Kaplan Toefl İBT...HARİKA Bİ TOEFL HAZIRLIK SETİ

deu_safa

New member
Teşekkürler arkadaşım. Gerçektem fedakarca olan bu paylaşımından ötürü duygulandım. Allah razı olsun.

ozosfer

New member
arkadaşım madem bi konu açıyon adam gibi cvp ver nasıl açılıyo bu iso dosyası ben anlamadım ki ?
hayatımda ilk defa da iso dosyaysı çalıştırmıcam ayrıca. ama bi b.kluk olduğu belli bu paylaşımda .
biraz adminlerden destek gelse bu durumlarda diycem ama ,benim dememle olmaz ki, onların temsil ettikleri bi yere gelmeye çalıştıkları bu sitede kendileri düşünmesi lazım..her işimiz allahlık nasıl bi zihniyet bu

marmara282

New member
dosyaların açılması

baktım da açık açık burda kimse bu dosyalar indikten sonra nasıl kullanılacağını yazmamamış. herkes indirmeyi bilebilir ama herkes de bilgisayar ustası değildir. .iso uzantılı dosyayı açmayı bilmeyen varsa nasıl yapsın?

açamayanlara kısaca anlatayım;
öncelikle indirdiğiniz bu dosyaları ZIP ve ya RAR dosyası ise önce bu sıkıştırılmış dosya türünden çıkarın.
sonra internette arama yaptırın. "Deamon tools" indir diye. bu programı güvendiğiniz bir yerden indirin ve kurun. sonra bu program saatinizin göründüğü sağ alt köşede bir simge oluşturacak; deamon tolls diye. o simge üzerinde sağ tıklayın,sanal CD/dvd aygıtı seçeneğinin üzerine gelin, yana açılan menüden "çoklu ortam aygıtı takılı değil" diye bir seçenek var onun üzerine gelin ve kalıp dosyası yerleştire tıklayın. karşınıza bir windows penceresi gelecek, az önce çıkardığınız dosyaların ilkini seçin, sonra ikincisini sonra üçüncüsünü... zaten size birbirine bağlantılı bölüm olarak ayrıldıysa yol gösterecektir. anlattığımdan anlaşılmadıysa da deamon tools'un kullanımı diye aratın resimleriyle anlatımını da görürsünüz.
iyi günler dilerim herkese...
(bilenler, bilmeyenlere her zaman yardım etmelidir. yoksa hep olduğumuz yerde sayarız.)

ykhackhack

New member
arkadasim, ben de bazi programlari paylasmak istedim ama admin ler izin vermediler. bu isi anlamadim. nasil oluyor . kurallari okudum bir anlami yok gibi.