KıZLaR Ne İSter.. Herkez Görüşünüzü BilDirSin yardıma İhtiyacım var

[KooZ]

New member
öho öhö ...
Sayın hackhelli arkadaşlarım özellikle kızlar Sizi nasıl memnun edilmesini istersiniz
sevgilinizden ne istersiniz sizin için neler önemlidir süprizlerden hoşlanırmısınız yada ne bileyim nelerden nefret edersiniz buraya yazın bende sizden bilgi çalmam gerekiyo...:)

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
kız olmadığım halde cvp verim.:)

kızlar çiçektir,sevgi ister,sevilmek ister,ilgi bekler, koklanmak ister bi önceki konuda dediğim gibi..:)

maybe_

New member
Bir merdiven bulsan
Kalbime dayasan
Ta derinlerine insen baksan
Sus! Söyleme gördüklerini
Bırak orası öylece kalsın
Kalbimde sadece sen varsın
O kapıyı açacak tek anahtarsın

>>>yardımla olacak iş değil.. hele kızlar ...kolay gelsin :eek:

GeHeNNa

New member
Hmmm... ilgi ister, anlayış ister, iltifat ister, hediye ister, Onun için önemli olduğunu bilmek ister... OoOOOo :) Say say bitmez valla.... Bu konu hakkında bir sürü başlık var aslında arattırsaydın cevaplarını alırdın.

piken

New member
evt konuları aratsan çok şey bulurdun buraya dvmlı bu tarz konular açılıo zaten...:) kadınlar ne istemes desen daa ii cvp verirdim,şimdi hangi birini yazayım...:)

HAŞAVRİ

Braveheart
kardeşim ben sana bişey sölımmı en güzel hatunu bıle tavlarsın olay basit...1 şekıl yakışıklı değilsen kıyafet 2 önemsemıceksın 3 arayan sen olmıcaksın ben çok ekmek yedım sana kolay gelsın...

begum

New member
öcelikle kızı sewdiği göstermelisin.onun fikirlerine önem werdiğini göstermeli we umursamaz dawranmamalısın...

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
ama arkadaşlar bu dedıklerınızı yaptıkta ne oldu sankı 2 sene çıktık ve anıden ayrıldık buna ne dersınız

iSpiK

Kadim Dost
ilgi göster göster göster bi anda kes o senin pesinden kosmaya baslasın ;)

aydinsn

Beşiktaşım
Ya kadınlar ne istediğini bilmiyorlarki sana cevap verelim, böyle bir sorunun cevabı yok bu tam bir paradoks,. ben bu soruya cevabı kendim çok aradım ama bulamadım :)

çakmelo

Banned
durumu idare et yeter bence bunun için biraz pişmelisin gibime geldi onlarım istekleri hiç bitmez bu sözüme ileride sende kanaat getireceksin bu sorunu cevabını arama bence zaten bulamicaksın. haaa bulursan mail at.......yok atma konu aç

absorber

New member
azcık eli ayağı düzgün ve gelip çıkma teklif edebilcek cesareti olan erkekten başka hiç bişi istemez

gidin okuldan hangi kızla cıkmak isterseniz cıkarsınız hiç dert etmeyin

Not: Kaşarlar dahil değil abaza olan kızlar için gecerlidir bu genelleme

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
kızlar ne ister :S
walla vericek sevginiz ilginiz olmasa da olur birçok kız (sözüm forumdan dışarı)
para ister :D çok parası olan bi erkeği kaç tane kız bırakabilir ki :D

stubborn

New member
Bence kızlar çok sevildiğini ve her an düşünüldüğünü bilmek ister.En önemlisi de ilgisizliğe kesinlikle gelemezler(kendi adıma konuşuyorum) :)

UYUŞTURUCU öncelikle senin gibi birinin flood yapmasına şaşırdım msj nın birini editle istersen.......

soruya gelince yakşıklı olsun ister , sürekli ilgi göstermeni ister sürekli bişiler ister........

bu arada sözlere (forumun kızları hariç tabiki).......:D

TAsmanian Devil

New member
bir kız yakışıklı paralı kısacası en çok dış görünüşü olanı seçer halbuki neler kaçırdıklarını bilselerdi................

princeofdarkness

New member
kendın ol yeter...eger cok bısey ıstıyorsa almasınıda bılsın.... kızlar yok cıcekmıs yok bocekmıs palavra bunlar hepsı kandırmaca hepsı duzmece .. gonlu olan hatun kendı gelır zaten.... nerde o eskı aklı basında turk kadınları..

[KooZ]

New member
princeofdarkness' Alıntı:
kendın ol yeter...eger cok bısey ıstıyorsa almasınıda bılsın.... kızlar yok cıcekmıs yok bocekmıs palavra bunlar hepsı kandırmaca hepsı duzmece .. gonlu olan hatun kendı gelır zaten.... nerde o eskı aklı basında turk kadınları..
konuyu açtım baktım her kez klasik şeyleri yazmış kusura bakmayın ama bende çömez deilim yani tecrübeliyiz ama yukardakı alıntıyı gerçekten sevdim:D
hepinize tsk ederim

Edit: Bu Arada Forumdakilerin neler istediklerini öğrendik:)

HTML