ilk Görüşte Hoşlandıgınız Bir Bayana Söyliceğiniz İlk Kelimeler Ne olurdu ?

мєяωєм

New member
Ahahah Neler Olmuş Burda Yaww Ispik Bittim Senin Düşüncene

patrich

New member
ya nedersen de ama bence yüz ifadesi çok önemli söylediklerinin saflığı yüzüne yansır ya da şeytanlık :)

senisevmek

New member
Valla GeÇen GÜn Yildizlar Altindayi İzledİm.beyazin Performansi SÜperdİ
Cebİnden GÖzlÜĞÜ Çikarip Ehe Selam Hanim Efendİ Doktorum Parildayan Cİsİmlere GÖzlÜksÜz Bakamami Tavsİye Ettİ Dİe SÖze Gİrİyordu:)ne Kadar Etkİlİ Olur Bİlmİyorum Ama Önemlİ Olan SÖzler DeĞİl ArkadiŞm GÖzler Hahaha

[KooZ]

New member
senisevmek' Alıntı:
Valla GeÇen GÜn Yildizlar Altindayi İzledİm.beyazin Performansi SÜperdİ
Cebİnden GÖzlÜĞÜ Çikarip Ehe Selam Hanim Efendİ Doktorum Parildayan Cİsİmlere GÖzlÜksÜz Bakamami Tavsİye Ettİ Dİe SÖze Gİrİyordu:)ne Kadar Etkİlİ Olur Bİlmİyorum Ama Önemlİ Olan SÖzler DeĞİl ArkadiŞm GÖzler Hahaha
bak buda güzeldi:)
hh de fazla çapkın yokmuş .
ispik.genco bide ben mi varım:p

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Ben seni nerden tanıyorum yaaa....Derdim mesela hepte tutar bu:D

nakkaş

New member
ilk görüşte hoşlandığın birine açılmak pek kolay olmuyo ya ama illa bi şey söyleyeceksem ona sarktığımı belli etmeden ince iltifatlarda bulunurdum

Prestiego

New member
Hayatınız mı fikirlerinize yön veriyor yoksa fikirleriniz mi hayata ?
diye sorardım ne olduğu ortaya çıkardı bayanın.

labiş

New member
gözlerine derin derin bak bekleneni söyleme zamanın gelincede bakışlarında başka bir hava var deinsanı başka yerlere çeken vssss

Moku$La

M * S = Lowe
etkiLemesi önemLi :utan

ve doLayLı yoLdan DeğiL direk SöyLemesi Daha GüzeL

Romantizme Gerek Yok :D :aşk

begum

New member
kızda sana bakıo hoşlanmış gibi dawranıosa yanına gidip ilk adımı atmalısın belkide hayatının aşkı ...olduda tersledi ölmezsin nede olsa bida nerde görceksnn

osiris_cemo

New member
İlkönce "Merhaba" denir.Hiçbir arkadaşlık kafadan konuya girmekle sağlıklı bir şekilde başlamaz.Sıcak ve samimi bir başlangıcın yerini tutacak bişey yoktur.Özellikle zıpırca girişimlerde başarılı olma şansı neredeyse sıfırdır.

ruLet

♥StyLe♠
27 numaralı bakıştan atsam yeterli olurdu herhalde bea Kooz cum :)
buydu herhalde

buda yeterli gelmezse intihar ederdim :vur :hhsigara

aSLında ßuRDa HeRKezz Cooq RaHat Bi ŞeKiLDe söYLeYeBiLiR.. aMa o Kişi Karşına diKiLSin ve qözLeRiNi Sana Diksin Bak NoLuyoR...
-----

MeSeLa ßen WaLLaHa Hiç ßişi DeMem ... Apışıp KaLıRım :(

XShoOt

Banned
ßoyLe konuLarda acık SozLu oLmayı Sever!m ;) Direkman Sizden cok hosLandım TanısaßıLırmiyiz d£r!m (;

HTML