylaşım bu arada . teşekkürler.

ayrıca elinizde bu tarz toefl sınav cd leri varsa paylaşırsanız süper ötesi olur.
bende sadece bu ve barrons var. barronsu da burdan indirmiştim.

jeffreyy

New member
daemon tools ile açtım install the program dedim install ettim daha sonra daemon tools ile tekrar açtım ve run program seçeneği aktif oldu fakat çalıştır dediğimde ilk başta öğrencilerin olduğu bir resim çıktı fakat sonra program hata verdi.. açılmadı ve resim ekranda öylece kaldı. işletim sistemim vista.

yardım?

angelusgkn

New member
arkadaş şimdi daemon tools la açıp yükledikten sonra
iso dosyası hala daemon toolsun sanal sürücüsünde takılı gibi gözüküyor olması gerekiyor.
bunuda ekranın sağ altındaki daemon tools logosuna sağ tıkla 2 seçenek çıkacak upload image cdyi tak gibi bi yazı çıkıyo onu tıkla ordan kaplanın isosunu seç zaten otomatik olarak kaplan menüsü gelmesi lazım (run-install-uninstall..)
bununda sağlamasını bilgisayarım a girdiğinde orada sürücüler de dvd-vcd nin yanında kaplan cd si takılı olduğunu görerek yapabilirsin.
sonunda da run deince çalışır die tahmin ediorum
hala çalışmıorsa direkt cdye yazıp öle yap en temizi.
iyi günler.