Kaplan Toefl İBT...HARİKA Bİ TOEFL HAZIRLIK SETİ

elfevaid

New member
Kaplan - Toefl İbt 2007-2008 Edition...Harika bi Toefl Hazirlik Setİ

Arkadaşlar şimdi sizlere uzun bi arama taramadan sonra beğenip 60 ytlye almış olduğum toefl hazırlık setini paylaşmak istiyorum tamamiyle orjinal.Piyasadaki en iyi toefl hazırlık seti... İyi çalışmalar

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

Ben bu cdye çalışarak girdim ve başardım umarım size de faydalı olur...

Kurulum:

***CD li Kurulum

Çıkan iso dosyasını direkt bir cd yazma programıyla cd ye yazıp sonra bilgisayara takıp normal program yükler gibi bilgisayarınıza yükleyin sonra da cd yi çıkarmadan programı çalıştırın.

***CD siz kurulum

1- partları masaüstüne çıkart
2- neroda kalıbı diske yaz seçeneğinden masaüstündeki .iso dosyasını image recoder seçerek masaüstüne yazdırın.
3- nero image drive açarak first cd-room seçeneği tanımlı hale getirilerek masaüstündeki image.nrg dosyasını gözattan ilk sürücüye yüklenir.
4- otomatik başlar ama başlamasada bilgisayarımdan dvd-rom seçneği altında oluşmuş olan image dosyası çift tıklanır
5- install edilir
6- masa üstüne atılan icon çift tıklanarak program çalıştırılır...

AYRICA İNDİRİRKEN TEŞEKKÜR BUTONUNA DA SADAKATİMİZİ GÖSTERELİM LÜTFEN

muro555

New member
Bu GÜzel PaylaŞim İÇİn TeŞekkÜrler... Yalniz Programi Nasil AÇacaĞimizi Da Anlatirsaniz Çok Sevİnİrİm...

skyhan

New member
Allah razı olsun Allah istediğin serial tez zamanda bulmanı nasip eylesin Allah seçtiğin crack ı doğru crack eylesin Allah razı olsun :D

krallear

New member
teşekkür ederim fakat sanırım eksik birşeyler var, dosyaları indirdim ve cd ye yazdım fakat toefl ibt cdsi bulunamadı diyor ve programı kurmuş olmama rağmen çalışmıyor..

bseoan

New member
bu paylaşımı çalıştırabilen varmı... teşekkür edenler neye göre teşekkür ediyo çok merak ediyorum... indirip kullanmadığınız paylaşımlar için boş yere teşekkür etmenin mantığı nedir... kaç kişi nasıl açacağımızı soruyo bi tane cevap yok o zaman neye teşekkür ediyosunuz

hoppalaa07

New member
arkadaşlar madem yardımcı oldu bizede anlatında bizde kullanalım.
hiç kimse oralı bile değil.eksik olan bişeyler mi var??????
cvp bekliyoruz programı çalıştıramayanlar adına

esaret1234

New member
amerikadayım başarımı bu paylaşıma borçluyorum. Hey dostum ordaki saol.

programı acamayan arkdasların bir bakıma gitmelerini tavsiye ediyorum.

mic999

New member
baba sen cok buyuksun yaw wallahi ben
bu ayz ABD gidecem kaplaın SF CA da tofel ahırlık kursuna gidecem iyi bi kaynak oldu benim icin cok sagol
ayrıca googldan aratınca 2 sırada paylaşımın haberin olsun eline saglık