Kızlar nelerden etkilenir ? (soru)

XeonV

New member
Aslında Bir erkek olarak Hackhell Girls bölümünde ne işim var hala anlamadım ama neyse ben soruma geçeyim?

Ben Fen Lisesinde okuyorum ve bir kıza aşığım ama ona bir türlü söyleyemiyorum çünkü ben onunda beni sevmesini istiyorum. Yani bir nevi onu etkilemek istiyorum

Bunu duygusallık bölümüne de yazabilirdim ama konunun uzmanı sizler olduğunuz için buraya yazdım şimdiden teşekkür ederim...

εگмεя

Fuzuli Üye
kendin oL yeter :cool:

oNuR!

Banned
Yürü be esmerr:cool:

aslında kızlar kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar :D:D

şaka bi yana dürüstlük önde gelio BENCEE!

Mephisto

R€B€L
benimki bana kendin ol yeter derdi
esmer de öle dediğine göre kendin ol
ama komik cocuklarıda beğenriler bunuda biliom:)

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Önce dürüst güvenilir olmalısın tabiki en öenmlisi kendine güvenli..

HaciBov

New member
~PRENSES~' Alıntı:
Önce dürüst güvenilir olmalısın tabiki en öenmlisi kendine güvenli..
bence de en önemlisi kendine güven..

kızlar farklıdır bea.

hepsi dürüstü sewmezler..

bazıları onları gerçek olmasada çok övmenizi ister..
bazıları gerçek olsada övülmekten hiç hoşlanmaz..

kimi ilgisiz davranırsan gelir, kimi çok ilgilenirsen gelir.. :D
bazen gelmiiiceee tutar azınla kuş tutsan gelmez. vs. vs.
ama bi kızla dooru dürüst bi ilişki istiyorsanız. onun olmasını istediği insan olmak yerine kendiniz olun.. Sizi bu halinizle kabul etmiosa bırakın gitsin o kaybeder..

Bu yazdıklarım sadece kızlar için geçerli değildir..

adres63

New member
Güzel söz ve ağzında laf yaparsa herangi bir sorun yok :) unutma bütün kızlar güzel sözlerden etkilenir :)

dharma

New member
Kendin olman yetmez bence.Sen yetersizsin manasında değil tabi :) yanlış anlama..Belli bir noktaya gelene kadar bazı yalan maskeleri takmak gerekiyor!..Tıpkı Çiftleşmek için dişisini etkilemeye çalışan tavuz kuşları gibi ..kapito?

+ kızlar ısrarcı erkeklere bayılır(öyle görünmeselerde)..

TIKLA VE KIZA NASIL YAKLAŞMAN GEREKTİĞİNİ GÖR

:)

alish

вυяαq αℓι&#1
Paran Varsa YeterLidir Dostum.. KızLar Tipe ve KişiLiğe Önem Vermez :cool:

combanant

New member
İLK GÖZLERİNİN İÇİNE BAK

ETKİLENECEKTİR TABİ SEVGİLİSİ YOKSA :) :)

GELELİM TANIŞMAYA
YANINA GİT VE ONA ARAŞTIRDIĞIMA GÖRE İYİ BİRİSİNE BENZİYORSUN VE GÜZELSİN SENDEN ETKİLENDİM GÖZLERİN ÇOK GÜZEL GİBİ LAFLAR KULLAN SONRASI ÇORAP SÖKÜĞÜ GİBİ GELİR
(( TABİ YANINDA KİMSE OLMAYACAK BUNLARI SÖLERKEN :D ))

VE SEVGİLİ OLDUKTAN SONRA HİÇ YALAN SÖLEME BENDEN TAVSİYE
BİDE ONU KISKANDIRACAK BİŞEY YAPMA

UZMANI VAR BURDA :cool: :sigara: :sigara: :sigara:

latin

New member
alish' Alıntı:

katılıyorum...ve hatta tecrübeyle sabit. hepsi değil tabi ama %99 u böyle bence...
hatta sana sunu söyleyim bende fl okudum ve etüd saatlerinde ders yerine düşündüğüm biri vardı. zaman kaybettim bircok sey kaybettim onu da kazanamadım. ama yanlışımdan döndüm işime baktım o beni düşünmeye başladı...ama bu sefer işler değişti...olacaksa olur olmazsa üstüne fazla düşme olan sana olur. sen okulunun kıymetini bil işini yap. senin de kıymetini bilen biri çıkar.

εگмεя

Fuzuli Üye
alish' Alıntı:

Saçmalıosunuz..Paran varsa oLayı şuanki devirde nerde kaldı bilormusunuz..görücü usulüyle evlendirilen kıZlarda kaldı ..eğerki ailesi karşındakinin işi varsa durumu iyiyse kızı tabiqide verioo..biraz mantıqlı oLun..para derken karşındakinin işi tabikide önemLi ve kızlar tipe önem vermez demişsin %100 yanılıosun :goz: sırf zengin diye sence bir kız yanında tipsiz birini gezdirirmi..yada sana sorayım karşındaki kız cirkin ama parası var onunla gezermisin..şimdi kesin diyceksin yüreği temiz oLsun bence bunuda geçiceksin:goz:

alish

вυяαq αℓι&#1
εگмεя' Alıntı:

Saçmalıosunuz..Paran varsa oLayı şuanki devirde nerde kaldı bilormusunuz..görücü usulüyle evlendirilen kıZlarda kaldı ..eğerki ailesi karşındakinin işi varsa durumu iyiyse kızı tabiqide verioo..biraz mantıqlı oLun..para derken karşındakinin işi tabikide önemLi ve kızlar tipe önem vermez demişsin %100 yanılıosun :goz: sırf zengin diye sence bir kız yanında tipsiz birini gezdirirmi..yada sana sorayım karşındaki kız cirkin ama parası var onunla gezermisin..şimdi kesin diyceksin yüreği temiz oLsun bence bunuda geçiceksin:goz:
Ya AsLında O Kadar Çok Örnek Varki Esmer , Hangisini SöLüyeceğimi Şaşırdım :goz:
Tabiki Ben GeneL OLarak Konuştum. ELbette KişiLikLi İnsanLarda Vardır. Ama Şu da Bir Gerçek ki Büyük ÇoğunLuğunun AkLı Fikri Para :eek:
Ayrıca Sırf Zengin Diye Bir Kız Yanında Tipsiz Birini Gezdirir. Hemde ÖyLe Bi Gezdirirki :) Sen Hiç RastLamadın mı ALLAH Aşkına Esmer :eek:

HTML