kanal1

Mephisto

R€B€L
bilionuzda sölemionuz bilgi paylaştıkca güzeldir ama
saklayanlar kendine saklamaya devam etsin:(:(o kadar soru sorduk birinin cvbı gelmedi

gftre

New member
aynen yapıştırdım açılmadı adres63 sonra ne yapıyorsun

tamam açtım adres63 eyvallah saol eline sağlıkteşekkürler.......... burası 1 numara :)

mchasso

New member
ss2 ne yaw :=)) canak ıslerıyle ugrasıyorum boyle bı terım kullanmadım hayatımda acılımlı yazsana kardesım..bızde bılelım..

adres63

New member
ss2= skay star 2 :D hala duymadın mı :D

mchasso

New member
skay star hı ok :=) acılımını yazmak cokmu zor dostum ya :=) bız onca kelıme yazıyoruz usenmıyoruz uc bes harf ıcınmı butun rezalet :=)

counselor

New member
ustalar, bu bizim HARDWARE markalı cihaza nasık girecegiz bu sifreyi? bilen vars abi soylese cok iyi olur....

mchasso

New member
eywah beya amma marka varmıs arkadaslar ole marka kullanılırmı :=) ne emusu vardır nette nede keylerı :=) allah yardımcınız olsun

counselor

New member
pardon ya marka HARWARD mıs ben aceleden yanlıs yazmısım....sifresini bilen varsa bizahmet yazsın ... yarın da mac var :)

hs_bjk

New member
slm arkadaşlar bende sansui sc6000 var bunla nasıl kanal 1 in şifresini kırcam yardımcı olursanız sevinirim
not:flash bellek orjinal üstündekidir

vaynett

New member
Ya arkadaşlar vestel DVB 3600 FTA uydu alıcısına bu şifreleri nasıl gireceğiz yaww biri yardım etsin Allah rızası için maç var ve ben izleyemiyorum çıldıracağım yawww menü tuşluyorum fakat hiçbir şekilde şifre key girecek bir bölüm açılmıyor Allahını seven yardım etsin....

apachi

New member
arkadaslar merhaba bendede next YE-2000X WAR NE yapmam gerekıyo lutfen yardımcı olun..pazar gunu servıse falanda ulasamıyom...

dmeric

New member
NEXT and Next Star - G8000-CI

için var mı :S nası yazcaz

| P C | C O P A T

New member
Bende de GoldMaster 9400 CI war.BISS KEY Edit bölümüne giriyorum 10 00 00 00 00 00 şifresini yazıyorum fakat yayının açıldığı falan yok.Ne yapıcaz?

HTML